MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA: kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własneMATKA BOŻA NIEUSTAJĄCEJ POMOCYLOGO PORTALU

Rzymskokatolicka Parafia
pod wezwaniem św. Zygmunta
05-507 Słomczyn
ul. Wiślana 85
dekanat konstanciński
m. i gm. Konstancin-Jeziorna
powiat Piaseczno

św. ZYGMUNT: kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własneśw. ZYGMUNT: XIX w., feretron, kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własne

LINK do Nu HTML Checker

BIAŁA KSIĘGA
Martyrologium duchowieństwa — Polska

XX w. (lata 1914 – 1989)

pełna lista

Wybierz pierwszą literę nazwiska:

#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0001ABRAHAMMaria (s. Rolanda)19141945Orneta (pow. Lidzbark Warmiński)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0002ABRANTOWICZFabian18841946MoskwaRosjaniemarianin (MIC) [UGr.-Kat.]diecezja pińska
0003ABTStefan18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0004ADAMCZYKStanisław18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0005ADAMECKIJózef19121944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0006ADAMETZAntonia (s. Corbiniana)18591945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0007ADAMSKIAntoni18781944Łuniniec (rej. Łuniniec, Białoruś)Niemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0008ADAMSKIIgnacy18771942WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0009ADAMSKILeon19041944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0010ADAMSKIWładysław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0011ADAMUSWładysław19041945Katowice?Rosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0012AELTERMANNJan Paweł18761939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
0013AGOPSOWICZBogdan19081940KutyRosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
0014AKREJĆMieczysław18841942BrasławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0015AKSMANJuliusz18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0016AKTANAROWICZAntoni19021944SmołwyNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0017ALEKSANDROWICZAntoni18931940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0018ALEKSANDROWICZJózef18691943ZabłoćceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0019ALEXHelena (s. Elżbieta)18731945Jawor (pow. Jawor)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0020AMANKOWICZDominik18861941WidzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0021ANDREJCZUKPiotr18801941Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0022ANDREKUSKonstanty18751937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0023ANDRIUŠKABenedykt18841951Wierchnieuralsk (obwód Czelabińsk, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]
0024ANDRUSIEWICZWiktor1939Wilnolazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0025ANDRYKAPiotr Paweł19011941(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0026ANDRZEJAKFranciszek19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0027ANDRZEJCZAKStanisław18961943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0028ANDRZEJEWSKIAdam Leon18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0029ANDRZEJEWSKIKazimierz19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0030ANGRICKRozalia (s. Sabinella)18801945Lidzbark WarmińskiRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0031ANGRYKLudwik19121939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0032ANTONOWICZHenryk19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0033ANTONOWICZIgnacy Tadeusz18901941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0034ANTOSZJózef18831939SamborNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0035ANUSZKIEWICZJan (o. Damian)19191941KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0036APSZYNASPiotr18871942(łagier TawdaŁag, obwód Świerdłowsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0037ARASMUSAntoni18941939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0038ARCHUTOWSKIJózef18791944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0039ARCHUTOWSKIRoman18821943KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0040ARENDZIKOWSKIAdam19001941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0041ARNOLDKrzysztof18921945Godzieszów (pow. Bolesławiec)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0042ARTKEBronisław Walerian18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0043ASSADOWSKAJadwiga1941Wołkowysk (Białoruś)Niemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
0044ASTNikodem18851943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0045ASZEBERGPaweł18951933(łagier AnzerŁag, wyspa Anzer, Wyspy Sołowieckie, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
0046AUGUSTYNIAKJoachim18961917salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0047AUGUSTYNOWICZAleksander18901943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0048AULICHLeopold18861943Kamień (k. Iwieńca)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0049AUTSCHMaria Cecylia (s. Angela Maria od Najświętszego Serca Pana Jezusa)19001944KL AuschwitzNiemcytrynitarka (OSsT) [Rz.-Kat.]
0050AWGŁOPiotr18611937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0051BABARSKISzymon18671919Winnica (Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0052BAGDZIŃSKIMieczysław19131940Groß-MischenNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0053BAGIŃSKAZofia (s. Teresa)19151944WarszawaNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0054BAGSIKPiotr18821916VerdunAliancisalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0055BAJAKFeliks18841944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0056BAJEROWICZWojciech Stanisław18821944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0057BAJEWSKIJan Eugeniusz (o. Antonin)19151941KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0058BAJKIEWICZPiotr18981940Janów LubelskiRosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0059BAJKOAntoni18961944Borek (k. Chełma Lubelskiego)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0060BAJKOJózef18901943(lasek Lipiczański, przy drodze Naliboki-Jankowicze)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0061BAJRAKWłodzimierz (o. Witalis)19071946Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)Rosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0062BAKMichał1943Aleksandria (pow. Równe, Ukraina)Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0063BAKIERAJan Feliks18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0064BALCAREKJózef19121946UstrońNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0065BALCEROWSKIMichał18781941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0066BALCERZAKFeliks18771942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0067BALCERZAKKazimierz Antoni18801943BiałystokNiemcysługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0068BALČIUSWalenty19071941Pusnė/Giedrojcie, (gm. Malaty, rej. Uciana, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0069BALČIŪNASWładysław18871948WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0070BALLESTREM vonMonika (s. Gabrielis)19051945KietrzRosjaniefranciszkanka misjonarka (FMM) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0071BALSYSWacław19051941Bartniki (rej. Wyłkowyszki, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0072BALTRIMASStanisław Edward18891941Smėlynė (rej. Jeziorosy, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0073BALTZERKonrad19061946TworkówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0074BALULWincenty18741944PiasecznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0075BAŁAHURAKWłodzimierz (bp Grzegorz)19091965KorkinoRosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0076BAŁUTAntoni (o. Roman)18891941LwówRosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
0077BANASZAKJózef19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0078BANDERAAndrzej18821941KijówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
0079BANSZELKarol18901941LwówRosjaniepastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
0080BARABASZJan Nepomucen18731941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0081BARADYNJózef19111943(lasek Lipiczański, przy drodze Naliboki-Jankowicze)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0082BARANApolonia (s. Bonfilia)18881954GostyńRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0083BARANKarol18821943Stężarzyce (rej. Włodzimierz Wołyński, Ukraina)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0084BARANKarol18821918Krasiłów (obw. Chmielnicki, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0085BARANOWSKIEdward19071939Wola Cyrusowa - NiesułkówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0086BARANOWSKILeonard18751930Togur (obwód Tomsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0087BARANOWSKIPiotr18821937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0088BARANYKSeweryn18891941Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)Rosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0089BARAŃSKIPaweł Ambroży18851942KL DachauNiemcyduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
0090BARDAJózefa1944Mszana Dolnasłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0091BARDELJózef18841941Biegonice (Nowy Sącz)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0092BARDIŠAUSKASJózef18981951Czuna (obwód Irkuck, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0093BAREJKAKatarzyna (s. Gertruda)18961944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
0094BARGLeontyna (s. Blanka)18981941Czarny LasNiemcy / Ukraińcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0095BARGIELSKIAdam19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0096BARNAŚAlbin Stanisław19041944Szutowa (dek. Jaworów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0097BARRARoman18901939RadzimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0098BARSKILudwik1942Ciepielów?Niemcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0099BARTCZAKWładysław (br. Teodor)1890Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0100BARTECKIJózef19041944GarnekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0101BARTEKFranciszek18811914salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0102BARTKIEWICZBronisław19071943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0103BARTKOWSKIJuliusz18641939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0104BARTOSIEWICZHenryk1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0105BARTOSIKLudwik (o. Pius Maria)19091941KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0106BARTOSZAnastazja (s. Izmaela)18781944(las Bielawina, k. Jagielnicy)Ukraińcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0107BARTOSZCzesław19091942Stara SłupiaNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0108BARTOSZStanisław19171946BrzeskoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0109BARTSCHJózef19031945Iława PruskaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0110BARTUSZEKJózef19081942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0111BARTUZITadeusz19071941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0112BARYLAJadwiga (s. Diomira)18961945BerlinAliancimarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0113BARYŁAAntonina (s. Prudencja)19091944WarszawaNiemcybenedyktynka samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0114BASNER(s. Silesia)1945(Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0115BATKOAleksander18891941WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0116BAUMGARTFeliks18931939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0117BAUMGARTFranciszek19061939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0118BAUŽYSZenon19071947(łagier SiewWostŁag, Kołyma, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0119BAZEWICZBolesław18991942Nowe ŚwięcianyLitwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0120BAZYLUKJakub (o. Ignacy)18651942JabłecznaNiemcyojciec zakonny [Praw.]
0121BĄCZEKJan18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0122BĄCZKOWSKIBernard18841939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0123BĄCZKOWSKIFranciszek18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0124BĄCZKOWSKITadeusz18771940BykowniaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0125BĄKJan18821942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0126BĄKJan Chrzciciel18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0127BEDERSKIBronisław19021941KL DachauNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0128BEDNARKIEWICZStanisław18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0129BEDNARSKIStanisław18961942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0130BEDNARZAgnieszka (s. Abudancja)18831956AlwerniaRosjanie / Polacymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0131BEDNARZFranciszek (br. Jozafat)18661944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0132BEHRJózefa (s. Gloriosa)18721956KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0133BEHRENDTJózef19071945(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0134BEINORAVIČIUSBolesław18831951WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0135BEKERSEdward18941941OkraRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0136BELCZEWSKIWiktor Bernard19121939Starogard GdańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0137BELONZdzisław Antoni19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0138BEŁCZYKStanisław (br. Franciszek)18781943BiałystokNiemcysługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0139BENDLJarosław19131943KL AuschwitzNiemcypastor [CČSH]
0140BEREKAntoni18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0141BERENTLeopold18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0142BEREZOWSKIJózef1887Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0143BEREZOWSKIRoman18741916TalerfhofAustriacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0144BERGBruno (br. Haldemarus)19091943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0145BERNATOWSKIJózef19091945Waltrop (k. Dortmundu)Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0146BERNHEIMWolfgang (br. Paweł)19231942KL AuschwitzNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
0147BERTELCzesław19141939Mniszek / Górna GrupaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0148BESEKIRSKAJAElżbieta1886Rosjaniesiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
0149BESSLERLeopold18921916salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0150BESZTA-BOROWSKIAntoni18801943(las Pilicki, k. Bielska Podlaskiego)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0151BEYERAdolf19091945Równe (pow. Głubczyce)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0152BĘDKOWSKIKazimierz19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0153BĘTKOWSKIFranciszek18811944ŻulinUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0154BIALIKWincenty18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0155BIALIKIEWICZKarol18801939LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0156BIAŁAAnna (s. Adolfina)19071939WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
0157BIAŁASPaweł18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0158BIAŁASIKStanisław (br. Łucjan)19151939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0159BIAŁCZYKWładysław19121939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0160BIAŁECKIEdmund19021944Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0161BIAŁEKWładysław18921943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0162BIAŁKAFlorian19181940KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0163BIAŁKOWSKIStefan19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0164BIAŁYJulian Józef18611941RypinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0165BIAŁYWładysław18821940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0166BIDAOlga (s. Olimpia)19031952Charsk (k. Tomska)Rosjaniejózefitka unitka (CSSJ) [UGr.-Kat.]
0167BIEDERMANNAlfred (br. Feliks)19101944(k. Ciechanowa)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0168BIEDRZYCKIStanisław (br. Kleofas)19121939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0169BIEGALSKALudwika1944Okno (pow. Skałat)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0170BIEGAŃSKIAntoni M.19001944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0171BIEGAŃSKIKazimierz19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0172BIEGUSJózef (o. Wiktor)18931939LwówNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0173BIELAWSKIJózef1885(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0174BIELEŃAntoni18801939GrudziądzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0175BIELIŃSKIJózef19071944WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]
0176BIELIŃSKIWacław19031941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0177BIELOWSKIJózef18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0178BIEŁOHOŁOWYJózef18831928MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0179BIENIASWładysław19051943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0180BIENIECKIJózef18751937Kemerowo (obwód kemerowski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0181BIENIOSSEKJózef18801945Gogolin (pow. Krapkowice)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0182BIEŃKOPiotr18811943Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0183BIEŃKOWSKIJan19101939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0184BIERNACKIFeliks19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0185BIERNATWojciech19011942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0186BIERZYŃSKIJózef18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0187BIKKarol (o. Emanuel)18871941NewtyleNiemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0188BIKSAKlara (s. Honoria)18931945WrocławRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0189BIKSZYSJan18701918Landskorona (Šķaune)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0190BILAKIEWICZAleksander18721938KemŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
0191BILIŃSKIWładysław19101943(między Litiatynem a Kotowem)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0192BILITEWSKIPaweł19031945(łagier, Ural, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0193BIŁYKAleksander18921945BrzuskaPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0194BINEKSylwester18721941WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0195BINEKWalerian19131940SieradzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0196BINIEWICZJan18991942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0197BINKIEWICZMaksymilian19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0198BINNEBESELBrunon19021944Brandenburg an der HavelNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
0199BIŃKOWSKIFeliks Szczęsny18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0200BIŃKOWSKIJan18671941KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0201BIŃKOWSKIJózef19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0202BIOLYPiotr18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja litomierzycka
0203BIRALudwik18771939StrzyżówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0204BIRNIKPaweł18891919Homel (Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0205BISTRAMJan19101939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0206BLACHNICKIFranciszek19211987CarlsbergRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0207BLAJERBłażej18851939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0208BLECHMANBolesław18761938WładykaukazRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0209BLESKEJan18841945Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0210BLICHARSKIHenryk19011942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0211BLIZIŃSKIWacław18701944CzęstochowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0212BLUDAUBrunon18901945(łagier, Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0213BLUDAUPaweł19131943Armiańsk (rep. Krym, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0214BŁACHNOPiotr (br. Atanazy)19001944DzisnaNiemcy / Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
0215BŁASZCZAKLeon19301982CielętnikiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0216BŁAŻEJEWSKITeodor18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0217BŁAŻEWSKIIgnacy19061939PiaśnicaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0218BŁĄDZIŃSKIWładysław19081944KL Groß-RosenNiemcymichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0219BŁĘDZKIFranciszek18771939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0220BŁOCIŃSKAAnna (s. Jukundyna)18711944Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0221BŁOŃSKIWłodzimierz19001942KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0222BOBICZIldefons18901944IwjeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0223BOBIŃSKIWładysław18821940PotworówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0224BOBOTEKPaweł18721939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0225BOBRITZKIKlemens19111944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0226BOCHENEKPiotr19111942KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0227BOCIANWładysław18991940Rury Jezuickie (Lublin)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0228BOCKGilbert18981945(na trasie Wystruć - Ural, Rosja)Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0229BOCKTeresa Krystyna Klementyna (s. Charitas)19091942KL AuschwitzNiemcysiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
0230BODNARAleksander18891941PrzemyślanyRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0231BODZIANOWSKIFeliks18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0232BOECHNIGHJan (br. Gotfryd)19011945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0233BOGACZAgnieszka18951944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
0234BOGACZStefan (br. Stefan)19171944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0235BOGACZWojciech18741944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0236BOGDANOWICZ de ROSCOAdam Henryk18981941LwówRosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]ormiańskokatolicka archidiecezja lwowska
0237BOGDAŃSKIJan18831939Wola (pow. Tczew)Niemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0238BOGUCKIFranciszek19031941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0239BOGUCKIKarol18681942(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0240BOGUCKIStanisław19171942Czokpak-Szopok (Kazachstan)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
0241BOGUSZSzczepan (br. Feliks)19001942KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0242BOHATKIEWICZMieczysław19041942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0243BOHATYROWICZMaria (s. Maria Symplijanna)18921944WarszawaNiemcywizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
0244BOJAKOWSKIStanisław (br. Andrzej)18971941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0245BOJARCZAKJan Stanisław19051941Kamieniec PodolskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0246BOJDOŁFranciszek19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0247BOJUŁKABronisław Franciszek18951939GrudziądzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0248BOKFranciszek18821939Mniszek / Górna GrupaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0249BOLTFeliks18641940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0250BOLZMaria (s. Generosa)19021945OlsztynRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0251BOMBICKIGustaw18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0252BOOKWilhelm19011945(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja berlińska
0253BORCZUKJan (br. Antoni)18831942HartheimNiemcyalbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
0254BORECKIStanisław18911938ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0255BORKFranciszek Antoni18881939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0256BORKEMLudwika (s. Antonina)18771944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
0257BORKOWSKAAmelia (s. Witolda)19031944(las Bielawina, k. Jagielnicy)Ukraińcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0258BORKOWSKAAnzelma18991939Aleksandrów KujawskiNiemcysercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]
0259BORKOWSKAEugenia19031942KL AuschwitzNiemcyklaryska (OSC) [Rz.-Kat.]
0260BORKOWSKAFranciszka (s. Wincenta)18851944WarszawaNiemcyfranciszkanka od cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0261BORKOWSKI(br. Walerian)19101943KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0262BORKOWSKIPaweł19071940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0263BORNIŃSKIStanisław19081940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0264BORONOWSKIJan (o. Gothard)19091944Otoperi (Rumunia)Niemcy / Aliancifranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0265BOROWCZYKFlorian19171944Fryburg BryzgowijskiAliancimisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0266BOROWIKJan18771937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0267BOROWIKPaulina (s. Maria Felicyta)19051943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
0268BOROWSKIAlfons18921943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0269BOROWSKILeon18791939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0270BOROWSKITeodor18771939Wola (pow. Tczew)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0271BOROWSKIWitalis19081943BuchwałowoNiemcykapłan [Praw.]
0272BORRELJan (o. od Wcielenia)18671943Lubieszów (dek. Janów Poleski)Ukraińcypijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0273BORSUKTomasz (o. Witalis)19191944Bieńkowce (pow. Rohatyn)Ukraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0274BORUCKI1939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0275BORYCKIFilip1943Drańcza PolskaUkraińcykapłan [Praw.]
0276BORYŃSKIHenryk19101953BradfordRosjanie / Polacy (?)salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
0277BORYSEWICZWincenty18871946WilnoRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0278BORYSIAKJan19141939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0279BORYSIUKJan Kazimierz18881953(łagier OmŁag, obwód Omsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0280BORYSOWICZEmeryk18931920Lipsk n. BerezynąRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0281BORZYSZKOWSKIJózef18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0282BOŘEK-DOHALSKÝAntonin18891942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja praska
0283BOSAKMarcin18891941Mariampol (pow. Stanisławów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0284BOSIACKAFranciszka (s. Anna)18991945WarszawaNiemcy / Rosjanieurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0285BOUZWacław Aleś18981943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja czeskobudziejowicka
0286BÖNIGKAgata Eufemia (s. Adelgarda)19001945KętrzynRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0287BRAJCZEWSKIBolesław18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0288BRANDYSEdward Paweł19091945Bielsklazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0289BRANDYSHubert19151945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0290BRATKOWSKAZofiaRosjaniesłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0291BRAUNSCHWEIGAntoni19211944WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0292BRAWERStanisław18861941Machnówka (rej. Koziatyn, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0293BREHMWilhelm19071945Biskupiec Reszelski (pow. Olsztyn)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0294BREJSKIJan Kazimierz18921939Łopatki (Piaskownia)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0295BRENDANOWICZAdamRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0296BRĘCZEWSKILeon19061939BielawyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0297BRIERJózef18881945Kolnica (pow. Brzeg)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0298BROCKIAntoni18851939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0299BROCKIAntoni19121944(Włochy)Niemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0300BRODACzesław18851940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0301BRODAKarol19081944KL MauthausenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0302BRODOWSKIJan19101939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0303BRODZIKMarianna (s. Klara)18661941PomiechówekNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0304BROJEKJulia (s. Natalia)18991939ŁaskarzewNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0305BROKSAlojzy18981943KL NeuengammeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0306BROMIRSKIWładysław18791941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0307BROMMERKarol19111945Zimnice WielkieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0308BRONIARCZYKJan Klemens19041940LądNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0309BRONIKOWSKAHenryka18751945Nyrków (k. Czerwonogrodu, dek. Jazłowiec)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0310BRONISZJan Chryzostom18671939Kutno-WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0311BROSZKIEWICZAleksander18761941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0312BRÓDKAMarcela18791939DębicaNiemcysłużebniczka dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
0313BRUDNICKIAleksander18921945KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0314BRUDNICKITeodozjusz18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0315BRUNGinter18821945OzimekRosjaniepastor [Lut.]
0316BRUSKIJan18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0317BRYCZKOWSKIBolesław19091942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0318BRYDACKILudwik18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0319BRYDYCKIJan18721937Kamieniec PodolskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0320BRYGMANAlojzy (br. Hilary)19131939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0321BRYJAFranciszek19101942HartheimNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0322BRYLJan18821942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0323BRYLIŃSKIBogumił19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0324BRYŁOWSKIJan18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0325BRYNDZA-NACKIWojciech Dionizy18711943Tomaszów Maz.Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0326BRYŃCZAKMateusz18641936Tomsk (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0327BRZĄKAŁAWiktor19041940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0328BRZEZIECKIJan19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0329BRZEZIKIgnacy19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0330BRZEZIŃSKIAleksander18781941SieradzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0331BRZEZIŃSKIPaweł19071940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0332BRZEZIŃSKIRomuald18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0333BRZOZOWSKIHieronim19151944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0334BRZOZOWSKIJan19091944PruszkówNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0335BRZOZOWSKIStanisław Kostka19051942KL DachauNiemcykapłan [St.-Kat.]
0336BRZÓSKABogdan19101943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0337BRZÓSKAJadwiga18951943KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0338BRZÓSKOWSKIWładysław19041939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0339BRZUSKIHenryk18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0340BRZUSZCZYŃSKIHenryk18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0341BRZYCKIWit Modest18871954KrakówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0342BUCHWALDWładysław18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0343BUCZYŃSKIJózef18911941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0344BUDKANicetas18771949Karadżar (k. Karagandy)Rosjaniebiskup [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0345BUDKIEWICZJan19021943StanisławówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0346BUDKIEWICZKonstanty Romuald18671923MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0347BUDNIKOWSKITeodor18971942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0348BUDRYSFranciszek18821937Ufa (rep. Baszkortostan, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0349BUDRYSJan1919Rakiszki (rej. Rakiszki, Litwa)Litwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0350BUDZIŃSKIFranciszek18911937SmoleńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0351BUDZISZIgnacy19111939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0352BUGAJMieczysław (o. Wawrzyniec)19131941(las Białucki)Niemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
0353BUHLJan18931945Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0354BUHLPaweł19021944(Chiny)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0355BUJALSKICyryl18871919Czercze (rej. Czemerowce, Ukraina)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0356BUJAREmanuel18931918salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0357BUJARJózef18821943LidaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0358BUJARAJan18771939WełnowiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0359BUJARAJan Maciej18691945Prudnikbonifrater (OH) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0360BUJARAKarol19041945JanuszkowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0361BUJNOWSKILeon18911942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0362BUKLAREWICZMichał18841919Bigusowo/Wopytnaja (rej. Wierchniedźwińsk, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0363BUKOLTAugustyn18731939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0364BUKOWSKILeopold18941945KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0365BUKOWYStanisław19101942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0366BULLAErhard19131945CzelabińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0367BULOWSKIMichał Franciszek18911956Celinograd (Astana)Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0368BUŁAWSKIMieczysław18851949KosztowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0369BUŁKOWSKIJan18721940ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0370BURAKBronisław Jan (br. Elizeusz)19111944AltengrabowNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0371BURAKMarek18791943(las Wiszownik)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0372BURAKOWSKIJózef18991941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0373BURAWSKIFranciszek19141940SierpcNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0374BURCZYKBronisław19081939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0375BURCZYKFeliks19121940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0376BURCZYKWilhelmNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0377BURDYNBernard19061939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0378BURNEIKAJan19011956Wichoriewka (łagier OzierŁag, obwód Irkuck, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
0379BURSCHEEdmund18811940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
0380BURSCHEJuliusz18621942BerlinNiemcybiskup (superintendent generalny) [Ew.-Aug.]
0381BURZYFranciszek (br. Erwin)19101945franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0382BURZYŃSKITadeusz19141944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0383BURZYŃSKIWładysław19161939SokólRosjanie / Ukraińcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0384BUSSKazimierz18851939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0385BUSZTAAntoni (o. Szymon)19071942KL DachauNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
0386BUTEIKISSeweryn19111942Kowno (Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
0387BUTKIEWICZBronisław18921942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0388BUTYNIECKalikst18891921KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0389BUŻYCKIMichał18621937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0390BYKOWSKIJózef18771939Rożniaty (pow. Inowrocław)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0391BYRECKISzymon19111945KL NatzweilerNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0392BYTOFPiotr18941940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0393BYTOŃSKIFeliks19121943Quenza (Korsyka)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0394CABANStefan19151941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0395CAGJózef19121945KL Groß-RosenNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0396CAKULMichał18851937MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0397CALJózef19111943KL DachauNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0398CAŁKAKazimierz19091942KL DachauNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0399CAŁKAWojciech18961939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0400CAPAleksander18881944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0401CĄKAŁAEdward19101941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0402CEBROWSKIWiktor1944(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0403CEBULAJózef19021941KL MauthausenNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0404CEDROJan18851944WarszawaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0405CEGIELTadeusz18801941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0406CEGIELSKIJanRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0407CEGIELSKIWładysław18791942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0408CEHELSKIMikołaj18961951JawasRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0409CELIŃSKIWincenty19111942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0410CEPIELKarol19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0411CEPURSKIJan18871941Milatyn NowyNiemcy / Rosjanielazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0412CERPENTOHieronim18881938Krasnojarsk (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0413CESARZJan18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0414CHABERKOWSKIStefan18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0415CHABOWSKIWincenty18721942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0416CHABROWSKITadeusz19091941(łagier UnżŁag, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0417CHACIŃSKIFranciszek19151939ToruńNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0418CHAMCZUKGrzegorz18851946Karaganda (Kazachstan)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0419CHARCZUKBazyli19131941KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0420CHARSZEWSKIIgnacy18691940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0421CHARTLIŃSKIIgnacy18661939DziałoszynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0422CHILOMERJózef18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0423CHŁOPECKIRomuald18751943KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0424CHMIELEWSKIJan Paweł18891945Klebark Wielki (pow. Olsztyn)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0425CHMIELEWSKIJózef19061941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0426CHMIELIŃSKIJan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0427CHMIELNICKIZygmunt18911944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0428CHMURAStanisław (o. Aleksander)18801939LwówRosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
0429CHMUROWICZJózef18891940(k. Archangielska)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0430CHMUROWICZJózef18621933PrzybyszówkaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0431CHODKOWSKAWanda Maria (s. Ancilla od Woli Bożej)19051944WarszawaNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0432CHODNIEWICZPaweł18811949Harbin (Chiny)Chińczycy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0433CHODURAJan18991940OigniesNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0434CHODZIŃSKIJózef19041943KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0435CHOINAZofia19061939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0436CHOJNACKIHieronim (br. Fidelis)19061942KL DachauNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0437CHOJNACKIJan19071944Ochotnica DolnaRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0438CHOJNACKIKazimierz19041939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0439CHOJNACKIWładysław19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0440CHOJNOWSKITeofil Euzebiusz18801941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0441CHOMAEdward Antoni18891940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0442CHOMICZPaweł18931942Sankt PetersburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0443CHOMICZEWSKIStanisław19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0444CHOMYŃRoman (o. Rafał)19071944Lipa (k. Doliny)Rosjaniestudyta (MSU) [UGr.-Kat.]
0445CHOMYSZYNGrzegorz18671945KijówRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0446CHOROSZYŃSKIBolesław18701942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0447CHRABĄSZCZJan19061942Jakkabag (k. Szachrisabz, Uzbekistan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0448CHRAPLAKarol Jan19051942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0449CHROBOTJózefa (s. Maria Kanuta od Pana Jezusa w Ogrójcu)18961943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
0450CHRÓŚCICKILeon18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0451CHRZANJan Nepomucen18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0452CHUCHRACKITeodor18771941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0453CHUDYLeon19061941SarnyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0454CHUDZIKKazimierz (br. Kasjan)19081945NiepokalanówRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0455CHUDZIŃSKIJerzy18851939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0456CHWALKOJózef19061945BrańskPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0457CHWASTYKMichał18961944TarnopolNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0458CHWIEĆKOLucjan18891944StołpceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0459CHWIŁOWICZAureliusz18731942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0460CHWIŁOWICZMarian18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0461CHWIŁOWICZMieczysław18921940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0462CHWOŁKAJadwiga (s. Bonifacja)19031943Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0463CHYCZEWSKIJózef18991942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0464CHYLARECKIStanisław18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0465CHYLIŃSKIGracjan18781939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0466CHYLIŃSKIHenryk19131939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0467CHYŁAFranciszek19161939majątek KopytkowoNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0468CHYŁKOWSKILudwik18641939Kochanówka (k. Łodzi)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0469CHYTROŚMarianna Katarzyna (s. Serafina)18981955AlwerniaRosjanie / Polacymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0470CHYTROŚZofia (s. Antonia)19101956AlwerniaRosjanie / Polacymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0471CIĄPAŁAJan19061941KałuszUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0472CIĄŻYŃSKIStanisław18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0473CIBOROWSKITadeusz18851940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0474CICHOCKIFerdynand Jan18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0475CICHOCKITeodor1943Nowystaw (gm. Dederkały)Ukraińcykapłan [Praw.]
0476CICHOWICZMikołaj18951940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0477CICHOWSKIWładysław18791940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0478CIECHORSKIAlojzy18861944Sokołów PodlaskiRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0479CIECIERSKIKazimierz19071944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0480CIECIUCHOWSKIBolesław19031943Prudziszki (pow. Suwałki)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0481CIECIUCHOWSKIJózef19071939Krzeczkowo-Bieńki NoweNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0482CIEMNIAKLudwik18901940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0483CIENCIAŁALudwik19111945PrzemyślRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0484CIERPKAHelena (s. Maria Gwidona od Miłosierdzia Bożego)19001943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
0485CIESIELCZYKHenryk19031942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0486CIESIELSKIFranciszek19241944Wiśniowiec NowyUkraińcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0487CIESIELSKIWładysław Antoni18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0488CIESIOŁKIEWICZRoman19061944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0489CIESZYŃSKINikodem Lubomir18861942RawiczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0490CIEŚLAFeliks19071940KuropatyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0491CIEŚLAStanisław19111953Krynica ZdrójRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0492CIEŚLAKAntonina (s. Barbara)19071944WarszawaNiemcyfranciszkanka od cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0493CIEŚLIKStanisław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0494CIEŚLIKZygmunt19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0495CIKOTOAndrzej18911952(łagier OzierŁag, Rosja)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0496CIMASZKIEWICZJulian18901941WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0497CIMIŃSKIJerzy Jan19151943Wołkowyje (pow. Dubno)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0498CISAMarta (s. Melisia)19111945BerlinAliancimarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0499CISEKJózef19101944PruszkówNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0500CISZAKBolesław18921942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0501CISZKIEWICZAleksander18921942(las Hajki)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0502CISZOWSKIStanisław19091943WilnoNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0503CODROJózef19121939PaterekNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0504COFTACzesław19101944ŻabikowoNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0505CUDNIKStanisław18941941Mińsk-CzerwieńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0506CUDOKJan (br. Szczepan)19001945franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0507CYBULEWICZStanisław18621937Ułła (rej. Bieszenkowicze, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
0508CYBULSKIFranciszek18851943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0509CYBULSKIStanisław19021940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0510CYRANKOWSKAKlara (s. Franciszka)18711944WarszawaNiemcyfranciszkanka od cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0511CYRANKOWSKIJan19071939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0512CYREKJózef19041940KL AuschwitzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0513CZABANAleksander Teodor18961940(łagier UchtIżemŁag, reg. Iżma, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0514CZADERNAJózef18891941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0515CZAJKOWSKAMaria18921939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0516CZAJKOWSKIMarian19031942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0517CZAJKOWSKITadeusz19121941KL DachauNiemcy
0518CZAKISaturnin18751940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0519CZAMARSKIAntoni18791939Huta KrzeszowskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0520CZAPCZYKHenryk18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0521CZAPIEWSKIJózef Leonard18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0522CZAPIEWSKIKonrad (br. Konrad)19141939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0523CZAPLAJan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0524CZAPLEWSKIJan Brunon18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0525CZAPLIŃSKIFranciszek18991939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0526CZAPŁOWSKIPaweł18961943(przy drodze Żodziszki-Mołodeczno)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0527CZAPSKITadeusz18741942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0528CZARNECKIAntoni19151945Brake/Bielefeld (kraj Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy)Aliancikleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0529CZARNECKIFranciszek19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0530CZARNECKIJózef18901941szosa z Szystowic do HrubieszowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0531CZARNECKIWincenty18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0532CZARNIKWawrzyniec18871919Demnia (obwód Lwów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0533CZARTORYSKIJan Chrzciciel Franciszek (o. Michał)18971944WarszawaNiemcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
0534CZECHOŃSKIWacław18831943Fajsławicekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0535CZECHOWICZJózef (o. Kasjan)19121943KowelUkraińcykapucyn (OFMCap) [UGr.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0536CZECHOWICZKonstanty18471915PrzemyślRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0537CZECHOWSKIIgnacy18771941StrzelnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0538CZECHOWSKISzczepan18841954JawasRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0539CZEKALLATeofil18791945ChełmskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0540CZEKALSKAMichalina (s. Dominika)18911956GostyńRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0541CZEMERAJDAJózef19031940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0542CZEMERYŃSKIJarosław19041941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0543CZEMPIELJózef18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0544CZEMPLIKIgnacy18901939MichałówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0545CZERWIŃSKAMaria Zofia (s. Terezja)19071944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
0546CZERWIŃSKI1943KowelUkraińcykapłan [Praw.]
0547CZERWIŃSKIAntoni18811938WładykaukazRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
0548CZERWIŃSKIWincenty19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0549CZERWONKAMarcin (br. Reginald)18571941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0550CZESZEWSKAJoanna Helena18791943KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0551CZESZEWSKIAntoni18901940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0552CZOGAŁAIgnacy19081939Mniszek / Górna GrupaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0553CZOSNEKPiotr (o. Bartłomiej)19111944BołszowceUkraińcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0554CZUBABłażej18891944Dołha WojniłowskaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0555CZUBATYWłodzimierz18951949(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0556CZUBEKJózef18831945Jabłonowo PomorskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0557CZUBINFranciszek19041943KrzeczówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0558CZUDEKJózef18831941KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0559CZURKOJózef Kazimierz19061941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0560CZWACZKAAntoni Józef19031939Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0561CZWOJDZIŃSKILeon19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0562CZYBIRKrzysztof18881942WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0563CZYMEKKarol19161939WarszawaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0564CZYRSKIFranciszek18821937Homel (Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0565CZYŻEWSKIAlfons18971953Kraśne n. Uszą (rej. Mołodeczno, Białoruś)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0566CZYŻEWSKIWincenty18561918Sokolniki (obwód Lwów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0567CZYŻYCKIJulian19111942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0568ĆWIEJKOWSKIStanisław Kostka18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0569ČEPULISBernard18911953(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0570ČIHALJan18941942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja brneńska
0571ČIPLYSKazimierz18971950Irkuck (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0572DABRILAJustyn19051941Bartniki (rej. Wyłkowyszki, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0573DACHTERAFranciszek19101944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0574DADACZYŃSKIRoman18891940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0575DAHLKEFranciszek Ksawery18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0576DALECIŃSKIAntoni19081939Drzewica (pow. Opoczno)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0577DALECKIMichał18841942Skrzydlewo (k. Nowogródka)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0578DAMAFeliks19081939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0579DAMBRAUSKASWacław18781941Kurszany (rej. Szawle, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0580DAMIJONAITISJan19011951(łagier SolikamŁag, Kraj Permski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0581DANECKIJózef19131939Jaworzno (pow. Olesko)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0582DAŃKOWSKIPiotr Edward19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0583DARDZIŃSKIAleksander (o. Cyryl)19071944PomiechówekNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0584DARDZIŃSKIRyszard (o. Rajmund)19151944WarszawaNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0585DAUGĖLAJan19091941Stirniai/Mindūnai (gm. Malaty, rej. Uciana, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0586DAUKANTASKonstanty18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja szawelska
0587DĄBROWSKAHelena18921943KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0588DĄBROWSKI1939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0589DĄBROWSKIAntoni18961947Kowno (Litwa)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0590DĄBROWSKIAntoni Rafał19101945Warszawa-LublinRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0591DĄBROWSKIBolesław19011939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0592DĄBROWSKIJakub18621939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0593DĄBROWSKIKazimierz19021942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0594DĄBROWSKILudwik19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0595DĄBROWSKIMichał19051942(k. Kostopola)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0596DĄBROWSKIPiotr18891942HartheimNiemcykapłan [Marj.]
0597DĄBROWSKIStefan18751945ŻytowieckoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0598DĄBSKIZbigniew1944WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0599DEJAAlojzy18931939Wola (pow. Tczew)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0600DEKOWSKIFranciszek18771941Płużnicakapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0601DELEWSKIBolesław19111939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0602DEMBCZYKSylwan18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0603DEMBIŃSKIAntoni18671942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0604DEMBIŃSKIJulian18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0605DEMBIŃSKIRoman18761940BrodnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0606DEMBOWSKIKazimierz19121942HartheimNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0607DEMBSKINorbert19001939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0608DEMCZAKHubert18811945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0609DEMIAŃCZUKJan18641945SkopówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0610DEMSKIWładysław18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0611DEMUROWStefan18711938Baku (Azerbejdżan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Apostolska Administracja Tyflisu i Gruzji
0612DEPERASWilhelm (o. Wacław)19151945Rawa MazowieckaRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0613DERCZWładysław19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0614DERKACZEWSKAStanisława (s. Rafała)19041943BojanowoNiemcypasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
0615DESZCZWładysław19151941Biegonice (Nowy Sącz)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0616DETKENSEdward18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0617DETTLAFFJan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0618DEYMERMaria (s. Dolores od Ducha Świętego)19151944WarszawaNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0619DĘBICKIEugeniusz19181942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0620DIAKBazyli19021955Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0621DIDŽIOKASWładysław19121944(łagier DołynkaŁag, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0622DIRVELĖAntoni (o. Augustyn)19011948(łagier SiewPeczŁag, k. Peczory, Rosja)Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
0623DITTRICHJan18791945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0624DŁUGOSZFranciszek18741940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0625DMOCHOWSKIPiotr18651941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0626DMOWSKAMaria Czesława19021944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0627DOBERSCHÜTZHubert19031944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0628DOBIASZIgnacy18801941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0629DOBOSZAntoni19051945KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0630DOBRIAŃSKIMikołaj18901944SamborRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0631DOBRIAŃSKI-NICEWICZMikołaj18681945DąbrowicaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0632DOBROWOLSKIBronisław19111943PomiechówekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0633DOBROWOLSKIStefan18991943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0634DOBRZAŃSKIStanisław19051943Ostrówki (dek. Luboml)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0635DOERINGAleksander19111940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0636DOERINGJan18731939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0637DOKUPILRozalia (s. Symphorosa)18801945KochanowiceRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
0638DOLATAJan19111945PrzemyślRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0639DOLEŻALFerdynand19231944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0640DOLIŃSKITadeusz18801944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0641DOŁŻYKPaweł18711943(lasek Balewicze-Bródek, k. Derewna)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0642DOMACHOWSKICzesław18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0643DOMACHOWSKIJózef18761940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0644DOMAGALSKILeon18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0645DOMAGAŁAStanisław1944WarszawaNiemcybrat Serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
0646DOMAGAŁAWładysław19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0647DOMAŃSKIGrzegorz18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0648DOMAŃSKIStanisław19141946StarachowiceRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0649DOMERACKIJózef18861939KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0650DOMINIAKJózef19031942(las Hajki)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0651DOMINIKKonstantyn18701942GdańskNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0652DOMNIKMaria (s. Liberia)19041945OlsztynRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0653DORNIAKJan Maria (br. Teogeniusz)19141944Klimany (pow. Lida)Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0654DORSZBrunon19101939PaterekNiemcyduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0655DORUKJanChorost StaryUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0656DOTKAStanisław19121941KL DachauNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0657DOWNARStefan18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0658DRABBWacław18891955StrubnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0659DRABCZYŃSKIIgnacy Marian (kl. Dominik)19161940KatyńRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
0660DRAEGERFeliks (br. Benon)19141939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0661DRAGANMaria (s. Rozalia)19031944WarszawaNiemcybenedyktynka samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0662DRAPIEWSKIMarian19061939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0663DRAPIEWSKITeodor18801942HartheimNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0664DRĄŻKOWSKIWalerian18831939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0665DRELOWIECFranciszek19041942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0666DRESCHERWeronika (s. Vestita)18751945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0667DREWNIAKBronisław19111942KL DachauNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0668DREWNIKOWSKAStefania18871939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0669DROBIKTomasz18591920OtmętNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0670DROBNYWincenty19201941salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0671DROJEWSKIRoman18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0672DRONICZRomuald18971942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0673DROPALLAWilhelm19071945Gliwice-BrzezinkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0674DROZDALSKIJan19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0675DROZDEKPaweł18781945MagdeburgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0676DROZDOWICZIgnacy19031940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0677DROZDOWSKAOlimpia (s. Edwarda)18941944WarszawaNiemcybenedyktynka samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0678DROZNIAKPiotr19021945(Rosja)Rosjaniemisjonarz NSJ (MSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0679DROŹDZIKPiotr18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0680DRUŻBACKIMikołaj18951939ŁuckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0681DRWALFranciszek19071942KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0682DRWĘSKIStanisław (br. Felicjan)19011941KL BuchenwaldNiemcybrat Serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
0683DRYGASFranciszek1944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0684DRYGASJan18841944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0685DRYGASStefan18881940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0686DRYJAJan Władysław19071955NurRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0687DRZEWIECKIFranciszek19081942HartheimNiemcyorionista (FDP) [Rz.-Kat.]
0688DRZEWIECKIMieczysław (br. Emilian)19081940ŁódźNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0689DRZYMAŁATeodor18961918SzopieniceNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0690DRZYZGAAdam19061944SorockoUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0691DUBASAntoni19091939Wola ŁąckaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0692DUBIELAleksander19061940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0693DUBLEWSKITadeusz18941945PłockNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0694DUBOWYErnest18911945Kietrzkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0695DUCKIFeliks (br. Symforian)18881942KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0696DUCZMALAntoni18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0697DUDAErwin19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0698DUDAFeliks (br. Akwin)18781944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0699DUDZIŃSKIStanisław18781942Droginia (pow. Myślenice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0700DULMaria19051944LwówNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0701DULNYTadeusz19141942KL DachauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0702DUNAJSKIMaksymilian18961939ProbostwoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0703DUNAJSKIPiotr19131939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0704DUNAKBolesław19021945KL SachsenhausenNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0705DUNIN-WĄSOWICZBronisław18981938Krasnojarsk (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0706DUPLAGAElżbieta (s. Jukundyna)19001944Grodnonazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
0707DUSZCZYKWładysław18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0708DUSZEŃKOMichał18881943Hallerczyn-WysockoUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0709DUTSCHKAEdmund18651941AktiubińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0710DWORNICKIWalenty18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0711DWORZAŃSKIAntoni18921941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0712DWULECKAMaria (s. Fabiola)18921941BojanowoNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0713DYAKOWSKINapoleon18741920GrodnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0714DYBIZBAŃSKIJan18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0715DYBIŻBAŃSKAAntonina18741944Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)szarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0716DYBOWSKIWiktor19161939Wielkie RadowiskaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0717DYDYŃSKIMieczysław Wincenty19061944RdziostówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0718DYJAEdward18941942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0719DYJASJózef1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0720DYLLUSAlojzy18951945Kennelbach (k. Bregenz)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0721DYMITROWSKIJakub18861941LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0722DYSARZGerard19101939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0723DZIADZIAFeliks18901942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0724DZIAŁOWSKIGustaw18721940PieniążkowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0725DZIAMARSKIMarian19001945Nowosiółka-Bekerów (Bekersdorf)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0726DZIARNOWSKIAugustyn Karol19111939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0727DZIEGIECKIJan18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0728DZIEMIANJózef18881937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0729DZIEMIESZKIEWICZAntoni18911937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0730DZIENDZIKMichał18661918Obodówka (obwód Winnica, Ukraina)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0731DZIENDZIOL(br. Serafin)1945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0732DZIENISZLeon19061942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0733DZIERŻANOWSKIJózef Florian19001943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0734DZIERŻGAWAMarian19241944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0735DZIEWANOWSKAZofia18791944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0736DZIKOWSKAJózefa (s. Maria Benigna)18931939PaterekNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0737DZIKOWSKIJan18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0738DZIOBIAKStanisława18981942Niemcysiostra wspólnej pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
0739DZIUBAZofia (s. Petronela)18821956GostyńRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0740DZIUBANJan18751944BaryszRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0741DZIUDAJózef18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0742DZIUGIEWICZJan18711919PorchowaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0743DZIURDZIA(s. Sabina)18981942StanisławówNiemcysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0744DZIWEŃKOAnna1944LwówNiemcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0745DZIWOKWincenty18921940Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0746DŻUGARAHelena19181944Podkamień RohatyńskiUkraińcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0747ECHAUSTBrunon19091939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0748ECHAUSTJózef19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0749ECHAUSTKazimierz18711941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0750EGERTJózef18931944Wesoła (Mysłowice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0751EJSMONTStanisław18871926WarszawaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0752ELIASGertruda (s. Matylda)18751956StadnikiRosjanie / Polacysłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0753ELIASZMaria (s. Filipina)19051954LipnicaRosjanie / Polacyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0754ELIASZStanisław Awid19041941Taklinowo-Mikałajewa (k. Ułły, rej. Szumilino, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0755ELJASZWincenty18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0756ELLMERERAnna (s. Felicitas)18891945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0757ELŻBIETANKA(s. Patrycja)18901945WrocławRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0758EWERTMaria (s. Sylwestra)18821945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0759FABIAŃSKIStefan19121939Cześniki-Kolonia (las Burki, k. Dub)Rosjanie / Ukraińcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0760FABISIAKJanina (s. Róża od Jezusa)19111942SuchowolaNiemcyklaryska kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
0761FAHLJadwiga (s. Charytyna)18871945Wrzeszcz (Gdańsk)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0762FAJANSJózef18901943TreblinkaNiemcypastor [Ew.-Ref.]
0763FALKOWSKITeofil19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0764FALKOWSKIWiktor18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0765FALKUSAgnieszka (s. Stanisława)19011945MikołówRosjaniesalwatorianka (SDS) [Rz.-Kat.]
0766FALZMANNAleksander Karol18871942KL DachauNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
0767FARANOWSKIAntoni18891944PodwysokieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0768FARONKatarzyna Stanisława (s. Celestyna)19131944KL AuschwitzNiemcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0769FARULEWSKITadeusz18851940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0770FASSAJózef (br. Teodor)19081944franciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0771FASZCZAPaulina1939WarszawaNiemcysłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0772FECZKO(o. Paweł)18661939franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
0773FEDEWICZEliasz18971944Krzeczowice (pow. Przeworsk)Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0774FEDKOKazimierz19111944KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0775FEDOROŃKOMichał1917Czerteż (pow. Sanok)Rosjaniekapłan [Praw.]
0776FEDOROŃKOSzymon18931940KatyńRosjaniekapłan [Praw.]
0777FEDOROWICZBronisław19011939Skrundzie (rej. Zdzięcioł, Białoruś)Żydzi / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0778FEDOROWICZCzesław18911940Berck (Pas-de-Calais, Francja)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0779FEDUKOWICZAndrzej18751925ŻytomierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0780FEDZINStanisław (br. Józef)18731943KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0781FELCHNEROWSKIMarian18881939(las Zajączek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0782FELCZAKStanisław19061942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0783FENGLERStanisław18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0784FERENCMikołaj (ks. Ignacy)18941944MarkowaUkraińcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0785FIBAKPiotr18801945GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0786FICUrban (o. Atanazy)19011943LwówRosjanie (?)dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0787FIEDLERZygmunt18981939ZajezierzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0788FIEREKAnastazy19041939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0789FIEREKFranciszka (s. Potamia)18711942Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0790FIERKEustachy Jakub19021943ŁawaryszkiNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0791FIEWEGERTeofil18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0792FIGATHenryk19061940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0793FIGOLWłodzimierz1911Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0794FIGURAFranciszek19111943CharkówRosjaniemisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0795FIJAŁKOWSKIAdam18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0796FIJAŁKOWSKIJan18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0797FIJAŁKOWSKIStanisław18931944Podkamień (pow. Brody)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0798FILIPIgnacy (o. Teodor)19091940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0799FILIPEKJan19141942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0800FILIPPAdolf18851937WitebskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0801FILLStanisław (br. Grzegorz)19161945Niemcyalbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
0802FINCJan19101940KielceNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0803FINDYSZWładysław19071964Nowy ŻmigródRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0804FIOŁKAJózef (kl. Hildebert)19161942(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0805FISCHBACHJan Henryk18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0806FITTKAUEdmund18831939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0807FIUTAKAntoni19011941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0808FIUTAKLudwik18891940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0809FLACHJulian18721941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0810FLACZYŃSKIFranciszek18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0811FLASIŃSKIFranciszek18881946LibiążRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0812FLORCZAKJózef18871943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0813FLOREK1944Krosienko-PrzemyślanyUkraińcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0814FLORKOJózef19151945KL Bergen-BelsenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0815FLUDERWacław (br. Ferdynand)19121945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0816FOKSWawrzyniec19061941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0817FOLLEHERAugustyn Feliks18721945ZamarteNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0818FORMANOWICZLeon Marian18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0819FORYCKIAntoni18831915InowłódzNiemcy / Rosjaniepallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0820FORYŚJózef1898?1943Wirkowice (k. Starego Zamościa)Niemcy / Ukraińcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0821FRACHJan19101942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0822FRALAMieczysław19201941KL Gusen INiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0823FRANCUZJan18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0824FRANKJan19001945(łagier Stalino, Donieck, Ukraina)Rosjaniewerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0825FRANKMonika (s. Teofila)18751945Włochy (pow. Namysłów)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0826FRANKIEWICZPiotr18721941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0827FRANKLStanisław19031944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0828FRANKOWSKAJadwiga (s. Wisia)19211944WarszawaNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0829FRANKOWSKAMaria19151939KocierzewNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0830FRANKOWSKIAntoni18891944Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0831FRANUSZEdmund1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0832FRĄCKOWIAKBolesław (br. Grzegorz)19111943DreznoNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0833FRĄCZYKFranciszek (br. Jan)18881944Podkamień (pow. Brody)Ukraińcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0834FRELICHOWSKIStefan Wincenty19131945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0835FRENZELJan19071945Stolarzowice (Bytom)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0836FREYDEAlfred18991940ŁódźNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura piotrkowska
0837FRISKELeokadia (s. Gerwazja)18951945ZagwiździeRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0838FRITSCHEHelena (s. Teodora)18741945KonradowaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0839FROEHLICHAugust18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
0840FRONCEKJan (br. Kazimierz)19121945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0841FROSTSylwester Franciszek18821939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0842FUCHSGodfryd18921945SztumRosjaniewerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0843FUDALIJózef19151954KrakówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0844FUGEMagdalena (s. Cantiana)18521945KuropasRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0845FUHRMANNJózef19131946Krzywy RógRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0846FUNCKEEryk (br. Anzelm)19041943Lasowa (Ukraina)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0847FURKAŁOWSKAMaria (s. Urszula od św. Józefa)19011943Kałucze (obw. Irkuck)Rosjanieniepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]
0848FURMANJan19141944WarszawaNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0849FUSJózef19061944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0850GABINOWSKAZofia (s. Sebastiana)19051942KL AuschwitzNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
0851GABRYCHFranciszek Ksawery19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0852GABRYELCZYKFranciszek18871917(k. Bitola-Monastiri, Macedonia)jezuita (SI) [Rz.-Kat.]
0853GABRYELSKITadeusz19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0854GACAPiotr (o. Ładysław)19071942(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0855GACHJan Kazimierz18931939Kotów (rej. Brzeżany, Ukraina)Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0856GACZEKBolesław (o. Wilhelm)18811941KL AuschwitzNiemcyaugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
0857GADUCEWICZJózef19081943Kuśkowce WielkieUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0858GADZANSPiotr18861939DyneburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0859GAIDAPaweł1945(k. Noworosyjska, Rosja)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0860GAJDEKTadeusz19091945Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0861GAJEWICZZygmunt18801942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0862GAJEWSKIEdward19001943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0863GAJEWSKIWładysław18901939(lasy skrwileńskie)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0864GAJLUSZDominik18871953Irkuck (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0865GAJOWNICZEKBronisław1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0866GAJOWNICZEKIgnacy19211945WarszawaNiemcymarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
0867GALASSebastian (o. Rafał)18861942KL AuschwitzNiemcykameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
0868GALEWSKIStanisław19141942Siennica RóżanaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0869GALICKIBronisław18841941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0870GALIKOWSKIRoman19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0871GALOCZKlemens19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0872GAŁĄZKARajmund18881941TrembowlaUkraińcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0873GAŁCZYŃSKIStefan18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0874GAŁDYŃSKITadeusz18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0875GAŁECKIStanisław18951941Zofiówka (rej. Kiwerce, Ukraina)Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0876GAŁEKJan (br. Franciszek Ksawery)19151941Komarno (pow. Rudki)Ukraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0877GAŁEKJózef (br. Kazimierz)19151940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0878GAŁĘZOWSKIKarol18791950Spasskij Zawod (k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0879GAŁKAKazimierz18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0880GAŁUCHAAntoni Stanisław (o. Anatol)19111940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0881GAŁUSZKAAlojzy18811945StrumieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0882GANCARZJan1940KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0883GANOJadwiga (s. Maria Alojza)19011943Lubieszów (dek. Janów Poleski)Ukraińcysercanka (SSCJ) [UGr.-Kat.]diecezja pińska
0884GARCZYŃSKIJan19141941KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0885GARNCARCZYKCzesław19141939Niemcy / Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0886GARNCAREKFranciszek18841943WarszawaNiemcy / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0887GARWOLIŃSKIWacław18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0888GASIŃSKILudwik19031939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0889GASZKAJoanna (s. Gebharda)19041945PilchowiceNiemcy / Rosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0890GASZYŃSKILeonard18671937CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0891GAWĘDZKI(br. Michał)19191941Rawa RuskaRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0892GAWLICAHildegarda (s. Assysia)19161954WrocławRosjanie / Polacysłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0893GAWLIKOWSKIFranciszek18971939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0894GAWRONLeon19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0895GAWRYSZKIEWICZEliasz18821946(Syberia, Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0896GĄSIOREKStefan18941945(k. Macerata, Włochy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0897GĄSIOROWSKIFranciszek18761939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0898GĄSKAWalter18751943WrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0899GĄSOWSKIJan18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0900GBURCZYKAlojzy19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0901GBUREKAleksy Franciszek19111939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0902GDANIECRoman19011939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0903GEDIGAPaweł18871945Górna GrupaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja berlińska
0904GEMBIAKJózef19141939MichałówNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0905GEPPERTIgnacy18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0906GERDAAntoni (br. Jan)1941BiałystokRosjaniesługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0907GEREKJan1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0908GERIGKHerman19021945(Morze Bałtyckie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0909GERLICHMaksymilian18701945UjazdRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0910GERULISJan18871953(łagier WiatŁag, rejon Kirow, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
0911GERWELAntoni18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0912GIEBUROWSKIWacław Kazimierz18771943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0913GIELAROWSKIJan18881943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0914GIELECEmil Władysław18961942Ricamarie (Francja)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0915GIEMSAIgnacy (kl. Gabriel)19221944(Włochy)Niemcy / Aliancifranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0916GIERCZAKJan19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0917GIERGIELEWICZFranciszek18861941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0918GIERULAJózef (br. Hubert Jerzy)18761939Mirów (Częstochowa)Niemcylasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
0919GIETYNGIERLudwik Roch19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0920GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKIPiotr18931940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0921GINTROWSKIHieronim18781939(lasek Gdański, k. Bydgoszczy)Niemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0922GISAPiotr (o. Maciej)19141941franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0923GIZOWSKIEdmund18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0924GLADOSFranciszek19171939MichałówNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0925GLAKOWSKIStanisław18961941MińskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0926GLASERMarek18801950Jassy (Rumunia)Rosjanie / Rumunibiskup [Rz.-Kat.]diecezja Jassy
0927GLATZELKarol Stanisław18771941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0928GLECZMANJózef (o. Kamil od św. Sylwestra)19091944Wiśniowiec NowyUkraińcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0929GLINKAFranciszek (br. Antoni)19101941KL SoldauNiemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
0930GLIŃSKIJózef18831941KurskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0931GLISZCZYŃSKIFranciszek19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0932GLISZCZYŃSKIJan19111939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0933GLOCKPaweł19021939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0934GŁADYSZBronisław19131942HartheimNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0935GŁADYSZBronisław Hieronim18921943KL Gusen INiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0936GŁAUDANAdam18631944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0937GŁĄBTadeusz19011944WarszawaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0938GŁOGOWSKIWawrzyniec18671942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0939GŁOSKOWSKIBernard19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0940GŁOWACzesław19091939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0941GŁOWACZWładysław (o. Gracjan od św. Teresy od Dzieciątka Jezus)19151943MińskNiemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0942GŁOWACZZenobia19211939KocierzewNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0943GŁOWICKILeon19141945KL NatzweilerNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0944GŁÓWCZEWSKI-KOSSAKStanisław18931939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0945GŁÓWCZYŃSKAEmilia (s. Maria Hilaria od Imienia Jezus)18881939WarszawaNiemcyhonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
0946GŁYSZFlorian (br. Florian)19191939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0947GMACHOWSKIWincenty18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0948GMEREKCzesław18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0949GMUROWSKIFlorian (o. Andrzej)19011944CzęstochowaNiemcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
0950GNIDAFranciszek19081941KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
0951GOCIEKJózef19031941KL AuschwitzNiemcyaugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
0952GODLEWSKAEleonora (s. Nepomucena)18801943KL AuschwitzNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
0953GODLEWSKIJulian18741942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0954GODLEWSKIWincenty18861942Mały TrościeniecNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0955GODZIŃSKITadeusz19111944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0956GOERLICHFranciszek19111946WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0957GOGOLEWSKIJózef18681941Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0958GOGOLEWSKIPiotr18511941PyzdryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0959GOGOLEWSKIStanisław18681939RypinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0960GOGOLIŃSKIJózef18941942(las Hajki)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0961GOJJan18981950(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0962GOJSzczepan19201944Kossowoje?Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0963GOLAKCzesław19191941KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0964GOLDAKarol19141942KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0965GOLDBERGHelena (s. Acutina)18821945Krzydlina MałaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0966GOLECFeliks (br. Dominik)19031941KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0967GOLĘDZINOWSKIJan Ignacy18771942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0968GOLLAWilhelm (br. Kunibert)19191943(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0969GOLONMarian19051940SmardzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0970GOLSKITadeusz (o. Wojciech)19031941KL DachauNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0971GOŁĄBPiotr18881943KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0972GOŁĘBIEWSKIJózef18831939GrudziądzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0973GOŁĘBIOWSKIJózef19021942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0974GOŁĘBIOWSKIWładysław18871942HartheimNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0975GOŁĘDOWSKIWładysław19031939MszczonówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0976GOŁOMSKIBernard18891939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0977GOŁUBIEWAMagdalena1878Rosjaniesiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
0978GOŁUŃSKIAlfons18991942KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0979GOMÓŁKAAntoni19061941ZamośćNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0980GONDEKWojciech (o. Krystyn)19091942KL DachauNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
0981GONSCHIORAnna (s. Balda)19101945NysaRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0982GONSCHIORJadwiga (s. Caritas)18811945Raszowa (k. Koźla)Rosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0983GOŃCZBernard18771940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0984GOŃCZJózef19131944MołodecznoRosjanieduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
0985GOOTHEJoanna (s. Virgilla)18781954Ołdrzychowice KłodzkieRosjanie / Polacyfranciszkanka szpitalna (OSF) [Rz.-Kat.]
0986GORAJECKIMichał19121943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0987GORALWładysław18981945KL SachsenhausenNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0988GORCZYCAEdward18811944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0989GORDONAntoni (o. Juliusz)19101939Łagiewniki (k. Zgierza)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0990GORDONBolesław18861939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0991GORGOLEWSKIJózef18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0992GOSIENIECKINorbert19201940KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0993GOSTKOWSKAMonika (s. Wetula)19051943KL AuschwitzNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0994GOSTKOWSKIStefan18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0995GOSTYŃSKIKazimierz18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0996GOSZCZYŃSKIAdam18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0997GOSZCZYŃSKIStefan19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0998GOTOWICZAlojzy19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
0999GOTÓWKAMaria (s. Mieczysława)18951939PaterekNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1000GOTSCHALKPaweł18901945GliwiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1001GOTSZALKGuida18881954OpoleRosjanie / Polacysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1002GOZDEKAdolf18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1003GOŹDZIKJózef18901942Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1004GÓRALIKJan18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1005GÓRCZYŃSKIFranciszek18891940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1006GÓRECKIJózef18911942HartheimNiemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1007GÓRECKIMarian19031940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1008GÓRECKIRomuald Józef19161940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1009GÓRECKITyburcjusz Bolesław18831940Nowe MiastoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1010GÓRECZKAJózefa (s. Pelagia)18661945OzimekRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1011GÓREKFranciszek18821942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1012GÓRKAWaleria Julia (s. Gertruda)18711954AlwerniaRosjanie / Polacymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
1013GÓRNICKIJózef18791940WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1014GÓRNOWICZAlojzy19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1015GÓRNOWICZIrena (s. Alojza)19101944KrakówNiemcywizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
1016GÓRNOWICZMiłosław19091944MikołajskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1017GÓRNYAlfons Franciszek19041939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1018GÓRNYJan18951939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1019GÓRNYJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1020GÓRSKAMarcjanna18771944Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)szarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1021GÓRSKIEdmund18751944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
1022GÓRSKIKajetan18791942(Syberia, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1023GÓRSKILudwik18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1024GÓRSZCZYKJózef19311964Cieplice Śląskie-Zdrój (Jelenia Góra)Rosjanie / Polacypijar (SP) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1025GÖRLICHLeon19031945Łukowice Brzeskie (pow. Brzeg)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1026GRABStefan1964(Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1027GRABARCZYKJakub18821942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1028GRABARCZYKJan18911942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1029GRABAREKBronisław18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1030GRABKELeon19101945Ugoszcz (pow. Bytów)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1031GRABLIKASPaweł19081941(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1032GRABOWSKIFranciszek18731921Maliczewka (obwód Tomsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1033GRABOWSKIHenryk19071944Chełm LubelskiUkraińcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1034GRABOWSKIMateusz18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1035GRABOWSKISylwester18871939KarolewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1036GRABOWSKIZbigniew19161944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1037GRABOWSKIZygmunt18971942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1038GRABOWSKIZygmunt19101943HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1039GRABOWSKI-WIDŁAKKazimierz18911945KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1040GRABSKILeon19151942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1041GRACZJan19051942KL DachauNiemcyzmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]
1042GRACZSzczepan18881942RadogoszczNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1043GRACZYKEdwin19061939PłutowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1044GRACZYKSylwester18871940WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1045GRAETZCzesław18941940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1046GRAJEWSKIJózef19081939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1047GRAJEWSKIJózef18631936ChoroszczynkaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1048GRAMLEWICZEdward18781940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1049GRAMZBolesław19041944(między Idołtą a Dryssą)Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1050GRASZYŃSKIAlfons18791943KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1051GRAWEEberhard18941945Jenakijewe (łagier Stalino, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1052GREGORCZYKMarceli18881920Rzekuń (pow. Ostrołęka)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1053GREGORKIEWICZKazimierz18701939(las Bratiański)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1054GREGORKIEWICZLeon18721939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1055GREINERJerzy19051945SkorogoszczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1056GREINERTBronisław18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1057GRELEWSKIKazimierz19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1058GRELEWSKIStefan18981941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1059GRELICHRobert18841945Kup (pow. Opole)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1060GRĘDAMieczysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1061GRINIEWICZBazyliRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1062GROBELNYWładysław19131942(las Borysowski, k. Kobrynia)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1063GROBLEWSKISylwester19101944GłownoPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1064GROCHOCKIJan19121943Stalingrad (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1065GROCHOLSKIEdmund18821942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1066GROCHOWALSKAAniela (s. Marcjanna)19031939OwińskaNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1067GROCHOWSKIKazimierz19091942SłonimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1068GROCHOWSKIMaksymilian18691939TucznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1069GRODISAdolf18971941Sobakińcekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1070GRODISJan18811942NieświeżNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1071GRODKIEWICZJan18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1072GRODZICKIMichał19021944PrzeworskNiemcy / Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1073GRODZKIAndrzej (br. Hugolin)19051940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1074GROMADOWSKIAdam19121941Wójtowce (rej. Wołoczyska, Ukraina)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1075GROMADZKIAleksander Jakubowicz18821943SmygaUkraińcyarcybiskup [Praw.]eparchia wołyńska
1076GROMKOBolesław19081941HamburgNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1077GROMOTKARudolf19121942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1078GROMULSKIStanisław19061941oflag Edelbach (k. Allentsteig, Austria)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1079GRONOSTAJMieczysław19121942KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1080GRONWALDTadeusz18901942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1081GROSSAlojzy19071944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1082GROSSBrunon19001946(łagier, Czeboksary n. Wołgą, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1083GROSSFranciszek19071944kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1084GROSSHubert19081946KrólewiecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1085GROSZKELudwik19101942MokrzyszówNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1086GRUBMÜLLERMaria (s. Kalasantia)18981945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniefranciszkanka od chrześcijańskiej miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1087GRUCHAŁAEdmund18851939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1088GRUDZIEŃHenryk19121940WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1089GRUDZIEŃPiotr19201943LasowceNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1090GRUDZIŃSKIEmanuel18861939Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1091GRUNDEIFrieda (s. Celestyna)18831945OtmuchówRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1092GRUNENBERGPaweł18811945SopotNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1093GRUSZKAFranciszek (br. Maciej Maria)19121941KL Gusen INiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1094GRUSZKAZofia (s. Józefa)19011945Bogucice (Katowice)Rosjaniejadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
1095GRYGIERAnna (s. Wunibalda)18661942BojanowoNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1096GRYGIERMarianna (s. Nojola)18911945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1097GRYNIKMikołaj19131941SalinaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1098GRYSZKATomasz18751942HartheimNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1099GRYŹLAKAntoni19091945KL FlossenbürgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1100GRZANKAFranciszka (s. Romualda)19011941BojanowoNiemcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1101GRZĄDKAHipolit19101945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1102GRZEBAŁAWładysław1889Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1103GRZEBIELEWSKIJózef19131940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1104GRZECHOWSKAMaria (s. Sapientia)19131942Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1105GRZECHOWSKITadeusz19031939Łopatki (Piaskownia)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1106GRZEGORCZYKFranciszek (kl. Tadeusz)19111939WarszawaNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1107GRZEGORCZYKKazimierz Ryszard19151959ŁyntupyRosjanie (?)salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1108GRZELAKKazimierz (o. Sylwester)19021942KL DachauNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1109GRZELAKWładysław19001942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1110GRZELAKWładysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1111GRZENIAWiktor19061944WarszawaNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1112GRZESCHIKRozalia (s. Georgina)18891945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniefranciszkanka od chrześcijańskiej miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1113GRZESIAKStanisław19091944Poryck (dek. Włodzimierz Wołyński)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1114GRZESIAKTadeusz Michał19011942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1115GRZESIEKFranciszek18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1116GRZESIOWSKIJózef18911943SzeszoryUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1117GRZESITOWSKIStanisław19161942HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1118GRZEŚKOFranciszek18661943WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1119GRZĘDAStanisław18821939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1120GRZONKACzesław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1121GRZYBOWSKIAntoni19041943Albertyn (k. Słonimia)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1122GRZYMAŁAEdward19061942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1123GRZYMEKFranciszek (kl. Ludger)19131941(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1124GRZYMOWICZTeofil19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1125GRZYWACZAgnieszka18861944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1126GRZYWACZMaksymilian (br. Alojzy)19111939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1127GUDERJan18791942HartheimNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1128GULPiotr18971942Guzar (Uzbekistan)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1129GUMPERTStefan19041945KL StutthofNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1130GUNDLACHEmma (s. Adolfa)18651945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1131GURANOWSKIZygmunt18721942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1132GURDAFranciszek (br. Benedykt)19091939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1133GURGACZWładysław19141949KrakówRosjanie / Polacyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1134GURNISIEWICZStanisław (o. Antoni)1871Rosjaniedominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1135GUSTAITISFranciszek19101946WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1136GUSTASJózef19061958Krasnojarsk (Rosja)Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
1137GUSTKOWICZStanisław19161944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1138GUTKABronisław19131942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1139GUTKNECHTBrunon19031939Gąbin (pow. Płock)Polacypastor [Ew.-Aug.]superintendentura płocka
1140GUTOWSKILeon18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1141GUTSCHZygmunt1899Niemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura płocka
1142GUZJózef Wojciech (o. Innocenty)18901940KL SachsenhausenNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1143GUZENDAKarol Zygmunt19011945Hersbruckkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1144GUZIAKJan Tadeusz19201945LubekaNiemcy / Aliancikleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1145GUZIKStanisław19051945Mittelbau-DoraNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1146GUZOWSKIWładysław19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1147GUZYJan18731945KożuchówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1148GÜRTLERJoachim Antoni19181942KatowiceNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1149GWIŹDZIELIgnacy (br. Paschalis)18951939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1150GZELEugeniusz19111942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1151GZIKFranciszek19151951RacibórzRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1152HAASEAlfons18781945Kamienna GóraRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1153HAASELudwik18721940ChludowoNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1154HABERNOLLMaksymilian18781945Nowogrodziec (pow. Bolesławiec)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1155HACKERTReginald18791945ByszewoRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1156HACZELAJan (o. Peregryn)18651942StanisławówNiemcy / Ukraińcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1157HADAŚEmanuel18741942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1158HAJDIUKMichał19061944Dynów-HłudnoPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1159HAJDUKAleksander18741920Piaski/Pieski (rej. Mosty, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1160HAJZER(s. Chispiniana)18931945siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1161HALIANTMikołaj18751945LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1162HALIBEJAdalbert1919droga Komarów-NiżniówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1163HAŁANMarian19271952Stawropol (Rosja)Rosjanieredemptorysta (CSsR) [UGr.-Kat.]
1164HAŁASAntoni19051944MielecNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1165HAŁASMikołaj1943PłoskiUkraińcy (?)[NeoUni.]eparchia przemyska
1166HAŁKOStanisław18841943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1167HAMERLINGKazimierz Walenty18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1168HAMERSKIJan18801939TryszczynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1169HANDAUMieczysław19111939BuśniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1170HANIEWSKIJan18731942Tawda (łagier TawdaŁag, obwód Świerdłowsk, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1171HANKEFranciszek18881943KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1172HANOWSKIHugon19101942Oszybokowo k. Rżewa (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1173HANTKEFryderyk1908Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1174HANUSIKWiktoria1944LwówNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1175HAŃSKIStanisław18801937(łagier SwirŁag, reg. Łodiejnoje Pole, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1176HAPKAFranciszka18911944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1177HARASYMIWLeokadia (s. Laurencja)19111952Charsk (k. Tomska)Rosjaniejózefitka unitka (CSSJ) [UGr.-Kat.]
1178HARASYMOWICZWincenty18701941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1179HARAZIMFranciszek Ludwik18851941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1180HARBIGMaria (s. Sanctia)19051945NysaRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1181HARMATAJózef19171943Ostrówki (Wołyń, dek. Luboml)Ukraińcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1182HAROŃSKILeon18991940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1183HARWACZYŃSKIFranciszek18841940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1184HATKOFranciszek (o. Mateusz)19091939WarszawaNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1185HAUSEPaweł Henryk18971946WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1186HAUSERStefan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1187HAWLIKHelena (s. Bertrama)19011945Leśnice-GliwiceRosjanie (?)służebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1188HĄDZLIKAntoni19141942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1189HECKELAnna (s. Annunciata)19071945Uraz?Rosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1190HEIDEJerzy Józef18851945Klon (pow. Szczytno)Rosjaniewerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1191HEIDRICHOtton18731945Czeska WieśRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1192HEINBernard (br. Julian)19071943(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1193HEINIGJuliusz19081939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1194HEINRICHBrunon19061943(łagier Ilmen, Russia)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1195HEINRICHGerard19111944Tecuci (Rumunia)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1196HEINRICHKarol18961945(łagier Stalino, Donieck, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1197HEINTZELJózef18731942HartheimNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1198HELDTKarol Henryk18871945Rosjaniepastor [Lut.]
1199HELLWIGFranciszek18731945UniechówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1200HENKE(s. Lancitia)18601945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1201HENTSCHELAdam18771918Kurowice (obwód Złoczów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1202HEPPNERJan19091944Nikopol (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1203HERBERGJózefa (s. Honorina)18621945KuropasRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1204HERBICHHenryk Józef Adam19101942KL DachauNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1205HERMANOWICZBolesław18971943WołożynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1206HERMAŃCZYKOskar19041942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1207HERMATIUKJan19011943kapłan diecezjalny [NeoUni.]archidiecezja wileńska
1208HERRMANNBernard18721945PrudnikRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1209HERTELJerzy19011945OpoleRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1210HERUDBronisław19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1211HERUDJan (br. Pius)19081943(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1212HETTWERFranciszka (s. Malberta)19081945DreznoRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1213HEVELKEJan18871940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1214HEYDUCKICzesław19061942Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1215HEYKELeon18851939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1216HEYMANNŁucja (s. Sapientia)18751945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1217HINZFranciszek19101940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1218HINZTadeusz19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1219HINZMANNAndrzej18641945Pogrodzie (pow. Elbląg)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1220HINZMANNKlemens19081945(k. Rozewia)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1221HIPPELJerzy19051945(na trasie Wystruć - Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1222HIRSCHAlbert18941944GoleniówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
1223HIRSCHFELDERGerard Franciszek Jan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja praska
1224HIRSZAlojzy1939-45misjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1225HIRSZLeon Łukasz19171941KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1226HLEBOWICZHenryk19041941(k. Borysowa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1227HŁADUNIAKStanisław19061942DęblinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1228HŁADZIOStefan (br. Sylwester)19091943Lubieszów (dek. Janów Poleski)Ukraińcykapucyn (OFMCap) [UGr.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1229HOEFTJózef Walter19061939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1230HOFFMANAleksy18681939SiniarzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1231HOFFMANNBerta (s. Nicea)18551945Raute (k. Niemodlina)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1232HOFFMANNFilip18761944GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1233HOFFMANNStanisław18791939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1234HOFMANFranciszek18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1235HOLAKWalerian18811948WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1236HOLCMikołaj19071944NowosiółkiPolacykapłan [Praw.]
1237HOLECKIJózef19191943KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1238HOLZBRECHERWalter (br. Otfryd)19231942(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1239HOŁASAUWłodzimierz1913Rosjaniekapłan [Praw.]
1240HOŁOWACZMikołaj18931944BeskoPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1241HOŁUBOWSKIBonawentura19181939Mniszek / Górna GrupaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1242HOŁYŃSKIAntoni Aleksander19151942Guzar (Uzbekistan)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1243HONDRUJan1877(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1244HORCZYŃSKIOmelian18881954PotmaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1245HORECZKOMichał19001953Inokentiewka (region nanajski, kraj chabarowski)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1246HOROSIEWICZSerafin19001943ŻabczeUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1247HRACHOVSKÝFranciszek (o. Norbert)18791943KL AuschwitzNiemcynorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
1248HRYCHAJJózef18831941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1249HRYNASZKIEWICZLeonard Wiktor19131944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1250HRYNIEWICZBazyli18861931MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1251HUBERRudolf19231941WarszawaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1252HUCHRACKIJózef (o. Euzebiusz)18851942HartheimNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1253HUCZKOBazyli18821944RadrużRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1254HUCZYŃSKIBolesław (o. Augustyn)19041944Monte CassinoNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1255HUDYMAIgnacy18821944Niemcykapłan [Praw.]
1256HUHMANNKarol18911945(rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1257HUHNPaweł19061945Rychnowy (pow. Elbląg)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1258HUNDRIESERPaweł18741945DebrznoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1259HUNDSDORFZygmunt18861939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1260HUNDTKazimierz18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1261HUNDTStanisław Antoni18751946BaranówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1262HUNICZAntoni19111940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1263HUPAWiktor (o. Fortunat)19121944Mont Ormel (pod Falaise)Niemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1264HUWERJózef18951941KL BuchenwaldNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1265IBIAŃSKIJózef18721929(łagier SŁON, Wyspy Sołowieckie, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
1266ILKÓWMikołaj18901940KatyńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1267ISZCZAKAndrzej18871941SychówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1268IWANICKAKatarzyna (s. Katarzyna)18721944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1269IWANICKIStefan19041943RówneNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1270IWANISZCZÓWKarol (br. Metody)19101941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1271IWANOWSKAKonstancja (s. Maria Józefa)18941918SmoleńskRosjaniehonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
1272IWICKIWitold18841943Janów PoleskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1273IZDEBSKAEufemia Lucyna18881944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1274IZDEBSKAJanina19131944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1275JABLOŃSKIMarcin18891945(na trasie Wystruć - Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1276JABŁONOWSKIFranciszek18641934(Podole)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1277JABŁOŃSKIBłażej18711942PogryżówNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1278JABŁOŃSKIFranciszek (br. Bernard)19221939ŁobżenicaNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1279JABŁOŃSKIWincenty19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1280JACHECKIJan18861939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1281JACHIMCZAKMichał19081941KL DachauNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1282JACHIMOWSKITadeusz Julian18921944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1283JACHNIEWICZStanisław18881937MagadanRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1284JACHOWICZStanisław18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1285JACHUŁAJakub19031944ChodywańceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1286JACNIACKIWładysław18881943NabróżUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1287JACOBIFerdynand18821941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1288JACZEJKOAntoni18731937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1289JAGALSKA(s. Remigia)1945GdańskRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1290JAGLARZJerzy19091941KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1291JAGUSZJakub18721942Świerdłowsk (Jekaterynburg)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1292JAHNMaria Magdalena (s. Paschalis)19161945SobotinRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1293JAKOWANISAmbroży18861944(k. Jęczmieniszek)Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1294JAKOWEJCZUKJerzy19161941KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1295JAKÓBIECKonrada19001943KL AuschwitzNiemcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
1296JAKUBIAKBolesław19101939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1297JAKUBOWIAKEdmund18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1298JAKUBOWSKIJan19041939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1299JAKUBOWSKIJan19101939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1300JAKUBOWSKIJan19111940ZamośćNiemcy / Ukraińcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1301JAKUBOWSKIJózef18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1302JAKUBSONDawid1939Zelwa (pow. Sejny)Białorusini / Rosjaniekapłan [Praw.]
1303JAŁBRZYKOWSKIAntoni Romuald19021940Krzywe (pow. Suwałki)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1304JAMRÓGWitold (o. Henryk)19121939PiaśnicaNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1305JANAKOWSKAWanda18731940Asz (Czechy)niepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1306JANASJózef19191939(k. Buczacza)Ukraińcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1307JANASMieczysław19041940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1308JANASZEKStanisław18741944Bielin / Pisarzowa WolaWęgrzykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1309JANAUSKASJan18841950(łagier SolikamŁag, Kraj Permski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1310JANCZUREWICZJózefRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1311JANECKIMieczysław19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1312JANIAKStefan18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1313JANICKIStanisław18941940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1314JANIKOWSKIFranciszek19131939kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1315JANISZEWSKI(o. Dionizy)1939-45dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1316JANISZEWSKIJózef18801940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1317JANKLeon19061939(k. Skarszew)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1318JANKEWacław19041939Brzozogaj (k. Gniezna)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1319JANKOWSKATeresa19191944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1320JANKOWSKI(br. Paschalis)1942Pescani (Rumunia)franciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1321JANKOWSKIAlfons19071943KL PosenNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1322JANKOWSKIAntoni19091940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1323JANKOWSKIJan19081939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1324JANKOWSKIJózef19101941KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1325JANKOWSKIWalenty19011942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1326JANOTTANorbert19041945BrynicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1327JANOWSKIJan (br. Wojciech)19071942KL DachauNiemcyalbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
1328JANOWSKIWładysław18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1329JANTKOWSKAHalinaRosjaniedominikanka świecka (OPL) [Rz.-Kat.]
1330JANUKOWICZPiotr18631937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1331JANULAITISFranciszek18741952Włodzimierz nad Klaźmą (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
1332JANUSZFranciszek18811944Pustelnik (Marki)Niemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1333JANUSZStanisław18971952WronkiRosjanie / Polacykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1334JANUSZEWSKIAntoni19141939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1335JANUSZEWSKIPaweł (o. Hilary)19071945KL DachauNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
1336JANZJan18911921Lubasz (pow. Czarnków)pallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1337JAŃSKILudwik19181942KL Gusen INiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1338JARANOWSKIBolesław18971942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1339JARANOWSKIKonstanty Stanisław18881939(las Birkenek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1340JARCZEWSKIJan Aleksander18851942HartheimNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1341JARKIEWICZZygmunt Aleksander19011949WronkiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1342JARMOŁOWICZAntoni18921937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1343JAROSIEWICZAdolf18871944LwówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1344JAROSIEWICZSzymon18961943DubieczkoUkraińcykapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja łucka
1345JAROSZEWICZAlbin18791946Nowosady (k. Mińska, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1346JAROSZEWICZStanisław18891938MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
1347JARUSZEWSKIBernard19161945KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1348JARYMOWICZJózef18821946CharkówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1349JARZĘBIŃSKIHilary1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1350JARZĘBIŃSKIStefan18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1351JARZĘBOWSKIStanisław19061939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1352JARZĘBSKIStanisław18791940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1353JARZYNAArkadiusz Kazimierz19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1354JARZYNAWładysław (o. Anatol od św. Józefa)18851920ChełmRosjaniekarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
1355JASCHOLTOWSKIAntoni19001944(na trasie Stalino - Kazań, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1356JASICKIWładysław (ks. Jan od Krzyża)19051942WilejkaNiemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1357JASIKJózef18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1358JASINIECKIBogdan1915Wilnokleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1359JASIŃSKAMagdalena (s. Antonina)18881945KuropasRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1360JASIŃSKIKsawery18661919kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1361JASIŃSKIWiktor18801939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1362JASKÓLSKIFranciszek (br. Fryderyk)19121944GręzówkaNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1363JASKÓLSKIStefan19011941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1364JASKULSKITelesfor19051942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1365JASTRZĘBSKIStanisław1940KuropatyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1366JAŚKIEWICZJózef Benedykt18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1367JAŚKIEWICZOlimpia18881944Bielsk PodlaskiRosjaniesiostra wspólnej pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1368JAŚKOWSKIAdam19131939Zduńska WolaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1369JAŚKOWSKIBolesław18841939ZajezierzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1370JAUGELISWergiliusz19481980Kowno (Litwa)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1371JAWOROWSKIWładysław19131941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1372JAWORSKIMarian19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1373JAWORSKIStanisław19171940KL SoldauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1374JAWORSKITomasz18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1375JĄDRZYKJan19031939RogoźnoNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1376JELENJerzy Władysław Gustaw19001942KL DachauNiemcypastor [Ew.-Ref.]
1377JERZYCKIZygmunt Walenty18841940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1378JESKEBogumiła (s. Maria)19111944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1379JEZIERSKAHelena18761944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1380JEZIERSKAWiktoria18961945CzęstochowaNiemcy / Rosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1381JEZIERSKIJan19111942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1382JEZIERSKIMarian18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1383JEŻEWSKICzesław19121941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1384JĘCZMIONKAWacław18861943ShuntehfuJapończycylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1385JĘDRAMarcin18731945Mittelbau-DoraNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1386JĘDRASIKDamiana18981939BrodyNiemcysercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1387JĘDRUSZAKMarian18911937ŻytomierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1388JĘDRYCHOWSKIJan18991942HartheimNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1389JĘDRYCHOWSKIJózef18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1390JĘDRYSIKSeweryn18931942KL DachauNiemcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1391JĘDRZEJCZAKKorneliusz19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1392JĘDRZEJEWSKAEleonoraRosjaniesłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
1393JĘDRZEJEWSKIDominik18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1394JĘDRZEJEWSKIFranciszek19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1395JĘDRZEJEWSKIJan (br. Pankracy)19121945NiepokalanówRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1396JĘTKIEWICZHalina (s. Róża od Serca Maryi)18961944Nowo-Szulba (Kazachstan)Rosjaniedominikanka świecka (OPL) [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1397JOACHIMSKYErnest19161942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1398JOJKOFranciszka (s. Tekla)18811945GościceRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1399JONDASelma (s. Floriberta)19051945DobraRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1400JONEKMarta (s. Digna)18831955NysaRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1401JORDANBolesław18991945KL DachauNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1402JOSIŃSKIRobert18881945Chorzówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1403JOUGANWładysław Alojzy18551942LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1404JÓŹWIAKJoanna1939PiaśnicaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
1405JÓŹWIKEleonora Aniela (s. Maria Daniela od Jezusa i Maryi Niepokalanej)18951943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
1406JUCHNIEWICZAntoni19051947RygaRosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1407JUKNEVIČIUSAndrzej18821941Koszedary (Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
1408JUNGEdward19121941KnyszynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1409JURASForeria (s. Anna)18721955OpoleRosjanie / Polacysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1410JURASZSzczepan18791945Nyrków (k. Czerwonogrodu, dek. Jazłowiec)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1411JUREWICZBolesław18871937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1412JURGAMaria19021944KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1413JURKIEWICZJerzy18841942Nowoiwanowka (łagier SibŁag, obwód Kemerowo, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1414JURKIEWICZTeodor1943SmygaUkraińcykapłan [Praw.]eparchia wołyńska
1415JURKOWSKIJózef19101942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1416JURKUSKlemens18931952(łagier WołgoŁag, rej. Jarosław, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1417JUSTVANFerdynand Tymoteusz (o. Błażej)18871920WitebskRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
1418JUSZCZAKStanisław Kostka19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1419JUSZCZYKMarian Dominik18871942PilawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1420JUŹWADominik (br. Garcjasz)18691944Podkamień (pow. Brody)Ukraińcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1421KABATAJan18691941Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1422KABIESZEmanuel1943KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1423KACHLIKStanisława (s. Olga)19061944WarszawaNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
1424KACPEREKLeoncjusz19021939Głowaczów (pow. Kozienice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1425KACPRZAKJózef18861940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1426KACZEWSKIFranciszek19131944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1427KACZMARCZYKAntoni19061942Bronna Góra (k. Berezy Kartuskiej)Niemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1428KACZMARCZYKStanisław Mieczysław19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1429KACZMARCZYKTadeusz19081941Biegonice (Nowy Sącz)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1430KACZMAREKElżbieta (s. Rita)18901945Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1431KACZMAREKJózefa (s. Andrzeja)19011939WarszawaNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1432KACZMAREKRoman19061939Wola KamockaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1433KACZMAREKTeodor Nikodem18951954SztumRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1434KACZMARSKIWłodzimierz (o. Wawrzyniec)19121941PrzemyślNiemcybazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1435KACZOR-KACZOROWSKIMikołajRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1436KACZOROWSKIHenryk18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1437KACZOROWSKIJózef19061944WołkówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1438KACZOROWSKIMichał18781941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1439KACZOROWSKIPaweł Albert18911939OlsztynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1440KACZOROWSKIStefan19031941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1441KACZYŃSKIApolinary18681941InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1442KACZYŃSKIDominik18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1443KACZYŃSKIZygmunt18941953WarszawaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1444KAHANEJerzy19011941Pirna-SonnensteinNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura wielkopolska
1445KAJAJan Chrzciciel19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1446KAJALeon18931939SadkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1447KAJETANOWICZDionizy (ks. Roman)18781954Abieź (łagier MinŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
1448KAJUTJan19091939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1449KALCZUKEugeniusz19021942KL AuschwitzNiemcykapłan [Gr.-Praw.]
1450KALINOWSKIAntoni18711940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1451KALINOWSKIFranciszek18921939(las Zajączek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1452KALINOWSKIJózef19051939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1453KALINOWSKILeon18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1454KALINOWSKITeodor19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1455KALIŃSKITomasz18921941Międzyrzecz (pow. Wołkowysk)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1456KALISEryk19091945UniegoszczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1457KALISKAMaria (s. Ethelfreda)18751945KluczborkRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1458KALISZKazimierz19081939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1459KALISZStanisław (br. Stanisław)19211939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1460KALISZEWICZAntoni1944WarszawaNiemcykapłan [Praw.]
1461KALISZKATadeusz19071941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1462KALLAStanisław18871943WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1463KALVAITISJan18841951(łagier CzystiunŁag, Kraj Ałtajski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1464KAŁASEdmund18991943KL MauthausenNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1465KAŁUŻAFranciszek Mateusz18771941KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1466KAŁUŻAJózef19071944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1467KAŁUŻAKarol18991943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1468KAMILKJanina (s. Olga)19051944PruszkówNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
1469KAMIŃSKAWładysława (s. Maria Koleta od Cierniowej Korony)19051944GdańskNiemcyklaryska kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
1470KAMIŃSKI1939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1471KAMIŃSKIBolesław19061943BrześćNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1472KAMIŃSKICezary1944WilnoNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1473KAMIŃSKIEuzebiusz1944FragaUkraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1474KAMIŃSKIStefan (br. Wacław)18761942HartheimNiemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
1475KAMIŃSKITadeusz19041944Rożniatów (pow. Przeworsk)Rosjanie / Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1476KAMIŃSKIWojciech19041944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1477KAMROWSKIEdmund19061944LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1478KANIAAntoni1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1479KANIAJózef18851944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1480KANIAJózef19131944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1481KANIAMieczysław19151944WarszawaNiemcymarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1482KANIAKMichał Augustyn (o. Czesław)18921941Kropywnycki/Kirowograd (Ukraina )Rosjaniedominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1483KANIEWSKIJanusz19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1484KANIEWSKIZbigniew19111942RadomNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1485KAŃSKIKazimierz18891970Kodasema (Esna)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1486KAPACZStanisław19121942(Kraj Krasnojarski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
1487KAPŁONOWSKIEmanuel18721937(Syberia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1488KAPUSTAJózef19161944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1489KAPUSTOPiotr Bernard18911937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1490KAPUŚCIŃSKIMikołaj19131939Cześniki-Kolonia (las Burki, k. Dub)Ukraińcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1491KARAMUCKIAlojzy19081942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1492KARAMUCKIEdmund Władysław19141940KL SachsenhausenNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1493KARBAUMErnest18911940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1494KARBOWIAKJan18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1495KARBOWSKIJózef18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1496KARCZJadwiga (s. Joachima)18751944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1497KARCZEWICZMichał18861945ZabojkiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1498KARCZEWSKAZofia (s. Róża)19041944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1499KARCZEWSKIApolinary18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1500KARCZEWSKIStefan18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1501KARCZYŃSKICyryl Metody18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1502KARCZYŃSKIMarian18791944Zalesie GórneNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1503KARDISIgnacy18901944Karolinkikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1504KARPIŃSKIJózef18881937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1505KARPIŃSKIWładysław18701939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1506KARPOWICZPaweł1868(k. Mohylewa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1507KARWOWSKIJan18961940OścisłowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1508KASAŁKALudwik19141941KL DachauNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1509KASIŃSKIStanisław18721942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1510KASIOREdmund18831941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1511KASPERCZYKRajmund (br. Franciszek)18931945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1512KASPEROWICZFeliks18951950Bułajewo (Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1513KASPERSKITeodor18671945ZaleszczykiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1514KASPROWICZFeliks18881940RogóźnoNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1515KASPROWICZJan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1516KASPRZYCKABalbina18981939BrodyNiemcysercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1517KASPRZYKOWSKIStanisław18831937Rosław (obwód Smoleńsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1518KASZCZYCAdolf18881938Orsza (Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1519KASZEWSKIKajetan18991939PłutowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1520KASZUBAMarian19091941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1521KASZUBARoman (br. Stanisław)19101943(k. Stalingradu)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1522KASZUBOWSKIAlojzy18781939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1523KASZUBSKIMichał19041937ŻytomierzRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
1524KASZYCALeon18781942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1525KASZYRAJerzy19041943RosicaNiemcy / Łotyszemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1526KAŚCIŃSKILeopold18731943KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1527KATUSZEWSKIFeliks18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1528KAUBERAnastazja (s. Cecylia)18801958KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1529KAWKAAntoni19151942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1530KAZIMIERCZAKJan18971941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1531KAZIMIEROWICZHenryk18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1532KAZIMIERSKAJoanna (s. Celestyna)19171944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1533KAZIUNASPaweł18771937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1534KAZNOWSKIAntoni18781959Mariupol (reg. Donieck)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1535KAZUBIŃSKIMarian Seweryn18771943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1536KAŹMIERCZAKBronisław18861940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1537KAŹMIERCZAKFeliks19121939Ożarów MazowieckiNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1538KAŹMIERSKAJoannasiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1539KAŹMIERSKIBolesław18791945SzamotułyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1540KAŹNICAMonika18951941LwówRosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1541KĄDZIELAAlfons19031939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1542KĄKOLEWSKAWanda (s. Weronika)18981941BojanowoNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1543KELLNERJan19121941KijówRosjaniejezuita (SI) [UGr.-Kat.]
1544KELUSAntoni18721927Winnica (Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1545KEMĖŠISFabian18801954Mariinsk (łagier SibŁag, obwód Kemerowski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
1546KEMPIŃSKIStanisław19071940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1547KERNICKIJan (o. Klemens)19081944WarszawaNiemcybazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1548KĘDZIERSKIFranciszek19131939BiałochowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1549KĘDZIERSKIMarcin18921943Jarocin (pow. Nisko)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1550KICIŃSKIJan18911942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1551KICYŁAKarol Jan1944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Prowincja Polska SDS
1552KIEBUZJan19051941SalinaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1553KIEŁCZEWSKIKazimierz (br. Izydor)19091939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1554KIEŁKIEWICZWłodzimierz18801939Konin ŻagańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1555KIJAntoni19161984GdańskRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1556KILARFranciszekKL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
1557KILARJózef18921941Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1558KILIANFranciszek Borgiasz18951941KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1559KILIAŃSKAKatarzyna (s. Benedykta)18891944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1560KINKAWalerian19041939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1561KIRSTEINPaweł18831939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1562KISIELJan19121941LwówRosjanielazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1563KISIELPaweł19141943Niemcy / Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1564KISIELWładysław18941950Żezkazgan (łagier StepŁag, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1565KISIELEWSKAKrystyna19091939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1566KISIELEWSKIDaniel Bazyli19121947Uchta (łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1567KISZKURNOAntoni18931942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1568KIŚLUKStanisław (br. Izydor)19061944Dąbrowa GrodzieńskaNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1569KITZERMANNFranciszek18681939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1570KIWIŃSKIJózef19181943jezuita (SI) [Rz.-Kat.]
1571KLAKLAWładysław19121943(pociąg relacji Trembowla-Lwów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1572KLAMANPaweł19141939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1573KLAMMWładysław18741920KrzemienicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1574KLAMMINGERAnna (s. Caeliane)19191945Głubczyce-LasRosjaniesłużebniczka Ducha Świętego (SSpS) [Rz.-Kat.]
1575KLARHelena (s. Januaria)18951945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1576KLARZAKJózef18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1577KLEBANOWSKIJan1939Terespol (k. Porozowa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1578KLEBBAEdmund19101939PaparzynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1579KLEHRAlfons19091941Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1580KLEHRLeopold19001945Strzegom (pow. Świdnica)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1581KLEINJan18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1582KLEMCZYŃSKIZygmunt18911937(łagier UchtPeczŁag, reg. Iżma, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1583KLEMENTBernard18881945OlsztynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1584KLEMPTJerzy19001945SłupskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja berlińska
1585KLEMTLeon18871945PrzytocznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1586KLEMTStanisław18661945KościanRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1587KLENIEWSKIEugeniusz Paweł19131941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1588KLEPACZEWSKILudwik19041940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1589KLIKNOPaweł18871944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1590KLIMAFranciszek19131939WarszawaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1591KLIMCZAKMichał (o. Dionizy)19071943NaumowiczeNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1592KLIMCZAKStanisław1944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1593KLIMCZAKWładysław19131942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1594KLIMECKIStanisław18771939Drzewica (pow. Opoczno)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1595KLIMEKFranciszek18811941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1596KLIMEKPiotr18811940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1597KLIMKIEWICZFeliks18931944WalendówNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1598KLIMKIEWICZFranciszek18691941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1599KLIMKIEWICZWitold Marian19051942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1600KLINKonrad19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1601KLINKIERTElżbieta (s. Roberta)18791956KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1602KLODWIGBernard18971945Przerycie (k. Rud Raciborskich)Rosjanieredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1603KLOMFASSMarta (s. Krzysztofa)19031945OlsztynRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1604KLONOWSKIFeliks19081939(las Sarni Dwór)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1605KLUKACZYŃSKIJan19071944Rapy (Biłgoraj)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1606KLUNDERJan18891939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1607KLUPCZYŃSKIStanisław19091945kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1608KLUPSCHJerzy18811939OwińskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1609KLUTHWinfried19121944Olesza (obwód Stanisławów, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1610KLUZJózef18731939Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1611KŁACZYŃSKIBazyli (br. Beniamin)19021944WarszawaNiemcybazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1612KŁACZYŃSKIJan (o. Romuald)19071942KL DachauNiemcypaulin (OSPPE) [Rz.-Kat.]
1613KŁAKOWICZSabina18691944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1614KŁAPKOWSKIWładysław18991940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1615KŁOBUKOWSKIJuliusz Mieczysław18821944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1616KŁOCZKOWalerian (br. Abundancjusz)19211941HarasimowiczeNiemcy / Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1617KŁOCZKOWSKIMieczysław Jan19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1618KŁONKOWSKIWojciech19091945(Turyngia)Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1619KŁONOWSKIMarian19051944Chlebowice WielkieUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1620KŁOSAntoni19101939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1621KŁOŚMieczysław18821940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1622KMICIKIEWICZWłodzimierz18741944PodemszczyznaRosjanie / Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1623KMIEĆFranciszek19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1624KNAPSKIZygmunt18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1625KNAŚAndrzej19031942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1626KNEBLEWSKIWacław18871939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1627KNIEJCZUKJarosław19051944BełżecPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1628KNITTERAlojzy19021939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1629KNIUKSZTAJan18571919Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1630KNOBELSDORFRyszard18661920BiałystokRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1631KNOPIKAgnieszka (s. Arilda)19041945WrocławRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1632KNYCHLeon19151940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1633KNYPSLudwik18751944CieszynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1634KNYSZSzczepan18981941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1635KOBEĆAntoni1880(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1636KOBEĆWojciech1873(łagier SŁON, Wyspy Sołowieckie, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1637KOBLAKazimiera18981944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1638KOBYLIŃSKIStanisław18941941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1639KOCHANIAKFranciszek19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1640KOCHANOWICZBronisław18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1641KOCHANOWSKIFeliks19071943(las Wiszownik)Niemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1642KOCHANOWSKIWładysław18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1643KOCOTJózef Franciszek19101942KL DachauNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1644KOCYŁOWSKIJózef (bp Jozafat)18761947KijówRosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1645KOGUTBeata18871944Petlikowce StareUkraińcysłużebniczka dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1646KOKOŁOWICZAnna (s. Maria Rajmunda od Jezusa i Maryi)18921943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
1647KOKOTAlojzy18931917salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
1648KOLAKStanisław (br. Bogumił)19051944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1649KOLANKOWSKIAleksander18861953SztumRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1650KOLATORBronisław19021941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1651KOLBERajmund (o. Maksymilian)18941941KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1652KOLBUSZMichał1944Niżniów (dek. Stanisławów)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1653KOLFENBACHJózef19051945(łagier UchtIżemŁag, reg. Iżma, rep. Komi, Rosja)Rosjanieredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1654KOLKAStanisław19201940KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1655KOŁAWSKIHenryk18731940InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1656KOŁODZIEJStanisław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1657KOŁODZIEJEKKazimierz (br. Stanisław)19001941KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1658KOŁODZIEJSKIStanisławStablackNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1659KOŁOMYJSKIFranciszek18701920OstrołękaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sejneńska
1660KOŁTUNIUKMiron18851943Żuków (pow. Lubaczów)Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1661KOMANDERFranciszek18851939PabianiceNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1662KOMARStanisław18821942HartheimNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1663KOMINEKJan18771943LwówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1664KOMISCHKEEleonora (s. Edmara)19151945ŚwiebodzinRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1665KOMORNICKIWładysław Maria Józef19111941LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1666KOMOROWSKIBronisław18891940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1667KOMOROWSKIJan Witold18981939Stara Dąbrowa (pow. Nowy Dwór)Niemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1668KOMPALLANorbert19071942KL DachauNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1669KOMPFJanusz19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1670KONASIŃSKAZofia (s. Zdzisława)19051944WarszawaNiemcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
1671KONCEWICZMaksymilian18901939Dalki (k. Gniezna)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1672KONCEWICZMikołajRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1673KONDOLEWICZJózef18701942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1674KONECKIRoman18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1675KONEWECKIJózef18931939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1676KONIECZNYJulian18971942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1677KONIECZNYMikołaj (br. Andrzej)19111945NiepokalanówRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1678KONITZERPaweł18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1679KONIUSZEWSKIKacperRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1680KONIUSZKAMichał1943RozłuczUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1681KONKOLJan (br. Kamil)18961945franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1682KONKOLEWSKIJoachim19081940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1683KONKOLEWSKIStefan18981945SkopówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1684KONOPACKAFranciszka (s. Katarzyna)18641941KL SoldauNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1685KONOPIŃSKIJózef18801940WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1686KONOPIŃSKIMarian Wacław19071943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1687KONOPKAKazimierz Stanisław18791941LwówRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1688KONOPLANKO(pow. Dubno)Ukraińcykapłan [Praw.]
1689KONRADMikołaj18761941StradczRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1690KONSTANTYNOWICZStanisław18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1691KONTEKStanisław19041940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1692KONTNYPaweł19101945LędzinyRosjaniechrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1693KOŃCZEWSKIJan (br. Jan Wianej)19141944Zagórze (pow. Wieruszów)franciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1694KOPACZYŃSKAJózefa1944-5(k. Janowa)Ukraińcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1695KOPAŃSKIKonrad19081939(k. Grudziądza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1696KOPCZYŃSKITadeusz18881941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1697KOPEĆJózef19121944Borownica (pow. Przemyśl)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1698KOPEĆStanisław19041939(k. Gostynina)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1699KOPERBronisław19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1700KOPERSKAApolonia (s. Tomea)18871944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1701KOPIJStanisław19051944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1702KOPIJASZJózef18711942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1703KOPLIŃSKIAntoni Wojciech (o. Anicet)18751941KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Reńsko-Westfalska OFMCap
1704KOPPEHenryk Zdzisław18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1705KORCZMaria18991944Gross RittersdorfNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1706KORCZAKAdam18951939Miłocin (Rzeszów)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1707KORCZAKWalenty19061942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1708KORCZOKAntoni Nikodem18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1709KORDASIEWICZStanisław18881934KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1710KORDUBAMiron1894Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
1711KORDUBAPiotr Omelian18701944Krasnojarsk (Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1712KORDYLLudwik19051944GrębówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1713KORMANJózef19011941StryjRosjaniezmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1714KORŃBolesław18671939MikielewszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1715KOROBCZUKLew19191944ŁaskówPolacykapłan [Praw.]
1716KORPAKSzymon18801940PrzemyślRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1717KORTENDIECKTeodor18871945Prosity (pow. Bartoszyce)Rosjaniemisjonarz NSJ (MSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1718KORYTKOAntoni18421916KijówRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1719KORZENIEWSKICzesław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1720KORZENIEWSKIPaweł Herman18971945(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1721KOSIBOWICZEdward18951944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1722KOSIORWacław Justyn18821940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1723KOSIOREKFranciszek (br. Szczepan)19091942StanisławówNiemcy / Ukraińcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1724KOSIOROWSKAJadwiga (s. Franciszka)18881945Niżniów (dek. Stanisławów)Ukraińcyniepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1725KOSKOWSKAKazimiera (s. Petronela)18811944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1726KOSOWICZMikołaj19011941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1727KOSTKOWSKIBronisław Jerzy19151942KL DachauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1728KOSTRICKASJózef1909(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1729KOSTRZEWAMikołaj19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1730KOSTUŚJózef (br. Rafał)19071944LwówUkraińcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1731KOSTYSZYNWłodzimierz19071946Wola NiżnaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1732KOSUBEKEmilia (s. Simeona)18661945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1733KOSYRCZYKLudwik19061942PuławyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1734KOSZTYŁAEdward19211944PruszkówNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1735KOSZUTSKAPelagia (s. Kostka)18611945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1736KOŚMIDERWojciech18851944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1737KOTAKFranciszek18751937Roskojma? (obwód Odessa, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1738KOTARSKIHenryk (kl. Wiesław)19211945(k. Nieszawy)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1739KOTELAJózef19011942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1740KOTEWICZStanisław19121939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1741KOTLARZRoman19281976KrychnowiceRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1742KOTLICKIIgnacy19001942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1743KOTLIŃSKIJózef19191939WarszawaNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1744KOTOWSKAMaria Jadwiga (s. Alicja)18991939PiaśnicaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1745KOTTWalenty18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1746KOTULECKIFranciszek18811941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1747KOTWICKIJan18981943Chrynów (dawn. pow. Włodzimierz Wołyński, Ukraina)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1748KOTYNIAJan (br. Józef Kotolengo)19171939LubomlNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1749KOTYŃSKIHenryk18881944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1750KOTYSDaniel18881939SurochówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1751KOWALHenryk Stanisław19091939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1752KOWALCZUKRoch1913(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1753KOWALCZYK(br. Serwacy)19091945Stawcefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1754KOWALCZYKPiotr19121944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1755KOWALCZYKStanisław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1756KOWALCZYKStanisław (o. Honoriusz)19351983PoznańRosjanie / Polacy (?)dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1757KOWALCZYKWładysław19191945KL DachauNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1758KOWALCZYKZofia18671944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1759KOWALEWSKIStanisław18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1760KOWALIKFranciszek (br. Dominik od św. Józefa Kalasancjusza)19051943(k. Lubieszowa. dek. Janów Poleski)Ukraińcypijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1761KOWALIKZenon19031941LwówRosjanieredemptorysta (CSsR) [UGr.-Kat.]
1762KOWALIŃSKIFeliks18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1763KOWALSKAJadwiga19111944Mińsk Maz.franciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1764KOWALSKAJulia (s. Julia)18871944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1765KOWALSKAMieczysława (s. Maria Teresa od Dzieciątka Jezus)19021942KL SoldauNiemcyklaryska kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1766KOWALSKAStanisława (s. Róża)18841939PłockNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1767KOWALSKAWiktoria (s. Anna)18841944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1768KOWALSKIAdolf18881920Radziwiłłów (Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1769KOWALSKIBernard19051941KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1770KOWALSKIBronisław19171940KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1771KOWALSKIJan (abp Maria Michał)18711942HartheimNiemcyarcybiskup [Marj.]
1772KOWALSKIJan (br. Gerard)19011940KL AuschwitzNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
1773KOWALSKIJózef19111942KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1774KOWALSKIJózef18981937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1775KOWALSKIZygmunt19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1776KOWCZEmilian18841944KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1777KOWNACKIBronisław18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1778KOWNACKIJózef Benedykt Konstanty18741942Góra PuławskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1779KOWNACKIMarcin18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1780KOWRECKIKazimierz18931942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1781KOZAMichał (o. Leon)19091942KL DachauNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
1782KOZAWilhelm (br. Gwidon)19061943franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1783KOZAKStefan19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1784KOZAKIEWICZJózef18891934Poniemuń (rej. Szaki, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1785KOZALMichał18931943KL DachauNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1786KOZANECKIAdam18911942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1787KOZANECKIEdmund19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1788KOZANKIEWICZBronisław18661941(k. Gołuchowa)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1789KOZERAFranciszek (o. Czesław)19101941KL SoldauNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1790KOZICAIldefons19121940KL Gusen INiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1791KOZICKIStanisław1945Kasinka MałaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1792KOZIELSKIAntoni18961917(Francja)Francuzi (Alianci) / Niemcy (państwa Osi)jezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1793KOZIEŁ-TARCZKOWSKIJan1943kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1794KOZIEROWSKITomasz19061942KL AuschwitzNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1795KOZIKWalenty (o. Cherubin)19061942HartheimNiemcykameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
1796KOZIORZEMSKIBrunon19051939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1797KOZIURABazyli (br. Józef)18901942KL AuschwitzNiemcyalbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
1798KOZŁOWICZAntoni Bernard18861939InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1799KOZŁOWSKAAnna (s. Kolumbiana)1915Niemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
1800KOZŁOWSKAJoanna18701944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1801KOZŁOWSKIAntoni19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1802KOZŁOWSKIAntoni19011939KarolewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1803KOZŁOWSKIBazyli18671946KijówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1804KOZŁOWSKICzesław1945Niemcy (?)kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1805KOZŁOWSKIEdward18881940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1806KOZŁOWSKIJan19131941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1807KOZŁOWSKIJózef18931943(las Wiszownik)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1808KOZŁOWSKIJózef19031939ProszowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja Marquette (USA)
1809KOZŁOWSKIStanisław18901942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1810KOZŁOWSKITadeusz Jerzy19101944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1811KOZŁOWSKIWalery19031943KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
1812KOZUBEKRoman19081940KL SachsenhausenNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1813KOŹBIAŁMichał18791942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1814KOŹLIKStanisław18931939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1815KOŻUSZNIKStanisław19121940WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1816KÖNIGRobert19101945LęborkRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja paderbońska
1817KRAJEWSKIJózef19121945KL Groß-RosenNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1818KRAJEWSKILucjan18751944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1819KRAKOWIAKAdam19151942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1820KRAKÓWIrena (s. Hilaria)19231944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1821KRASKAWładysław19101941kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1822KRASOWSKAWanda19111939Dębe WielkieNiemcysalezjanka (FMA) [Rz.-Kat.]
1823KRAŚNICKIAndrzej18951943JazłowiecUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1824KRATOCHWILMaria Anna (s. Maria Antonina)18811942StanisławówNiemcysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1825KRAUSEEdmund19081943WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1826KRAUSEStanisław Antoniusz19081948PoznańPolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1827KRAUTWURST(s. Gottharda)1945PokójRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1828KRAUZEEdmund18871940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1829KRAUZEJózef18791940KL AuschwitzNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1830KRAWCZEWICZPaweł19071945KL OhrdrufNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1831KRAWCZYKEmilia (s. Tacjana)18831955OpoleRosjanie / Polacysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1832KRAWCZYKJan18881940Palmiry (pow. Nowy Dwór Mazowiecki)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1833KRAWCZYKTeodozja18631939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1834KRAWCZYŃSKIJózef19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1835KRAWCZYŃSKIRoman18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1836KRAWIECTeofil (o. Fidelis od św. Teresy od Dzieciątka Jezus)19071943MińskNiemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1837KRAWIECKAWładysława (s. Ernesta)18921944WarszawaNiemcybenedyktynka samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
1838KRAWIECKIJan18831940Dębołęka (k. Sieradza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1839KRÄMERJan18931945(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1840KREFFTKonstantyn Franciszek18671940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1841KRESAAntoni18951941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1842KRĘCICKIBolesław18931942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1843KRĘCKIAnastazy18881939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1844KRĘCKIBernard19041939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1845KRĘŻELEWSKAMaria18921944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1846KRISTENOtton18871939KołomyjaRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1847KROCZEKWilhelm1920Krakówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1848KROGULECKIJan18831941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1849KROLLAgnieszka (s. Albina)18891945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniefranciszkanka od chrześcijańskiej miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1850KROPLEWSKIAlbin18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1851KRÓLJózef19051944(zatoka Newquay, Kornwalia)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1852KRÓLIKOWSKIEugeniusz18751935WitebskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1853KRUGMaksymilian18671945Pszczewkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1854KRUKOWSKIJan18771949(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1855KRUKOWSKIJózef18711942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1856KRUMMELJózef18721937Joszkar-Oła (rep. Mari El, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1857KRUPAWincenty19021944PiórkówRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1858KRUPCZYŃSKIJan19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1859KRUPCZYŃSKIKazimierz19131942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1860KRUPIŃSKIAlojzy19161945KL MauthausenNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1861KRUPIŃSKIJózef19101944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1862KRUPIŃSKIMarian19091941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1863KRUPSKIZenon19001941SalinaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1864KRUSCHINSKIJózef18651940Tałgar (Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1865KRUSZELNICKIRoman1944Bonów (pow. Jaworów)Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1866KRUSZEWSKAStefania (s. Teresa)18691941PomiechówekNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1867KRUSZKAStefan18781944Włodzimierzów (pow. Piotrków)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1868KRUŠAAntoni19001952Jercewo (łagier KargopolŁag, obwód Archangielsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1869KRUŽIKASJan19051954(łagier MinŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1870KRŪVELISAlbin19061957Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1871KRŪVELISMarcin18861954(łagier DubrawŁag, rep. Mordowia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1872KRYCHJózef19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1873KRYGIELSKIFeliks18881920(Zadnieprze, Ukraina)Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1874KRYGIERHenryk19091939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1875KRYGIERMieczysław18881944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1876KRYNICKIJulian18781948Jaworzno ŚląskieRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1877KRYŃSKIAdolf19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1878KRYŃSKIJan Antoni18611939Zelwa (pow. Sejny)Białorusini / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1879KRYSIAKAndrzej18811940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1880KRYSIAKTadeusz19191940KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1881KRYSIŃSKIJan18851940KL Gusen INiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1882KRYSIŃSKIJan Julian18961940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1883KRYSTOSIKStanisław19101939Wola ŁąckaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1884KRYWULTZygmunt19031945GehrdenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1885KRYZANMirosław19101940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1886KRZAKWilhelm19041942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1887KRZEMIŃSKIJan18901944KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1888KRZEMIŃSKIJózef19131943Niemcy / Polacykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1889KRZEMIŃSKISzczepanLidzbark WarmińskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1890KRZESIŃSKIAleksander18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1891KRZEWIŃSKIMaksymilian18871939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1892KRZEWSKIFranciszek19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1893KRZIPOPAJoanna (s. Demetria)18721945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1894KRZYKOWSKIJózef19131944St Hilaire (Normandia)Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1895KRZYSIKJan18761941ChyrówRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1896KRZYSTOLIKStanisław19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1897KRZYSZKOWSKICzesław18981945KL NeuengammeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1898KRZYSZTOFIKJózef (o. Henryk)19081942KL DachauNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1899KRZYWICKIAdolf18871942Wietłosian-Uchta (łagier UchtIżemŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1900KRZYWICKIKazimierz18851937Ust-Uchta (łagier UstUchtaŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1901KRZYWIŃSKIStanisław (br. Rafał)19051944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1902KRZYWOSZYŃSKIJózef18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1903KRZYŻANOWSKIReginald18941939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1904KRZYŻANOWSKIZygmunt19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1905KRZYŻANOWSKIZygmunt18731922MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1906KUBIAKJan (br. Norbert Maria)18921942KL SachsenhausenNiemcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1907KUBICKIStefan19131940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1908KUBICKITelesfor19051940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1909KUBIKAleksander18861939KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1910KUBIKHenryk (o. Leander)19091942WronkiNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
1911KUBIKMieczysław Antoni19001942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1912KUBIŃSKIStanisław18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1913KUBISTAStanisław18981940KL SachsenhausenNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1914KUBIŚWojciech18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1915KUBITZAJan (br. Bartłomiej)18771943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1916KUBITZKIJuliana (s. Edelburgis)19051945ŻaryRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1917KUBSKIStanisław18761942(na trasie KL Dachau - Monachium)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1918KUBSZJózef19201942El Alamein (Egipt)Aliancioblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1919KUCEdward19151944Tymbark-LimanowaPolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1920KUCMichał18901951Dąbrówka PolskaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1921KUCAWacław19121939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1922KUCABMichał18991944Zarzecze (k. Bednarowa)Ukraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1923KUCHARSKIGrzegorz Leonard18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1924KUCHARSKIJan18671933Latyczów (Podole, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1925KUCHENBECKERJózef18811939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1926KUCHOWICZFranciszek Borgiasz18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1927KUCHTALeon18941941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1928KUCŁOMichał19051945PiskorowiceUkraińcy / Polacy (?)jezuita (SI) [NeoUni.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1929KUCZAFranciszka (s. Gorgonia)18871956LesznoRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1930KUCZERAMaria (s. Piencja)18931945WrocławRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1931KUCZYŃSKIAleksander18691938Orzeł (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1932KUCZYŃSKIJózef18791942Skrzydlewo (k. Nowogródka)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1933KUCZYŃSKIKlemens18991942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1934KUCZYŃSKIMarian19061939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1935KUDERAJan18721942Bieruń StaryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1936KUDLEKMarcin18681942KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1937KUFELWojciech19161942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1938KUHNAlfons18931945Paderborn (Niemcy)Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1939KUJAWAAniela (s. Augustyna)18901945KL RavensbrückNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1940KUKLAStanisław18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1941KUKOWSKIBronisław (br. Piotr)19101942KoninNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1942KUKSEWICZFranciszek18871941Taklinowo-Mikałajewa (k. Ułły, rej. Szumilino, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1943KUKUŁKAŁucjan18931939Fordon (k. Bydgoszczy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1944KULAJózef18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1945KULAWacław18781940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1946KULASIŃSKILeon19111941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1947KULAWYJan Wilhelm18721941KL AuschwitzNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1948KULAWYPaweł18771941KL AuschwitzNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1949KULESZAEugeniusz18911941Łupanty (gm. Krasław, Łotwa)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1950KULESZAStanisław19081944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1951KULIKRyszard18811942Suszec?Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1952KULIŃSKIStefan18731942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1953KULISZBolesław19141943LidaNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1954KULISZKarol18731940KL BuchenwaldNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
1955KULPAZofia (s. Leokadia)18831945Niżniów (dek. Stanisławów)Ukraińcyjózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1956KUNDAWładysław18871937(łagier TiemŁag, rep. Mordowia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1957KUNDEGÓRSKIEdward18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1958KUPCZYŃSKIAleksander18731941BerlinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1959KUPILASFranciszek18821940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1960KUPPERJózef19121939WejherowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1961KURACHAntoni19091940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1962KURAŚWincenty19041942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinimichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1963KURCZJan Nepomucen18651914StaniątkiAustriacy / Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1964KURCZYŃSKIPiotr Kazimierz19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1965KURDZIELJan18911941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1966KUREKFranciszek19211942(k. Charkowa)Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1967KUREKStanisław19081940MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1968KURIAŃSKIKazimierz Marian19171940KL Gusen INiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1969KURKOWSKILeon19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1970KUROWSKIAntoni18861938ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1971KUROWSKIJan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1972KUROWSKILeon18731939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1973KUROWSKIPaweł18731939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1974KURZAWAJózef19101940(przy drodze Samszyce-Witowo, pow. Radziejów)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1975KUSKOWSKIStefan (br. Leonard)19131941(las Białucki)Niemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
1976KUSZJózefa (s. Febronia)18791955GostyńRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1977KUSZYŃSKIJan19151944ToporówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1978KUŚMIERCZYKAntoni19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1979KUTJózef19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1980KUTSCHAPaweł19111945Gliwice-BrzezinkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1981KUTZEmil18931945Płużnica WielkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1982KUTZNERLeon18771942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1983KUYDOWICZJan19021940Warszawa-BerlinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1984KUZIEMSKIJózef18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1985KUZIMSKAHelena19031940(las Szpęgawski)Niemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1986KUZIOWłodzimierz Kazimierz19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1987KUZNOWICZMieczysław Józef18741945Czarny PotokNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1988KUŹMICKIWitold18851943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1989KUŹMIŃSKAMałgorzata (s. Katarzyna)19181944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1990KUŹNIAKCzesław19141940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
1991KUŹWAZygmunt19041944WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura wileńska
1992KUŽELAFranciszek (br. Patryk)19151942KL AuschwitzNiemcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1993KÜHNJerzy19071943(nad Jeziorem Ładoga, Rosja)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1994KVEDARAUSKASRafał19131945Rogów (rej. Poniewież, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
1995KWAŚKIEWICZLeon18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1996KWAŚNIEWSKIZygmunt18771937KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1997KWIATKOWSKI(br. Albert)1939(pod Sochaczewem)Polacyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
1998KWIATKOWSKIAlfons18991939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1999KWIATKOWSKIBolesław18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2000KWIATKOWSKIJan1941Wilnolazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2001KWIATKOWSKIMichał1882Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2002KWIATKOWSKIPaweł18861939SoczewkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2003KWIATKOWSKIStanisław18801944Ładańce (dek. Świrz)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2004KWICZAŁAJózef18891940Łagiewniki (Kraków)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2005KYSELAJan19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2006LAAKEOtton18691945Nowy Las (pow. Nysa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2007LABUDABronisław19031939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2008LACHKazimierz18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2009LACHETTAMagdalena (s. Marcella)19201954Strzelce OpolskieRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2010LACZKOWSKIFranciszek Ksawery19021939TryszczynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2011LAHSAntoni18871952(rep. Mordowia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2012LAJAUSKASKazimierz18921921Jawniuny (rej. Szyrwinty, Litwa)Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2013LAJAUSKASMateusz18721941Malaty (rej. Uciana, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2014LALOWSKIBrunon19151942kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2015LAMPERTKarol18941944Halle (kraj Saksonia-Anhalt, Niemcy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2016LANGEAugust19111943Stalingrad (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2017LANGEJan19041941WarlubieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2018LANGEKarol18701945Strzelce OpolskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2019LANGERAgnieszka (s. Herlinda)18701945OtmuchówRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2020LANGERJan19191939WarszawaNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2021LANGERJanNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2022LANGERPaulina (s. Dominata)18681945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2023LANGERWernerNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2024LANGKAUOtton18711945Bartąg (pow. Olsztyn)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2025LANGKAUPaweł19031945Niżny Tagił (łagier TagiłŁag, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2026LANGNERHerbert19081948KL BuchenwaldRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2027LANGNOWSKAKlara (s. Spiridiona)18781956KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2028LANGOWSKIBolesław19131943PomiechówekNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2029LANGWALDKarol18861945(łagier CzelabŁag, rej. Czelabińsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2030LANKIEWICZZygmunt19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2031LAPISKazimierz18801940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2032LAPISMarian19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2033LARISCHKarol19171942(nad jez. Ilmen, Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2034LASBolesław1905Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2035LASKAWaleria (s. Berchmansa)19151944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2036LASKOWSKIHenryk19011942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2037LASKOWSKIJan Dąbrowa18721939KonarzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2038LASKOWSKILudwik18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2039LASKOWSKIWłodzimierz18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2040LASOŃJan (br. Cyprian od św. Michała)18791944Wiśniowiec NowyUkraińcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2041LATARSKIJózef19051940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2042LATOCHAAlfons19061942Wiedeń - DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2043LAUKAITISJózef18731952Włodzimierz nad Klaźmą (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2044LAURINAVIČIUSBronisław19131981WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2045LAZARJulia (s. Bonoza)18831956KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2046LEGERSKIStanisław Hugo19061942CzokpakRosjaniepallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2047LEHMANNJerzy19001945(k. Zduńskiej Woli)Polacy (?)pastor [Ew.-Aug.]superintendentura kaliska
2048LEHMANNJózef19071939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2049LEHNERTAmalia (s. Hermenegilda)18761945BaborówRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2050LELEŠIUSJustyn19171947(k. Wejwery, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2051LENARTAndrzej18801943KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2052LENARTJan19001940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2053LENIARTEKAntoni19151942Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2054LENZELJózef18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja berlińska
2055LEŃKOJózef18821944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2056LEOŃCZUKMaria18951939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2057LEPCZAKTeodora19031944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2058LERCHPiotr (o. Konrad Kurt)19051945BytomRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2059LESIŃSKIAleksy18761942KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2060LESIŃSKIJan19081940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2061LESZCZEWICZAntoni18901943RosicaNiemcy / Łotyszemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2062LESZCZYKAntoni19081943KL Lublin (Majdanek)Niemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2063LEŚNIAKAndrzej19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2064LEŚNIAKTomasz19131941Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2065LEŚNIEWICZLudwik19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2066LEŚNIEWICZWawrzyniec18701941KurskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2067LEŚNIOWSKIStanisław18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2068LEŚNIOWSKIZygmunt (br. Benedykt)19121940Niemcylasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
2069LEUSZAntoni19061942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2070LEWANDOWICZMieczysław18891943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2071LEWANDOWICZMieczysław18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2072LEWANDOWSKAEleonora18821939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2073LEWANDOWSKIAlojzy18971939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2074LEWANDOWSKIAmbroży18911939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2075LEWANDOWSKIFranciszek18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2076LEWANDOWSKIKonstanty18861943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2077LEWANDOWSKILudwik19091944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2078LEWANDOWSKIWalerian (br. Gerard)19211939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2079LEWANIUKAleksandra19071939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2080LEWICKAKlara (s. Kordelia)19151942BojanowoNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2081LEWICKAMonika18861943KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2082LEWICKIAntoni Seweryn18741939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2083LEWKOWICZAnna (s. Kajetana)18971944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2084LEWRENCJan19071944Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2085LEXEhrenhold19091944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2086LEXLotar19201944(Prusy Wschodnie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2087LIACHPaweł18941941Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2088LIBIŃSKIHerman18671944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2089LICHTENBERGBernard18751943HofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2090LICZNERSKIKonstanty18761940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2091LIDZBARSKIJan19131943kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2092LIEPAPiotr18861953(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2093LIEPAPiotr19071952(łagier GorŁag, n. Norylska, Kraj Krasnojarski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2094LIGUDAPaweł Alojzy18981942KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2095LINARTASDonat18741950Prawieniszki (rej. Koszedary, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2096LINDETadeusz18821945RzeszówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2097LINDENBLATTJan18821945KętrzynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2098LINGNAUOskar18771945Grąsino (pow. Słupsk)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2099LINKAArtur18871945Jonkowo (pow. Olsztyn)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2100LINOWSKAKlara18701945Nyrków (k. Czerwonogrodu, dek. Jazłowiec)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2101LIPIŃSKIGerard (br. Jan od Krzyża)19141944RówneRosjanie / Ukraińcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2102LIPIŃSKILeon18971939BiałaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2103LIPIŃSKIStanisław18771940BzowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2104LIPKAKazimierz (br. Wojciech)18911942KL AuschwitzNiemcyaugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
2105LIPNIŪNASAlfonsas19051945PuckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2106LIPPAHenryk19121941Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2107LIPSKIFranciszek19121939Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2108LIPSKILeon18621939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2109LISTomasz19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2110LISIECKIBolesław18451919Winnica (Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2111LISIŃSKITadeusz19071941KL AuschwitzNiemcy[Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2112LISKOWICZMikołaj19041944Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2113LISONCzesław18871939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2114LISSOWSKICzesław18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2115LITAUNIEKSWładysław19091941DyneburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2116LIUTKUSPiotr19041946(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2117LOHNERTIrmengarda (s. Jowita)19111945KorfantówNiemcy / Rosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2118LONGAWAFranciszek (o. Hieronim)18721941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2119LORENZFryderyk18971944Halle (kraj Saksonia-Anhalt, Niemcy)Niemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2120LORKIEWICZCezary19031939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2121LORKIEWICZRoman (o. Stanisław)18931942KL DachauNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2122LÖBDorota (s. Maria Teresa)19111942KL AuschwitzNiemcytrapistka (OCSO) [Rz.-Kat.]
2123LÖBErnest (o. Nivardus)19131942KL AuschwitzNiemcytrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2124LÖBJerzy (o. Ignacy)19091942KL AuschwitzNiemcytrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2125LÖBLina (s. Jadwiga)19081942KL AuschwitzNiemcytrapistka (OCSO) [Rz.-Kat.]
2126LÖBRobert (br. Linus)19101942KL AuschwitzNiemcytrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2127LÖWENFELSLuiza (s. Maria Alojza)19151942KL AuschwitzNiemcysłużebniczka z Dernbach (ADJC) [Rz.-Kat.]
2128LUBASStanisław18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2129LUBASTadeusz19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2130LUBCZYŃSKIFeliks18861931(łagier SŁON, Wyspy Sołowieckie, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2131LUBECKIAleksander19061942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2132LUBIANIECKarol18661942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2133LUBIEŃSKIIgnacy18781938Kursk (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2134LUCCACIUAntoni1919RówneRosjaniedominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
2135LUDWICZAKAntoni Jan18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2136LUDWIGFranciszek18961945Sątopy (pow. Bartoszyce)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2137LUDWIGGertruda (s. Leopolda)19051945MikołówRosjaniesalwatorianka (SDS) [Rz.-Kat.]
2138LUDWIGKarol Alojzy19021945Strzelce OpolskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2139LUDWIKJózef18771942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2140LUDWIKIEWICZStefan18731942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2141LUDWIKOWSKIPiotr19051939OwińskaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2142LULAJoanna Józefa (s. Hiacynta)19151943KL AuschwitzNiemcysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2143LUNKWITZPaweł18751945Brzeźno (Gdańsk)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2144LUZARMarian Wojciech18951939RówneNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2145ŁABANWincenty18981943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2146ŁABENTOWICZZygmunt18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2147ŁADAAleksander19001940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2148ŁAGODALeon18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2149ŁAKOTAGrzegorz18831950Abieź (łagier MinŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2150ŁAKOTTAStanisław18861939Wzgórza MorzewskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2151ŁANGOWSKIFranciszek (br. Zygmunt)19151939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2152ŁAPA(s. Hieronima)18981942StanisławówNiemcysiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2153ŁAPIŃSKICzesław18911948Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2154ŁASKIAlojzy18761939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2155ŁASKIGustaw18721940Grabów ŁęczyckiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2156ŁASKIRoch19021949ŁódźRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2157ŁASZKIEWICZStanisław18671942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2158ŁATECKIEugeniusz19051943DrozdowszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2159ŁAWRECKIJan1870Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2160ŁAŻEWNIKTekla1876Rosjaniesiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
2161ŁĄCZEKMaria18871939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2162ŁĄCZYNABazyli18861946MakiejewkaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2163ŁEBIŃSKIAugustyn Józef Jakub18721939PaparzynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2164ŁEBKOWSKIHenryk19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2165ŁEMCIOWłodzimierz19121945PawłokomaPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2166ŁĘGOSZJakub18851942HartheimNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2167ŁĘGOWSKIWładysław Leonard18771941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2168ŁĘTKOWSKIJulian19071941KL AuschwitzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2169ŁOBACZJózef18921945KL MauthausenNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2170ŁOBOCKIJózef19091939Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2171ŁONIEWSKIJózef (br. Bonawentura)19041939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2172ŁOPACZEWSKIStanisław Kostka18661942BojanowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2173ŁOPUSZYŃSKIKazimierz Roman19001942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2174ŁOSIŃSKIBernard Antoni18651940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2175ŁOTAREWICZWincenty18861919Mir (obwód Grodno, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2176ŁOTOCKIJerzy1944WarszawaNiemcykapłan [Praw.]
2177ŁOŻYŃSKIBolesław19111939(las Zajączek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2178ŁÓJJan19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2179ŁUBIEŃSKIJan18891940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2180ŁUCYKPiotr (o. Porfiriusz)18961952NowosybirskRosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]
2181ŁUCZAKMarianna (s. Syriana)18691942Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2182ŁUCZECZKOEmil19101941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2183ŁUKACZSzymon18931964StaruniaRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2184ŁUKASZJan18911937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2185ŁUKASZEWICZLudwik18671941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2186ŁUKASZEWSKIKazimierz (br. Kazimierz)19151939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2187ŁUKJANINJózef18881937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2188ŁUKOMSKIStanisław Kostka Andrzej18741948WarszawaRosjanie / Polacy (?)biskup [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2189ŁUKOWIAKAntoni18891945KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2190ŁUKOWSKIStefan18841941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2191ŁUNIEWSKIAleksander19021941SzumowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2192ŁUPINOWICZKarol Aleksander18911937(łagier KarŁag, k. Karagandy, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2193ŁUSZCZKIEWICZZofia Maria (s. Izabela)18981957KrakówRosjanie / Polacyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2194ŁUSZCZYŃSKIKazimierz Tadeusz19211946WarszawaRosjanie / Polacykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
2195ŁYSKORoman19141949LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2196MACHAJan19141942KatowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2197MACHAYFerdynand19141940WiśniczNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2198MACHERSKIFranciszek18831940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2199MACHNIKOWSKIAntoni18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2200MACIĄGStanisław19141944kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2201MACIĄTEKStanisław Piotr18891940KL SachsenhausenNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2202MACIEJAKTadeusz19071942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2203MACIEJEWSKILeon19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2204MACIEJOWSKIBolesław18971942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2205MACIEJOWSKIJan1897Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2206MACIERAKOWSKAKazimiera19001939ChoroszczRosjaniemisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2207MACIERZYŃSKIPaweł18931945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2208MACIKOWSKILeon19011943BydgoszczNiemcyduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
2209MACIUKMikołaj19081944Zakościele (Mościska)Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2210MACKIEWICZAntoni18921942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2211MACKIEWICZEugenia (s. Maria Kanizja)19031943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
2212MACKIEWICZJan19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2213MAĆKIWOlga (s. Tarsycja)19191944KrasnypolRosjaniesłużebnica NMP (SSMI) [UGr.-Kat.]
2214MAĆKOWIAKWładysław19101942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2215MAĆKOWSKIStefan19111939WarszawaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2216MADALIŃSKIJan19111944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2217MADERAPiotr18891937(łagier SwirŁag, reg. Łodiejnoje Pole, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2218MAGNUSZEWSKIStefan19121939PleszewNiemcymarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2219MAGULSKIFeliks18951917Płockpallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2220MAJJózef19121942Osz (Rosja, Kirgistan)Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2221MAJCHRZAKKatarzyna (s. Klemensa)18831940GnieznoNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2222MAJCHRZYCKIWładysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2223MAJEWSKIJerzy19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
2224MAJEWSKIStefan19101951WarszawaRosjanie / Polacykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2225MAJEWSKIWacław Innocenty18961943Mielnica (dek. Kowel)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2226MAJGIERFranciszek18811944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2227MAJKABronisław19131943Bilcze ZłoteUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2228MAJKOWSKIAnatol1946WoronaUkraińcykapłan [Praw.]archieparchia lwowska
2229MAJKOWSKIHilary18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2230MAKAREWICZStanisława18891944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2231MAKIELATeodor Franciszek18891945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
2232MAKOWSKIAleksander18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2233MAKOWSKIAleksander Czesław19051942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2234MAKOWSKIFranciszek (br. Szymon)19011943ZweibrückenNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2235MAKOWSKIMieczysław18721940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2236MAKOWSKIPaweł (o. Brunon)18901942KL DachauNiemcykarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
2237MAKOWSKIRoman19071939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2238MAKULECJan18831940Chełm LubelskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2239MALARCZYKAleksander18781946KarlikówRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2240MALCHEREKRyszard19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2241MALECDionizy19091941MińskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2242MALECKIAntoni18611935WarszawaRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2243MALEWSKIJan18901917VerdunFrancuzisalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
2244MALIGKurt19081944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2245MALINOWSKIFranciszek18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2246MALINOWSKIJózef19071942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2247MALINOWSKIKlemens19041940KuropatyNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2248MALINOWSKIKonstantyn19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2249MALINOWSKIMichał18871942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2250MALINOWSKIStanisław19041940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2251MALINOWSKITadeusz18981939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2252MALINOWSKITadeusz19191943KL StutthofNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2253MALISZWładysław19091944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2254MALORNYFranciszek18921939Mniszek / Górna GrupaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2255MAŁACHOWSKIPaweł19061939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2256MAŁACZEKStanisław19171945KL DachauNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2257MAŁACZYŃSKIAdam18651920Firlejów (pow. Rohatyn)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2258MAŁDOCHAdam1939LwówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2259MAŁECKIStanisław18861940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2260MAŁKOWSKIJuliusz1863KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2261MAŁUSZYŃSKIAdam18981945Mittelbau-DoraNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2262MAŁYNIAKMikołaj1915TalerfhofAustriacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2263MAMICAJózef18781940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]
2264MAMZERTomasz19031939Gostyń (pow. Mikołów)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2265MANITIUSGustaw18801940KL PosenNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura pomorsko-poznańska
2266MAŃKAAlfons19171941KL Gusen INiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2267MAŃKIEWICZHenryk18931939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2268MAŃKOWSKIAlfons18701941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2269MAŃKOWSKIJan19081939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2270MAŃKOWSKIJózef18951939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2271MAŃKOWSKITeofil18771939Klęczkowo (pow. Chełmno)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2272MARACHKonstancja (s. Pudencjana)18821945Kraszowice (Świdnica)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2273MARCHIEWICZFranciszek (o. Michał)19141941LwówRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2274MARCHLEWSKILeonard18661940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2275MARCHLEWSKIPaweł Piotr18841939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2276MARCINANISKlemens18881940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2277MARCINIAKFranciszek19141943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2278MARCINIAKIzydor18981942Borowe k. Żodziszek (pow. Wilejka)Niemcy / Białorusinisalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2279MARCINIAKMarianna18891939OwińskaNiemcysercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]
2280MARCINIANKsawery18781918Rogówka (okr. Nautrēni, Łotwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2281MARCINKIEWICZAleksy1943(k. Szewni Dolnej)Polacy (?)kapłan [Praw.]
2282MARCINKOWSKIAntoni18931939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2283MARCINKOWSKIFranciszek (o. Grzegorz)19091941(Rosja)Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2284MARCINOWSKIRobert19041940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2285MARCOŃMieczysław19061940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2286MARCZUKHelena (s. Bernadeta)18941944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2287MARDOSEWICZAdela (s. Maria Stella od Najświętszego Sakramentu)18881943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
2288MARECKIBrunon1908Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2289MARGENFELDMaria (s. Maurycja)19041945(łagier, Tuła, Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2290MARGEVIČIUSPiotr1889(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2291MARGOŃSKIAntoni18681942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2292MARKIEWICZWilhelmina (s. Bernadetta)19161944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2293MARKOWSKAJanina (s. Floriana)19161944WarszawaNiemcysłużebniczka Krzyża (FSK) [Rz.-Kat.]
2294MARKOWSKIFranciszek (br. Dariusz)19091945NiepokalanówRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2295MARKUSZEWRosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2296MARKUSZEWSKIAlbin18771938JenisejskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2297MAROSZJan19071944Bystrzyca (pow. Frydek-Mistek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2298MARQUARDTJan18881945Paluzy (pow. Bartoszyce)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2299MARSZAŁEKRudolf19111948WarszawaRosjanie / Polacychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2300MARSZKKlara (s. Kornelia)19011942GdańskAliancielżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2301MARTENKAJan19081939(k. Bydgoszczy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2302MARTYNIUKMichał (o. Marcin)19081945LwówRosjaniestudyta (MSU) [UGr.-Kat.]
2303MARTYSZBazyli18741945TeratynPolacykapłan [Praw.]
2304MARUSARZStanisław18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2305MARUSZAKAntoni (br. Tytus)18971941KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2306MARUSZCZYKStefan (o. Laurentius)19031945(łagier Wsieswieckaja, rej. Czusowoj, kraj Permski, Rosja)Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2307MARXFranciszek Józef18801921Stare Olesno (pow. Olesno)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2308MASIULANISAdam19111942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2309MASŁOŃWładysław18961940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2310MASŁOWSKIAntoni (br. Florian)19021944KL BuchenwaldNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2311MASŁOWSKIZygmunt18971932PoznańRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2312MASSOW vonBerta18721945KoszalinRosjaniesiostra zakonna [Lut.]
2313MATERNICKIWładysław18651940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2314MATERNOWSKIGustaw18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2315MATERNOWSKIStanisław18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2316MATEUSZCZYKRajmund18621942Słupia NowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2317MATEUSZCZYKTeodor18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2318MATULEWICZWeronika (s. Maria Aniela)18931924SmoleńskRosjaniehonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
2319MATULIONISTeofil18731962Szadów (rej. Radziwiliszki, Litwa)Rosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2320MATUSZCZAKMaria (s. Anzelma)19091944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2321MATUSZEKMieczysław Bolesław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2322MATUSZEKTomasz18951915Francuzisalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
2323MATUSZEWICZAntoni18861936(łagier SŁON, Wyspy Sołowieckie, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2324MATUSZEWSKALeokadia (s. Maria Heliodora)19061943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
2325MATUSZEWSKIFranciszek18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2326MATUSZEWSKIStefan18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2327MATUSZEWSKIWincenty18691940(przy drodze Samszyce-Witowo, pow. Radziejów)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2328MATWIEJCZYKAntoni18891941Mołczadź (rej. Baranowicze, Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2329MATYLJózef (br. Andrzej)19001943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2330MATYSZCZYKStanisław19091941WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2331MAUERSBERGERJan Paweł18771942KonstancinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2332MAYLeon Witold18741940KL DachauNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura piotrkowska
2333MAZALONBeniamin19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2334MAZELLAJan18831939RadzimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2335MAZERSKIJan19011944WarszawaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2336MAZURJan19081944TarnawkaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2337MAZURKazimierz18891921KrasiłówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2338MAZUREKFranciszek19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2339MAZUREKFranciszek19111942Rosjaniemisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2340MAZUREKJózef (o. Alfons Maria od Ducha Świętego)18911944Nowojowa GóraNiemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
2341MAZURKIEWICZKarol18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2342MAZURKIEWICZWincenty19111941Olita (Litwa)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2343MAŽEIKALeon19181981Pamūšis (rej. Pokroje, Litwa)Litwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2344MAŽONASWładysław18811945MoskwaRosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2345MĄCIORTomasz18971942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinipallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2346MĄCZKACzesław19121941KL AuschwitzNiemcybonifrater (OH) [Rz.-Kat.]
2347MĄCZKAStanisław19071944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2348MĄCZKOWSKIWładysław19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2349MĄCZYŃSKIWładysław Aleksander18841942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2350MĄDRYJan19121942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2351MĄKOWSKIJan18781940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2352MEDWEDEWNifont18821942Antonówka Szepelska (pow. Łuck)Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2353MEGGERWładysław19031939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2354MEKIELITAPiotr18681947LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2355MELINGERWeronika18801944Derżów (dek. Stryj)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2356MELLINIgnacy18521916KijówRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2357MENCELJan Mieczysław19151939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2358MENDELEWSKIJózef19031940BaranowiczeRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2359MENDES da COSTAJudyta18851944KL AuschwitzNiemcydominikanka (OP) [Rz.-Kat.]
2360MENDRIKSJan19071953(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2361MERKLEJNKazimierz18731941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2362MERSMANNAlfons19051945KL Buchenwald - WahlauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
2363MESJASZMichalina (s. Jacenta)18741944KL Bergen-BelsenNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
2364METLERBonawentura18661939Jaworzno (pow. Olesko)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2365MEYERAlfons19051946Jawor (pow. Jawor)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2366MĘCIŃSKIJulian Józef18801941ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2367MĘDRALAFeliks19031945KL Bergen-BelsenNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2368MĘŻNICKIJózef18761940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2369MĘŻYKJakub19081944WarszawaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2370MĘŻYŃSKIFranciszek19061944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2371MIASTKOWSKIAntoni19111940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2372MICHAELISElza (s. Miriam)18991942KL AuschwitzNiemcyjózefitka z Trewiru (CSSJ) [Rz.-Kat.]
2373MICHALAKJadwiga (s. Zefiryna)19131942SzamotułyNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
2374MICHALAKJózef18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2375MICHALAKJózef1940SierpcNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2376MICHALAKWładysław19111942WłoszczowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2377MICHALCZYKStanisław19121939Tum (k. Łęczycy)Niemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2378MICHALETZJerzy18951945Wilków (pow. Głogów)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2379MICHALEWSKIJan18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2380MICHALIKFranciszek18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2381MICHALIKHerbert19131945Kopiejsk (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
2382MICHALSKAMaria18911944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2383MICHALSKIStanisław19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2384MICHALSKIStanisław18771942Trzebunia (k. Myślenic)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2385MICHALSKIWilhelm Wincenty18791943WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2386MICHAŁKIEWICZMarian Szczepan18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2387MICHAŁKOWSKIJan Chryzostom19141943Mittelbau-DoraNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2388MICHAŁOWICZCzesław Józef18921939(las Bytyński)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2389MICHAŁOWICZWojciech18971942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2390MICHAŁOWSKIJan19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2391MICHASIONEKMikołaj18881933Wielki UstiugRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2392MICHNIEWSKIStanisław18991942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2393MICHNIKOWSKIJózef18721939PułtuskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2394MICHNOWSKIMarian Jan18811940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2395MICHUŁKAJan18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2396MICKIEWICZLeon18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2397MIEGOŃWładysław18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2398MIELEWSKIJan Chrzciciel18791921Nakło n. Noteciąpallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2399MIELEWSKIMieczysław19111945(Niemcy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2400MIĘTKIAntoni19061939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2401MIĘTKOWSKAMaria (s. Cecylia)19071944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2402MIGDALSKIWacław18981940KL DachauNiemcy
2403MIJAKOWSKIBogdan18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2404MIKAWiktor18911945Klucz (pow. Strzelce Opolskie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2405MIKIEJanina (s. Edwarda)19101941pasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
2406MIKOŁAJCZYKJan19101943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2407MIKOŁAJCZYKJan18801939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2408MIKOŁAJEWSKAHelena19111939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2409MIKOŁAJEWSKIZygmunt19041945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2410MIKOŁAJSKILeon (br. Ambroży)19191944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2411MIKOŁAJTISWincenty18921918ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sejneńska
2412MIKOSZMaria (s. Paula)18821945WrocławRosjaniefranciszkanka krzyżanowicka (SFPS) [Rz.-Kat.]
2413MIKUCZEWSKIJózef19101940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2414MIKUCZEWSKILudwik19071939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2415MIKULUK(s. Cypriana)18901944Dąbrówkasłużebniczka dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
2416MIKUSIŃSKIBronisław18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2417MIKUSIŃSKIJan18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2418MILEIKAAleksander18811944Wiżuny (rej. Uciana, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2419MILEWICZLeon19031944Klembówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2420MILEWICZLeopold18841942IwieniecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2421MILLEREugeniusz19031942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2422MIŁKOWSKIZygmunt18891943WołożynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2423MIODUSZEWSKIJan19081940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2424MIODUSZEWSKIJózef18801937(łagier SwirŁag, reg. Łodiejnoje Pole, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2425MIRECKIStanisław18671941ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2426MIROCHNAStefan Marian (o. Julian)19031942PoznańNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2427MIRONASWładysław18801953Włodzimierz nad Klaźmą (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2428MIRZWIŃSKIWładysław1880Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2429MISCHKECecylia (s. Tyburcja)18881945(łagier Osanowo-Dubowoje, obwód Moskwa, Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2430MISIAKWiktoria18791944Derżów (dek. Stryj)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2431MISIEKFranciszek (br. Roman)19071940Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2432MISIUDAHubert19091944(k. Arnhem)Niemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2433MISIURSKIAntoni18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2434MISIUTAStanisław (o. Jacek)19091941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2435MISZTOFTNapoleon19151944misjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2436MIŚKAFranciszek18981942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2437MITRĘGAFranciszek18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2438MITTMANNKarol18771949(łagier, Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2439MITZINNEKBerta (s. Teobalda)19081945BolesławiecRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2440MŁYNARCZYKWładysław19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2441MNICHJoanna (s. Lukretia)18741945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2442MNICHOWSKILeon19021939ChmielnikiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2443MOCARSKIFranciszek Walery18801940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2444MOCARSKILudwik18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2445MOCHAHenryk19161939salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2446MODRZEWSKAJadwiga Joanna Gabriela1898KL Lublin (Majdanek)Niemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
2447MODZELEWSKIAdolf18621941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2448MOEPERTAdolf18821945Kąty Wrocławskie (pow. Wrocław)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2449MOJKOWSKIJulian18631939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2450MOJSIJONEKPiotr (br. od Najświętszego Serca Pana Jezusa)18981943(między Pniewnem a Skomorochami)Ukraińcypijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2451MOKSStefan Andrzej18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2452MOLAKJózef Stanisław18821941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2453MOLENDAPiotr (br. Paweł)19151943WarszawaNiemcykameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
2454MOLSKIJózef18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2455MOŁDOCHAndrzej18901940Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2456MORAWSKIEdmund (br. Jacek)19121939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2457MORAWSKIMarian Józef Wojciech18811940KL AuschwitzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2458MORAWSKIMichał18981940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2459MORITZAlojzy18941945(łagier, Szatura, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2460MORKOWSKIEdmund18801940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2461MOROZJan18861952JawasRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2462MOROZEWICZKarol18801942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2463MORZYCKIJan19151944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2464MOSIEWICZRoman18871943TrabyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2465MOSIŃSKARegina19151939WarszawaNiemcysłużebniczka Krzyża (FSK) [Rz.-Kat.]
2466MOSKWAJerzy Józef19101941KijówRosjaniejezuita (SI) [UGr.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2467MOSSAKOWSKILeon18791941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2468MOSZCZEŃSKIStanisław18901942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2469MOSZYŃSKIMieczysław (br. Celestyn)19091945Harbin (Chiny)franciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2470MOŚCICKIJózef19021940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2471MOTYKABolesław19241944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2472MOTYLEWSKIFranciszek18991939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2473MOTZAnna Apolonia18751944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2474MOTZKOMaria (s. Wenancja)18921945WrocławRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2475MOŻEJKOJózef (br. Albert)18981943SieradzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2476MOŻEJKOWiktor18971939Cześniki-Kolonia (las Burki, k. Dub)Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2477MÓLWładysław18981942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2478MÓWIŃSKIJózef19031939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2479MRAJCAStefan19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2480MRATZEKWiktor (o. Wilhelm)19091945WilnoRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2481MREŁAFranciszek Ksawery (o. Zygmunt)18821942HartheimNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2482MROCZEK(s. Telesfora)19021944MielecNiemcy / Rosjaniesłużebniczka dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
2483MROCZEKLudwik19051942KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2484MROCZKAHenryk19001944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2485MROCZKOWSKILucjan19031943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2486MRODZENMaria (s. Karola)18921956TrzebnicaRosjanie / Polacyboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2487MROSIKOtton (o. Wojciech)18891945PrudnikRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2488MROTEKEdward18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2489MRÓZAndrzej1944RdziostówNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2490MRÓZBolesław Józef19121944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2491MRZYGŁÓDPiotr18971948Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2492MŚCICHOWSKIAntoni18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2493MUCHAMieczysław Jan (o. Stanisław (Egidiusz))19171945Dobraczyn (k. Sokala)Ukraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2494MUCHAŃSKIAndrzej18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2495MULCZYŃSKIKazimierz19151941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2496MULKOWSKAJózefa (s. Vestina)18611942BojanowoNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2497MULLERJózef19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2498MUŃKOFranciszek19161939MichałówNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2499MURAWSKIFelicjan19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2500MUROŃCZYKEdward18971942DubrowyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2501MUSIAŁJerzy Stanisław19191945KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2502MUSIAŁKazimierz18921940KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2503MUSIAŁStanisław19031940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2504MUSIAŁAPiotr19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2505MUSIOŁMaria (s. Karola)18631945PielgrzymowiceRosjaniejadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
2506MUSIOŁWalburga (s. Hiacynta)19011956KatowiceRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2507MUSZALSKIZygmunt1942Kiczki (pow. Mińsk Mazowiecki)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2508MUSZYŃSKAHelena (s. Ludgarda)19021944KL AuschwitzNiemcysiostra wspólnej pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
2509MUSZYŃSKIZygmunt19131942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2510MUZALEWSKILudwik18831944ReichenauNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
2511MUZOLFIgnacy (br. Ignacy)18911939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2512MUZYKABernard1910Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
2513MÜHLSTEFFJerzy19071945Żabin (pow. Góra)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2514MÜLLERKatarzyna Elżbieta (s. Leonis)19131945(Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2515MÜLLERTadeusz19081944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2516MYRCZIKErnest (o. Reinald)19131941(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2517MYRWAJózef18891939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2518MYSAKOWSKIStanisław18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2519MYSZKOWIAKMarian18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2520MYŚLISZJózef18911939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2521MYŚLIWIECJan (br. Grzegorz)19061945(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2522MZYKLudwik19051940KL PosenNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2523NACHAJSKIGustaw Józef18981944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2524NADOLSKAMaria18801944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2525NAGÓRSKIEdmund19061939(k. Chełmna)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2526NAGÓRSKIPaweł Wojciech18731940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2527NAGÓRZAŃSKIJan18841945DębicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2528NAHUJOWSKIJulian19141939GarwolinNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2529NAPIERAŁAFranciszek18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2530NARMONTOWICZWeronika (s. Maria Boromea)19161943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
2531NARUKMaria (s. Elżbieta)19161944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2532NARUSZEWICZCzesław Leon19151945Borås (Szwecja)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2533NASIŁOWSKIStanisław19041941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2534NATHANJózef Marcin18671947OpawaRosjanie / Polacybiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
2535NATSCHMarta (s. Tutilona)18741945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2536NAUMOWICZJan19021942Nowe ŚwięcianyLitwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2537NAVICKASJan18641941Wieksznie (rej. Możejki, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2538NAWROCKIStanisław19151944PoniecNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2539NAWROTFranciszek19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2540NEBELSKIAdam19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2541NEJMAKWacław18821942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2542NEUBERJózef18861945Jaworów (pow. Strzelin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2543NEUGEBAUERFeliks (br. Łukasz)19091940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2544NEUMANN(s. Kordia)1945Biała PrądnickaRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2545NEVRKLAFranciszek (o. Siard)19111943KL AuschwitzNiemcynorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
2546NIEBRZYDOWSKAFlorentyna (s. Jolanta od Niepokalanego Serca Maryi)18881941Niemcyklaryska kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
2547NIECHAJMichał19001939LublinNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2548NIEDBAŁAntoni Adam18721941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2549NIEDBAŁFeliks18811939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2550NIEDZIAŁEKJan19071943(lasy Chojnowskie, k. Stefanowa)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2551NIEDZIELAJan18811942KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2552NIEDZIELAJózef18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2553NIEDZIELAKLucjan19081947Polskowola (pow. Radzyń Podlaski)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2554NIEDZIELAKStefan19141989WarszawaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2555NIEDZIELSKIAntoni18951937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2556NIEDŹWIEDZIŃSKIIgnacy18751941BojanowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2557NIEDŹWIEDZKAMaria18891939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2558NIEKRASZZofia (s. Maria Daniela)18891921SmoleńskRosjaniehonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
2559NIEMANCEWICZAntoni18931943MińskNiemcyjezuita (SI) [UGr.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2560NIEMIECJózef19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2561NIEMIRJózef18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2562NIEMIRWładysław18911941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2563NIEROSTEKJózef19011943KL Lublin (Majdanek)Niemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2564NIEROWISZBernard18881942KL AuschwitzNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2565NIERYCHLEWSKIWojciech19031942KL AuschwitzNiemcymichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
2566NIERZYŃSKIJózefNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2567NIEWĘGŁOWSKIStanisław19121942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2568NIEWITECKIRoman18911942Pialma (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2569NIEZGODZIŃSKAJulia (s. Urszula)19091944Mińsk Maz.Rosjanieurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
2570NIKLASStanisław19081939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2571NIKLEWICZCzesław Stanisław18761944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2572NIKLEWSKIFeliks18881939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2573NIKUTACecylia18791939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2574NIMYŁOWICZDemetriusz19071943GrabówkaPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2575NIMYŁOWICZTeodor18891947UniatyczeRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2576NITECKIAntoni18751942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2577NITSCHKE(s. Dolorosa)19071945PasłękRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2578NITSCHMANNAdam Robert18921940KL SachsenhausenNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
2579NIWAAndrzej19001940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2580NIXMichał19121945ŚwiecieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2581NIZIÓŁKIEWICZZenon19071939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2582NIŻANKOWSKIOstap18631919StryjPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2583NOAKTeodor18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2584NODZYŃSKIAndrzej18881939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2585NOGALSKIFranciszek19111939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2586NOISZEWSKABogumiła (s. Maria Ewa od Opatrzności)18851942PietralewiczeNiemcy / Białorusininiepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]
2587NOSIDLAKFlorian (br. Dydak)18861941Rawa RuskaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2588NOSZKAJózef19141941KL Gusen INiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2589NOWACKIFeliks18791941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2590NOWACKIIgnacy18721943KaliszNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2591NOWACKIOktawian Mieczysław Bolesław19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2592NOWACKIPiotr19101941WilnoNiemcy / Rosjaniebenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
2593NOWACZKIEWICZJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2594NOWAGPaulina (s. Fidelia)18661945Nowy Las / GłuchołazyRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2595NOWAKAlfons19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2596NOWAKAniela (s. Ambrozja)19201944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2597NOWAKEdmund18911940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2598NOWAKFranciszek18801942KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2599NOWAKKatarzyna1944WarszawaNiemcysłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
2600NOWAKKazimierz18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2601NOWAKLeonard19081939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2602NOWAKLudwik19071944WarszawaNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2603NOWAKPiotr18831939Lwówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2604NOWAKStanisław18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2605NOWAKStanisław Leonard19041942Lachówka (k. Kołdyczewa)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2606NOWAKWincenty18961942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2607NOWAKOWSKIJan19181944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2608NOWAKOWSKILeon19131939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2609NOWAKOWSKIMarceli18821940Palmiry (pow. Nowy Dwór Mazowiecki)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2610NOWAKOWSKIStefan18971940OścisłowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2611NOWAŃSKIAntoni19001940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2612NOWICKAStanisława18721944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
2613NOWICKIAleksander18781940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2614NOWICKIFelicjan18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2615NOWICKIJózef Henryk18691942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2616NOWICKIKazimierz18971944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2617NOWICKIKazimierz19071939Mielno (pow. Gniezno)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2618NOWICKIWładysław19101939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2619NOWOCIEŃZofia (s. Saturnia)19131944WarszawaNiemcyzmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2620NOWOSADBłażej19031943Potok GórnyUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2621NOWOTNYJan Chrzciciel (o. Wawrzyniec)18731943KL AuschwitzNiemcynorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
2622NOWOTNYMaksymilian19051946Długomiłowice (pow. Kędzierzyn-Koźle)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2623NOWOWIEJSKIAntoni Julian18581941KL SoldauNiemcyarcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2624NURKOWSKIWacław18911954Żezkazgan (łagier StepŁag, Kazachstan)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2625OBARSKICzesław18831941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2626OBORSKIPiotr19071952RawiczRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2627OBRĘBSKAStanisława19031945PrzasnyszNiemcymisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2628OCHABWłodzimierz19001940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
2629OCHALSKIZdzisław19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2630OCHOŃSKIKarol (o. Krystyn)18831940KL SachsenhausenNiemcykameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
2631ODEJEWSKICzesław1908BiałystokRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2632ODYAJózef19121939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2633ODYAŁucjan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2634OGANOWSKIFranciszek19111943PonaryNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2635OGŁAZAStanisław18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2636OGRODOWICZJózef19051941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2637OGRODOWICZJózefa18871944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2638OGRODOWSKIStefan18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2639OHRYZKOPiotr18911944CzartowiecRosjanie / Polacykapłan [Praw.]
2640OKOŁO-KUŁAKAntoni18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2641OKOŁO-KUŁAKWładysław1890(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2642OKONIEWSKIStanisław Wojciech18701944LizbonaNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2643OLBRICHFranciszek (br. Hilary)19131941(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2644OLEARCZYKWładysław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2645OLECHOWSKILudwik18751945Potok Górnykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2646OLEKJan19191939WarszawaNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2647OLEŃSKIPiotr (o. Paweł)18871955Abieź (łagier MinŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]
2648OLESZCZUKAlfons19021942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2649OLĘDZKAJanina (s. Józefa)19051944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2650OLKIEWICZBrunon19091939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2651OLKOWSKIFranciszek19031942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2652OLSZAKHenryk18871940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2653OLSZAKJózef18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2654OLSZAKJózef1943TarnówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2655OLSZEWSKAApolonia (s. Maria)18861942KL AuschwitzNiemcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
2656OLSZEWSKAKatarzyna19051945HamburgNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
2657OLSZEWSKIAdam (o. Krzysztof)19071942KL DachauNiemcyaugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
2658OLSZEWSKIEdward19141939GrudziądzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2659OLSZEWSKIKazimierz Jan18901944WarszawaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2660OLSZEWSKILeon18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2661OLSZEWSKILudwik18891943(las Pilicki, k. Bielska Podlaskiego)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2662OLSZEWSKIZygmunt18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2663OLŠAUSKASKazimierz19111954Okuniewka k. Turinska (łagier WostUralŁag, obwód Jekaterinburg, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2664OŁDZIEJEWSKIAdolf18871941DojlidyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2665ONDRUSZ(s. Teondolinda)1945PokójRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2666ONNASCHFryderyk18811945BarlinekRosjaniepastor [Lut.]
2667ONNASCHFryderyk19011945KoszalinRosjaniepastor [Lut.]
2668ONOSZKOWładysław (o. Konstanty)19021942SłonimNiemcy / Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2669OPIATOWSKIHenryk19071943(las Pilicki, k. Bielska Podlaskiego)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2670OPIELAJózef19151939WarszawaNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2671OPOLSKIIgnacy18851937(łagier SwirŁag, reg. Łodiejnoje Pole, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2672OPRZĄDEKJan (br. Marcin)18841942HartheimNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2673ORACZMarianna (s. Izabela)18931939SandomierzNiemcysłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
2674ORGANISZCZAKWładysław19131945KL Bergen-BelsenNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]
2675ORLOBAnna (s. Eleonora)18781945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2676ORYNTPiotr18831942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2677ORZECHOWSKIStanisław19041944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2678ORZEŁJan19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2679OSADCAMichał18871951Abieź (łagier MinŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2680OSIDACZRoman19131941Rawa Ruska?Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2681OSIKOWICZAndrzej19001943KL Lublin (Majdanek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2682OSIŃSKALeokadia (s. Radegundis)18741942BojanowoNiemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2683OSIŃSKIHenryk18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2684OSIŃSKIWacław Ksawery18681945WejherowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2685OSIŃSKIWładysław19061940(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2686OSMAŃSKIWładysław19171942KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2687OSSAKOWSKAMaria (s. Andrzeja)19011943Lubieszów (dek. Janów Poleski)Ukraińcysercanka (SSCJ) [UGr.-Kat.]diecezja pińska
2688OSSOWSKAOtylia (s. Cyryla)19011941PuszczykowoNiemcypasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
2689OSSOWSKIEdward18781944FrankfurtNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]
2690OSSOWSKIJan19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2691OSSOWSKIJan (br. Jan)19071939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2692OSSOWSKIWalerian18841940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2693OSTASZEWSKIJózef18901948CharkówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2694OSTROWSKIFranciszek19121943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2695OSTROWSKIJan1919Gródek Jagiellońskikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2696OSTROWSKIStanisław Kostka (o. Jozafat)18901939WarszawaNiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
2697OSZKIELCzesław18891944GrójecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2698OSZKINISJan19171941HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2699OTRZONSEKJadwiga (s. Rotrudis)19081945PilchowiceRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2700OTTEAgnieszka (s. Benedykta)18711945KuropasRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
2701OTTOMaria (s. Gerwazja)18991945Ołtaszyn (Wrocław)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2702OWCZARCZAKWojciech18981943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2703OZIĘBŁOWSKIMichał19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2704OŻANAGustaw19091945Stein an der Donau (Austria)Niemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2705OŻAROWSKIJerzy19121943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2706PABICHStanisław18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2707PABISIEWICZKonstanty18731941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2708PACEWICZWacław18801945BydgoszczRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2709PACEWSKIAntoni18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2710PACIOREKFranciszek19141943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2711PACIOREKJózef19031942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2712PACKIEWICZKazimierz18841941PołuknieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2713PACZEŚBolesław19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2714PACZOPKABolesław18841940TelechanyRosjaniekapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja pińska
2715PACZUSKAZofia (s. Ludwina)19041944WarszawaNiemcypasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
2716PADEWSKIJózef18941951WarszawaRosjanie / Polacybiskup [St.-Kat.]
2717PADZIŃSKIAdam18661942OtroczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2718PAJDOFranciszek19021945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2719PAJEWSKIStefan (o. Sylwiusz)19091941(las Białucki)Niemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
2720PAKALSKIAlbin18941939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2721PALEWSKIJózef18671944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2722PALIMĄKAStanisław19331985KlimontówRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2723PALINCEUSZJózef19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2724PALLAHermenegild (o. Bogusław)19081942Al-Arisz (Egipt)franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2725PALMOWSKIJózef18851945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2726PALUCHIgnacy19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2727PALUCHJan1902Rosjaniekarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
2728PALUCHOWSKIBolesław18751940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2729PALUTKEBrunon19061944TiraspolRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2730PAŁUBIŃSKAMarianna18991944WarszawaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
2731PANASIUK1943Strusów (pow. Trembowla)Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2732PANAŚJózef18871940LwówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2733PANCHERZMarcin Grzegorz18671941MyjomiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2734PANEKJózef19011942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2735PANEKPiotr19041945(k. Sochaczewa)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2736PANEWICZRoman18741945(k. Częstochowy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2737PANKEVIČIUSWacław1913(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2738PANKIEWICZJakub (o. Anastazy)18821942HartheimNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2739PANKOWSKIMarian18871945KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2740PANKOWSKIPiotr Romuald Kazimierz18791945RybnaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2741PAŃTALudwik19061943Rosjaniemisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2742PAPIESKIMikołaj18671942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2743PAPIEŻWojciech18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2744PAPROCKIJerzy19201944WarszawaNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2745PARADOWSKIStanisław18711942KaszczorNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2746PARTYKABolesław18861939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2747PARZYCHGertruda (s. Ludolfa)19001945PilchowiceRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2748PASTUCHPiotr19081941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2749PASTWAAntoni18981939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2750PASZCZAKOWSKIStanisław1944Podkamień RohatyńskiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2751PASZKIEWICZWitold18821941KrasławRosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2752PASZKORyszard18781940Twer (Kalinin)Rosjaniepastor [Ew.-Aug.]
2753PASZKOWIAKMaciej19071941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2754PASZKOWSKAJadwiga1944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2755PATRYCYCzesław Aleksander18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2756PAULAVIČIUSKonstanty18821941Olita (Litwa)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2757PAUSEKazimierz18811942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2758PAWELECJan19041942(k. Bobrowszczyzny)Niemcy / Białorusinisalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2759PAWELSKIJan18681944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2760PAWEŁKIEWICZAniela18811940(Syberia, Rosja)Rosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2761PAWLAKAntoni19011940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2762PAWLAKJózef19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2763PAWLAKJózef19121939DubnoNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2764PAWLAKPiotrBerlinRosjanie / Aliancimisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2765PAWLAKTadeusz Stanisław19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2766PAWLASWładysław19081940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2767PAWLETAAnna (s. Huberta)18841955Katowice (Bogucice)Rosjanie / Polacyjadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
2768PAWLICKIBernard19081943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2769PAWLICKIStanisław19071939OwińskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2770PAWLIKJan19061941KL AuschwitzNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2771PAWLIKMechtylda (s. Melisa)19111945ŚwiebodzinRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2772PAWLIKStanisław19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2773PAWŁOWICZAdela (s. Augustyna)19061944DolinaUkraińcyjózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2774PAWŁOWICZKazimierz18871943KobylnikRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2775PAWŁOWSKIBolesław1940Chełm LubelskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2776PAWŁOWSKIEdward18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2777PAWŁOWSKIIgnacy18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2778PAWŁOWSKIJan19121942KL DachauNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2779PAWŁOWSKIJózef18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2780PAWŁOWSKIRoman18781939KaliszNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2781PAWŁOWSKIWładysław Zygmunt18791942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2782PAWOŁEKJan18821941KL AuschwitzNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2783PAZDERNIAKWalerian1913Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2784PAŹDZIORAAugustyn18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2785PECIAKLudwik18891943KL FlossenbürgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2786PEIKTadeusz18911950PoznańRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2787PELCIgnacy (o. Euzebiusz)18711942KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2788PELLOWSKINorbert Jan19031942KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2789PEŁCZYŃSKIJózef18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2790PEŁKALeon18861939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2791PENAR(br. Leonard)1942Camposampiero (Włochy)franciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2792PENKALAKonstanty18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2793PEPLIŃSKITeodor19141939kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2794PEPŁOWSKIAlfons19171940KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2795PERADZEGrzegorz18991942KL AuschwitzNiemcyojciec zakonny [Praw.]
2796PERCZAKEdmund19091942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2797PERENCStanisław18891945Stanisławów?Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2798PERESYPKINPiotr1899MoskwaRosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2799PEREŚWIET-SOŁTANLucjan19061951(łagier IntaŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2800PERRON(s. Róża)18941944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2801PERRONKlara18911945Poznańszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2802PERSKIWojciech19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2803PERUCKILeon19121944Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2804PERZYNAMichał18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2805PESTKAAnna (s. Bona)19051945Orneta (pow. Lidzbark Warmiński)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2806PESZEKJan18761915BaligródRosjanie / Austriacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2807PETERŁucja (s. Bonosa)18841945NysaRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2808PETEREKAlfons19051944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2809PETERKNECHTWillibald19081942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2810PETKAKlemens19111939Dębe WielkieNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2811PETRIKAJan18851941Bartniki (rej. Wyłkowyszki, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2812PETRULEWICZFranciszka (s. Krystyna)19121944WarszawaNiemcyfranciszkanka od cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
2813PETRYKOWSKIStefan18921940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2814PEWNIAKJan18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2815PĘDZICHBolesław19091939LubawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2816PĘDZICHStanisław18571920Wojsławy (pow. Kolno)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2817PĘZAAleksander19101943(las Kosówka, k. Grajewa)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2818PIANKOPiotr18881941SzumowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2819PIANOWSKIJan1939-45Niemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2820PIASECKIFranciszek18741931Berdyczów (Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2821PIASZCZYŃSKIMichał18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2822PIĄTKOWSKAWiktoria19001943KL AuschwitzNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2823PIĄTKOWSKIKonrad19031939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2824PIECHACZEKWalter (kl. Wolfram)19141944(Włochy)Niemcy / Aliancifranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2825PIECHOCKIMaksymilian18741941WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2826PIECHOWSKIBolesław Bronisław18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2827PIECHOWSKIJulian18791939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2828PIECHUCKIWładysław18931946BietigheimNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2829PIEKARSKIStanisław18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2830PIEKIELIŃSKIJózef18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2831PIENIĄŻEKKazimierz19071940Palmiry (pow. Nowy Dwór Mazowiecki)Niemcyzmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]
2832PIEŃKOSZAleksander19151944WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2833PIEŃKOWSKIWładysław1940kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2834PIETKIEWICZAdolf18711933ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2835PIETKIEWICZJózef18881937KemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2836PIETKIEWICZStanisław18891941KirowRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2837PIETKIEWICZWiktor18701939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2838PIETRUSZKABłażej18901942KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2839PIETRYGASerafin18711945BrzegRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2840PIETSCHAgnieszka (s. Syncletica)18791956GostyńRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2841PIETSCHFilomena (s. Filonilla)18771956KobylinRosjanie / Polacyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2842PIĘTKAEdward19081941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2843PIKOTAJózef19121944PieniakiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2844PIKULSKAJanina18901939WieluńNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2845PILAKAntoni19101945CzęstochowaNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2846PILCHLudwik18831943KL AuschwitzNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2847PILCHTeofil18711944Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2848PILIPIECMichał19121944(las Głogowski, k. Rzeszowa)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2849PIŁATOWICZStanisław Paweł19081944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2850PIOTROWSKAAntonina (s. Kazimiera)18781944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2851PIOTROWSKIIgnacy18821942KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2852PIOTROWSKILeon18781937Mariinsk (łagier SibŁag, obwód Kemerowski, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2853PIOTRZKOWSKAPaulina (s. Anakleta)18691942Niemcyelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2854PIÓRKOAugustyn19131942WilnoNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2855PIÓRKOWSKIAlojzy19051939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2856PIRÓGAntoni19131941MilczyceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2857PISAREKBronisław (br. Marceli)19091945NiepokalanówRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2858PISARSKIZygmunt19021943GdeszynNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2859PISKOZUBJulia19111941LwówRosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2860PISZCZYGŁOWABartłomiej18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2861PISZCZYGŁOWAStanisław18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2862PIWOŃSKI(o. Norbert)dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
2863PIWOWARAdolf19061939Niemcymarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2864PIWOWARCZYKJózef19091944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2865PLACEKBronisław19011942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2866PLENISJanina19081942WilnoRosjaniemisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2867PLEWIKWładysław19051940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2868PLISZKABronisław Stanisław18981946bonifrater (OH) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2869PLUCIŃSKIWalenty18791944KL Groß-RosenNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2870PŁACHTAMichał18991945SurochówPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2871PŁACZEKStanisław18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2872PŁOŃSKIJózef19031943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2873PŁOSKIEWICZWalery18781944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2874PŁOSZAJAndrzej19051944WarszawaNiemcy / Rosjaniemichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
2875PŁOSZAJStanisław19181940Groß-MischenNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2876PŁOSZCZAŃSKABronisława18891941TarnopolNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2877PŁOSZEKRudolf18801940Gnojnik (Śląsk Cieszyński)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2878PŁUKASZWojciech18471914StaniątkiAustriacy / Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2879PŁYWACZYKWojciech18911941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2880PNIEWSKIKarol Henryk18861939SkołatowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2881POBOŻYAntoni18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2882POCHANKEJózef19191941HartheimNiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2883POCZĄTEKJózef18851922Wadowice DolneNiemcy / Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2884POCZOBUTT-ODLANICKIFabian18961944Koźlakiewicze (k. Pińska)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2885PODEMSKIStanisław19121941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2886PODHORODECKIMichał (o. Bonawentura)18991941KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2887PODKULJan18931942KL DachauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2888PODLASZECKIZachariasz1919droga Komarów-NiżniówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2889PODLASZEWSKIFranciszek18881940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2890PODLECHFerdynand18781945(Syberia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2891PODLESCHKAJan19151942(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2892PODLEWSKIJan1889(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2893PODOBIEŃSKILeon Tadeusz (br. Teodor)18981939Wrocławjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2894PODOLEŃSKIStanisław Tadeusz18871945KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2895PODSKARBIMaria (s. Maria Akwila od Świętej Trójcy)19091945Pokrzywno (Poznań)Rosjanieurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
2896POEPLAULeon19101940KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2897POETHERBernard19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja Münster
2898POGŁÓDEKKonstanty18931944zamek Dupplin (k. Perth)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2899POGODAAleksander19221943Stalingrad (Wołgograd, Rosja)Niemcy / Rosjaniechrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2900POGONOWSKAIrena (s. Władysława)19081944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2901POGRZEBAFranciszka (s. Gorgonia)18751945MochówRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2902POHLAlojzy18771945ŁososiowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2903POHLEdward Józef19191940Rosjanie (?)salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2904POHLHenryk19101945Piotrowice (pow. Jawor)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2905POHLJadwiga (s. Jakoba)18671945NysaRosjaniemarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
2906POHORECKIJan19081940KatyńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2907POJDAAdolf18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2908POJDAJan18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2909POKIZIAKWładysław18891944LwówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2910POKRZYWNICKIAleksander Feliks18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2911POLACZEKEleonora (s. Cherubina)18871955WieliczkaRosjanie / Polacysłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2912POLAKJózef19111945KrakówRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2913POLAKOWSKAMaria (s. Flawia)19091944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2914POLEDNIAPaweł18601939KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2915POLEWICZMarian18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2916POLITYCKAMaria (s. Serafina)18871940PoznańNiemcypasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
2917POLSKIWincenty19181944CzernięcinNiemcy / Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2918POLZIENKarol19171945Märkisch BuchholzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2919POŁATYŃSKIJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2920POŁOMSKAScholastyka19061939DąbrowaNiemcymisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2921POŁOMSKILeon18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2922POMIANZygmunt18921942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2923POMIANOWSKIWładysław18821940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2924POMIERNYAurelia18791944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2925POMORSKIKonrad Klemens18751939Rogoźno Wlkp.?Niemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2926PONCYLIUSZJan1944JarzębiaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2927PONIECKAAgnieszka18691944Derżów (dek. Stryj)Ukraińcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2928PONIEWIERSKIJózef (br. Filip)18881944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2929POPCZYKTeodor19101943CzęstochowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2930POPIEŁUSZKOJerzy Aleksander19471984WłocławekRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2931POPŁAWSKIMichał19091942HartheimNiemcyduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
2932POPŁAWSKISeweryn18701944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2933POPRAWAMaciej (o. Alojzy)18931942KL DachauNiemcykameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
2934POPRAWSKIMarian18851940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2935PORADAElżbieta (s. Wigberta)18971945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniefranciszkanka od chrześcijańskiej miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
2936PORSCHKEAnna (s. Flawia)18791945MechnicaRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2937PORTYCHTeodor18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2938POSMIKPaweł (br. Ananias)19061943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2939POTAPSKIFranciszek18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2940POTEMPAWiktor Filip18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2941POTOCKIJan Józefat18881940KatyńRosjaniepastor [Ew.-Ref.]
2942POTOCKIMieczysław18781942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2943POTOCZNYKarol18911941JarosławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2944POTRZEBSKIWiktor Franciszek18801944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2945POWIERTOWSKIFranciszek (kl. Jerzy od Dzieciątka Jezus)19171944(las Siedlecki, k. Czernej)Niemcykarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
2946PÓŁKOWSKIWalerian (br. Jakub)18781944DuklaNiemcy / Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2947PRABUCKIAlojzy18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2948PRABUCKIBolesław19021942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2949PRABUCKIPaweł18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2950PRĄDZYŃSKIJózef18771942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2951PRĄTNICKIRyszard (o. Mariusz)19101945Skarżysko-KamiennaRosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2952PREISSJarogniew19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
2953PREUSCHOFFEryk19091945Samara (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2954PREUSCHOFFFeliks18901945Niżny Tagił (łagier TagiłŁag, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2955PREUSCHOFFKlemens18841945Kraszewo (pow. Lidzbark Warmiński)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2956PREUSSAlfred19101945Balga (k. Świętej Siekierki, Prusy Wschodnie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2957PRIMMELBrunon18771945Lidzbark WarmińskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2958PRINZWładysław19091937Chengtingfu (Chiny)Japończycylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2959PRISSFranciszek19041939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2960PROCEKAlojzy19201943OstrojańskRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2961PROCYKKarol18761943BaworówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2962PROFITTLICHEdward Bogumił18901942KirowRosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]Administratura Apostolska Estonii
2963PROKOPOWICZTeodor18971942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2964PRONOBISJan18991939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2965PRONOBISWojciech18781939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2966PROTASIEWICZTeodozy (o. Teofan)1944WarszawaNiemcyojciec zakonny [Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
2967PROTHMANNWojciech18761945Prosity (pow. Bartoszyce)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2968PRUDELBrunon19091941KL Gusen INiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2969PRUNSKIPiotr18711942Czekanicha (dystrykt Ust-Pristań, Kraj Ałtajski)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2970PRUŚAleksander18981941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2971PRYBALeon19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2972PRYLIŃSKILeszek18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]archidiecezja krakowska
2973PRYTUŁŁOAleksander1879Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2974PRZASTEKHenryk19061942HartheimNiemcykapłan [St.-Kat.]
2975PRZEMIENIECKIMieczysław1894(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2976PRZEMOCKIChryzogon18631930SmoleńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2977PRZEMYSKAAniela (s. Stanisława)19161944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2978PRZESTRZELSKAJadwiga (s. Salezja)19121939ŁomżaNiemcymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
2979PRZEWŁOKAFranciszek (br. Witalis)19121945KL DachauNiemcyalbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
2980PRZYBYLAKPaweł19771919DaszawaUkraińcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
2981PRZYBYŁOWSKIStanisław19081939(lasy karnkowskie)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2982PRZYBYSZFranciszek19051939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2983PRZYBYSZWładysław19091942KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
2984PRZYGÓDZKIJulian19011941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2985PRZYKOPEKJanina19241944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2986PRZYŁUSKIDominik18721942GarbówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2987PRZYSTAŚRoman19081942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2988PRZYWARAPiotr19091945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2989PSONKAFranciszek18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2990PSZENNAWanda19181939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2991PSZONKAStanisław1903(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2992PTACHAlojzy19011939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2993PTASZYŃSKIEdward18871943Gajówka Grabiny (gmina Poświętne)Rosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2994PUCHAŁAGenowefa (s. Jadwiga)18961944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2995PUCHAŁAJózef (o. Achilles)19111943BorowikowszczyznaNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2996PUCHAŁAWalenty18741944KosinaRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2997PUCHAŁKAAnna (s. Jolanta)1942SterdyńNiemcyopatrznościanka (SDP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2998PUCIATALeon18841943WilnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2999PUCZKAR-CHMIELEWSKIAdam18911938Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3000PUDANSAndrzej18991953NorylskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3001PUDANSJózef19031942Jagodnaja (łagier WiatŁag, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3002PUDERTadeusz Marian19081945WarszawaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3003PUDNIKSKonstanty19041950(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3004PUPPELAlojzy18791939Łopatki (Piaskownia)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3005PUSDEŠRISKlemens18971953(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
3006PUSZERHerbert19081942KL AuschwitzNiemcy[Rz.-Kat.]
3007PUSZKARJózefa19021942Rosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3008PUTKIEWICZStefan19061940Lidzbark WarmińskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3009PUTYNKOWSKIMaksymilian18851939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3010PUTZNarcyz18771942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3011PUŻYNOWSKIMarek1869Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3012PYĆAnna (s. Akwina)19211944WarszawaRosjaniepasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
3013PYKOSZJan19011944KL Groß-RosenNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3014PYRCZAK(s. Benedykta)19031945siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3015PYRKAMarian19121942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3016PYRTEKStanisław19131942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3017PYSZYŃSKIHipolit18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3018PYTKOHenryk19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3019PYTLAWSKIRoman18861942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3020PYZIKIEWICZJan19011943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
3021RABAWalerian18921919SkałatUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3022RABIŃSKIStanisław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3023RACEVIČIUSPaweł18851941(k. Kruki, gm. Szaki, rej. Mariampol, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3024RACIŃSKIWładysław19141941HartheimNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3025RACKICzesław19081939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3026RACZKORafał18681944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3027RADKIEWICZStefan (o. Anatol od Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny)19121942Kermine (Uzbekistan)Rosjaniekarmelita bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
3028RADKOWSKAStanisława (s. Janina)18791944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3029RADKOWSKIIgnacy18941942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3030RADOMSKIStanisław18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3031RADOSZMaria (s. Hipolita)19051944WarszawaNiemcybenedyktynka samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
3032RADTKEStefan Bolesław18901940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3033RADWAŃSKIJózef Jan18911941Mińsk-CzerwieńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3034RADZKIStefan18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3035RAFAJózef18791942IwoniczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3036RAGAUSKISIgnacy18911941UcianaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3037RAHMELEngelbert18911945Rzeczenica (pow. Człuchów)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3038RAJKOStanisław18731937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3039RAJZERMaria (s. Romana)19011939LwówNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3040RAKICKASJózef19071946Inta (rep. Komi, Rosja)Rosjaniemarianin (MIC) [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
3041RAKOWSKIAntoni18951941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3042RAMANAUSKASFranciszek18931959Telsze (Litwa)Rosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
3043RAMOTOWSKIWładysław18831940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3044RANIECKAMaria18781939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3045RAPACZMichał Franciszek19041946PłokiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3046RAPIEJJulia (s. Maria Sergia od Matki Bożej Bolesnej)19001943Batorówka (rej. Nowogródek, Białoruś)Niemcynazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
3047RAPIORAlojzy18931939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3048RASEKAugustyn18871945PstrążnaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3049RASZEJAMaksymilian18891939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3050RASZKOWSKIHubert19061939Fordon (Bydgoszcz)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3051RATAJCZAKLeon19161941HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3052RAUHUTAugustyn18881946LesznoRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3053RAUTENBERGBarbara (s. Sekundina)18871945KętrzynRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3054RAWICKIFranciszek18881942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3055RDUCHEdward18851941KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3056REDMERPaweł19061939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3057REGULSKIBronisław19131942KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3058REGUŁALudwik (o. Fabian)19041945Rosjaniekapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
3059REICHKurt18761945ŻarnowiecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3060REIMANNMarian18881939GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3061REINERTMaria (s. Walburga)18801955StaniątkiRosjanie / Polacysłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3062REINKEŁucja (s. Baltazara)19131944WarszawaNiemcysłużebniczka wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3063REINYSMieczysław18841953Włodzimierz nad Klaźmą (Rosja)Rosjaniearcybiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3064REISAlicja (s. Maria Benedykta)19031942KL AuschwitzNiemcyszarytka Miłosierdzia Dobrego Pasterza (RBP) [Rz.-Kat.]
3065REISSERoman18931945WrocławRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3066REJEWSKAStefania Wanda (s. Ignacja)18981944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3067REJMENTOWSKIStanisław18871941MściwujeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3068REJNAROWICZMaria (s. Gregoria)18851939WarszawaNiemcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
3069REMISZEWSKIKazimierz18841941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3070REPIŃSKIZygmunt Alojzy18791939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3071REPKEJustus19121946Krzywy RógRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3072REROŃBronisław Antoni19081940LubomlRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3073RESZETYŁORoman18801952Kazaczyńsk (Kraj Krasnojarski)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3074RESZKABonifacy19011939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3075REWERAAntoni18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3076RĘBACZMaria18861941TarnopolNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3077RIAUBAAntoni19021951(Gułag, system łagrów, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3078RICHTERAnna (s. Acharia)18731945Krzydlina WielkaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
3079RICHTEREberhard19031945Pomocne (pow. Jawor)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3080RICHTERPaweł18991944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3081RIEDELTeresa Magdalena (s. Julia)18771945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
3082RIEMEL(s. Alojzja)1945Kamień ŚląskiRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3083RIMKUSStanisław Pius19121942Sol-Ileck (Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
3084RISSFranciszek18761945Hamersztyn (Czarne)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3085ROBAKTadeusz (kl. Amatus Maria)19081939Ostrzeszewo (Chodaków)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3086ROBAKOWSKIPiotr19171939Rosjanie (?)salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
3087ROBOTAWładysław18721939Pilchowice / NieborowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3088ROCHALSKILudwik18661941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3089ROCHOWIAKMarcin18901939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3090ROCHOWICZBronisława (s. Franciszka)18641944PruszkówNiemcysiostra MB Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
3091RODZIŃSKAStanisława (s. Maria Julia)18991945KL StutthofNiemcydominikanka (OP) [Rz.-Kat.]
3092RODŹKOWacław18881940Rosalszczyzna (pow. Wołożyn)Rosjanie / Żydzikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3093ROENSPIESSJan Maria Wojciech18711944Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja berlińska
3094ROESLERAleksander18831941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3095ROGACZEWSKIFranciszek18921940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
3096ROGACZEWSKIWojciech Teofil18881944KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
3097ROGALEWSKIMaciej18921940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3098ROGALLA(s. Jadwiga)18921945PasłękRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3099ROGALSKICzesław19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3100ROGALSKIJan18881939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3101ROGALSKIJan Piotr18741939(las Zajączek)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3102ROGIŃSKIJózef Stanisław18911940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3103ROGOSZJózef19141939MichałówNiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
3104ROGOWSKIFranciszek19091939WarszawaNiemcymarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3105ROGOWSKIKarol (br. Kryspin)18671944Podkamień (pow. Brody)Ukraińcydominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3106ROGOWSKIWojciech18941945Majdan (pow. Kopyczyńce)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3107ROGOZIŃSKIAndrzej18741942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3108ROHWEDDERMaria (s. Ksaweria)18871945PiłaRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3109ROHWETTERJózef18871945Pilawa?Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3110ROJSZAAlbin18821942Kosów PoleskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3111ROLNICKI(o. Marian)dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
3112ROMANLudwik (br. Korneliusz)18971944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3113ROMANOWSKIFranciszek19071939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3114ROMANOWSKIStefan18711944SzemetowszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3115ROMANOWSKIWieńczysław18891953Orsza (Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3116ROMANOWSKIWiktor18991940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan [Praw.]
3117ROMAŃSKIJan19111943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3118ROMASFeliks19061942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3119ROMPCALeon19101939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3120RORATBolesław19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3121ROSEMANNFeliks19041940ŁódźNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3122ROSENBAUMFryc (br. Wolfgang)19151942KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
3123ROSENBERGLudwik18741943Prądnik Czerwony (Kraków)Niemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3124ROSENBLATTStanisław19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3125ROSENTHALRoman19001939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3126ROSIAKLudwik19091939(las Kaliski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3127ROSIEFilip18931945Ścinawa Mała (pow. Nysa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3128ROSIŃSKIJan (o. Józef)19101941(las Białucki)Niemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
3129ROSIŃSKIJózef18721941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3130ROSKWITALSKIJózef18931939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3131ROSŁANIECFranciszek18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3132ROSMUSJerzy (o. Cyprian)19141942Syczowka (k. Rżewa, Rosja)Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3133ROSNERRudolf19021942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3134ROSTMedard19041943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3135ROSTKOWSKIWiktor18851939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3136ROSZAKEdmund19001943(las Wiszownik)Niemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3137ROSZCZYNIALSKIEdmund18881939Cewice (pow. Lębork)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3138ROSZKIEWICZBolesław18841937BelBałtŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3139ROSZKOWSKIAntoni18941939BabskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3140ROSZKOWSKICzesław19121940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3141ROSZKOWSKIKonstanty18991942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3142ROŚCISZEWSKIJózef18591941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3143ROTHJan18701944WalendówNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3144ROTHERAlojzy18951917(Rumunia)pallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3145ROZMUSWincenty18891943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3146ROZUMKIEWICZStanisław (o. Cyprian)18921920LidaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
3147ROZUMNYJan18911948Niżnaja Pojma (łagier KrasŁag, Kraj Krasnojarski, Rosja)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
3148ROZWADOWSKIMichał18791944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3149ROŻEKAleksander18981939Fordon (k. Bydgoszczy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3150RÓLSKIMichał18621939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3151RÓŁKOWSKIJakub18641941SztabinNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3152RÓŻALSKIAdam1939PińczówNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3153RÓŻAŃSKIZdzisław18901942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3154RÓŻYCKIJan19061945Niemcy / Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3155RÓŻYCKIMieczysław18761940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3156RÓŻYŃSKIFranciszek18761939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3157RÖSLERMaksymilian18721945Sobota (pow. Lwówek Śląski)Rosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3158RUCHNIEWICZHugon Józef19021939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3159RUCIŃSKIAntoni19081944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3160RUCIŃSKIFranciszek19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3161RUCIŃSKIJan18661919Potylicz?Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3162RUCZYŃSKIMarian19041940KL Gusen INiemcychrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
3163RUDAWincenty18821919MarcinkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3164RUDISIgnacy1870(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
3165RUDNICKAKarolina (s. Klemensa)18861944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3166RUDNIKMarian19111939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3167RUDOLFFranciszek (o. Wiktoryn)18901942KL DachauNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3168RUDOLLAlfons (o. Fidelis)19061946Tuła (Rosja)Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3169RUDZKIFranciszek18661945Groszowice (Opole)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3170RUDŽIONISStefan18901949Wietłosian-Uchta (łagier UchtIżemŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
3171RULIŃSKIMaksymilian1899Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]administracja apostolska Drohiczyn (diecezja pińska)
3172RUPIŃSKIJózef18751941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3173RUPNICKIJózef19101945Żeżawa (dek. Jazłowiec)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3174RUSTOtton18711945Nowogrodziec (pow. Bolesławiec)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3175RUSZKIEWICZJózefa19081945KrakówRosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3176RUSZKOWSKAStanisława19001939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3177RUSZKOWSKIFranciszek18981941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3178RUTKOWSKIBolesław18971942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3179RUTKOWSKIBronisław19051943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3180RUTKOWSKIFranciszek18851944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3181RUTKOWSKIFranciszek18821941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3182RYBAŁTOWSKIAndrzej18751937BelBałtŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3183RYBAŁTOWSKIKazimierz19091943Kamień (k. Iwieńca)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3184RYBARCZYKFeliks18941917salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
3185RYBARSKIWacław18871941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3186RYBICKIIgnacy (br. Nazariusz Marian)19151939Mirów (Częstochowa)Niemcylasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
3187RYBKAMarta (s. Melusja)19051945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3188RYBUSStanisław18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3189RYCHTERLeon1943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3190RYCZAKOWSKIAntoni19031941UhryńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
3191RYCZKOWSKIRoman19011940PlantaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
3192RYDLEWSKIZygmunt Jan18681941LubińNiemcyduchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
3193RYDOSZWłodzimierz19151944Zakościele (Mościska)Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3194RYDZEWSKICzesław18731942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3195RYDZYKOWSKAAntonina19141944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3196RYGIELSKIStanisław (o. Kazimierz)18861941KL Gusen INiemcybenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3197RYGLEWICZJan18691940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3198RYGUSLeon19091941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3199RYŁŁOTeodor18841951(łagier WorkutŁag, rep. Komi, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3200RYMKIEWICZJan19171965LublinRosjanie / Polacy (?)lazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3201RYNGWELSKIJózef19111939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3202RYSIOWSKIStanisław19001941StanisławówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3203RYSZKASzymon (o. Paweł)18961943KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3204RYSZTOGIWiktor19081942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3205RYTELWacław (o. Wiator)18831942HartheimNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
3206RYWOLTMarian19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3207RZADKIAntoni18981939ŚremNiemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3208RZADKOWSKIMieczysław19031942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3209RZEPKO-ŁASKIStanisław19041944KL MauthausenNiemcyjezuita (SI) [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
3210RZYCHOŃJózef19071944WarszawaNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3211RZYMEŁKAJan (o. Alfons)19021946KatowiceRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
3212SABISCHRudolf19091945Krzelów (pow. Wołów)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3213SABOCZYŃSKIMieczysław Feliks18861937TemyrtauRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
3214SABUDZIŃSKISebastian18761937Rosjaniekapłan diecezjalny [UGr.-Kat.]diecezja żytomierska
3215SADKOWSKIMichał18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3216SADOWSKIAnastazy18731939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3217SADOWSKIJózef18721934Zimna Woda (k. Lwowa)Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3218SADOWSKIStanisław19141942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3219SADOWSKIStanisław19191941KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3220SAJNAZygmunt18971940Palmiry (pow. Nowy Dwór Mazowiecki)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3221SALAMUCHAJan19031944WarszawaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3222SALWOWSKIJózef18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3223SAŁEKAntoni (br. Roch)19051944FragaUkraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3224SAMOLEJJan Wojciech18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3225SAMULSKIAndrzej Antoni18971952PoznańRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3226SAMULSKITomasz19001944Lasham (Anglia)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3227SANDERFranciszek Ksawery18621945Brzezina (pow. Elbląg)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3228SANDOWICZMaksym18861914GorliceAustriacykapłan [Praw.]
3229SANIKOWSKILeonard18911944WarszawaNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3230SAPETATomasz18761950WrocławRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3231SAPPOKEugeniusz1889(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3232SAPUNEdward19241939salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3233SARNAGenowefa (s. Filipina)19031944LwówNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3234SARNAWładysław19071944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3235SARNOWSKIJózef18621940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3236SARNOWSKIRobert Józef18781939PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3237SAROSIEKWitold18881944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3238SASAKJózef1942LwówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3239SASAKJózefa (s. Aleksandra)19221939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3240SAUERPaweł18921946BolesławiecRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3241SAWICKIAleksander18811937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3242SAWIŃSKIJózef18801939Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3243SĄDECKIBernard19091940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3244SĄSAŁATeodor18881940KL SachsenhausenNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3245SCHADEJan18831945GwieździnRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3246SCHEBESTAJózef18851944(Papua Nowa Gwinea)Japończycy / Amerykaniewerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3247SCHERWENTKEMaksymilian19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3248SCHEWIOREryk19071945Gogolin (pow. Krapkowice)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3249SCHIKOWSKIUlryk19071945Chruściel (pow. Braniewo)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3250SCHILDERPaweł (br. Urban)19101943franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3251SCHILLERJan19141941KijówRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3252SCHILLINGAlfreda (s. Rosaria)19081945Nowogrodziec (pow. Bolesławiec)Rosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3253SCHIRMERFranciszek18801941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3254SCHLEISKlemens19001939LwówNiemcysaletyn (MS) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3255SCHLESIGERAgata (s. Imeldina)19031943(Morze Bismarcka)Japończycysłużebniczka Ducha Świętego (SSpS) [Rz.-Kat.]
3256SCHLESIGERErna (s. Klementyna)1945(Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3257SCHLIEPKazimierz19101939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3258SCHMELTERHenryk19081939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3259SCHMIDT(s. Germana)1945NysaRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3260SCHMITZ de GROLLENBOURGMaria Józefa (s. Magdalena)18701944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3261SCHMOLKEFryderyk19151944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3262SCHNARKOWSKIWilhelm18871945(na trasie Wystruć - Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3263SCHNEIDERŁucja (s. Niceta)19061945BerlinAliancimarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
3264SCHNEIDERMaria (s. Pia)18871945Otmęt (Krapkowice)Rosjaniefranciszkanka od chrześcijańskiej miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
3265SCHNERCHEdward Kazimierz (br. Peregryn)19101941Rawa RuskaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
3266SCHOENBORNStefan18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3267SCHOLLMarcin18981945Uraz (pow. Trzebnica)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3268SCHOLTYSSEKEryk19061945Radoszyn (pow. Świebodzin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3269SCHOLZJerzy19001945Michałów (pow. Brzeg)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3270SCHRAMMKlara (s. Adela)18851945GodzieszówRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3271SCHREIBEREdmund19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3272SCHRODAJózef18741945Kielcza (pow. Strzelce Opolskie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3273SCHRÖTERMaria (s. Gebharda)18861945Lidzbark WarmińskiRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3274SCHULERTKazimierz18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3275SCHULZAlfons Wacław18721940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3276SCHULZArtur18971945Bisztynek (pow. Bartoszyce)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3277SCHULZHerbert19081945(na trasie Wystruć - Ural, Rosja)Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3278SCHULZJózef Walenty18841940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3279SCHUMANNPaweł18721945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3280SCHURJerzy P.18761945WałczNiemcytrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
3281SCHÜTTWalter18721939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3282SCHWANITZJan Feliks19041939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3283SCHWARKAnna (s. Vinciana)1945(Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3284SCHWARTZPaweł18781945Frauenwalde (k. Żegot, pow. Lidzbark Warmiński)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3285SCHWARZ(s. Eucheria)1945GdańskRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3286SCHWARZAdolf (br. Rafał)19071943(Morze Bismarcka)Japończycywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3287SCHWARZAntoni19111941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3288SCHWIRTZJózef19081945Żelazna (pow. Brzesko)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3289SEBESTAKatarzyna (s. Benicja)18981945RydułtowyRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3290SEIDELGerard (br. Marian)19121943(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3291SEIDELMaria (s. Lybia)18611945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
3292SEJBUKCzesław19061943KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3293SEKRECKIHenryk19041945KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3294SEKUŁAAdam19131941Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3295SELMAAlicja (s. Janina)19101939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3296SELWAMarian18941945SulzhaimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3297SELWAWładysław Albin19051943Tuligłowy (pow. Jarosław)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3298SEMBRATOWICZAnatol18841945BachówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3299SENDROBYJan (br. Feliks)19021939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3300SENWAJTISJózef18671932NowosybirskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3301SEŃCZUKPiotrRudnikUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
3302SEPEŁOWSKIWacław19071945KL StutthofNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3303SERAFINMichał18881942PłockNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3304SERWIGNATAntoni18731942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3305SEWIŁŁOStanisław19171943KL DachauNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3306SEWINAFranciszka (s. Mildgitta)18731945NysaRosjanieelżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
3307SĘKIEWICZMaurycy Wacław18891939KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3308SIATECKITadeusz18951942Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3309SIBILSKICzesław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3310SIBILSKIJulian19091941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3311SIDEWICZSzymon18901941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
3312SIEBNERFranciszek18821945Lubrza (pow. Świebodzin)Rosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3313SIECIŃSKIStanisław18661943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3314SIECZKATadeusz19021941PlesieckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3315SIEGJan18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3316SIEGELBrunon Aleksander18891945Stare Bolity (pow. Ostróda)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3317SIEKIERKOWacław18951941WilnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3318SIEKIERSKIWłodzimierz19111944Koszlaki (dek. Skałat)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3319SIELSKIJuliusz19111939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3320SIEMBABJulia (s. Ludmiła)19021944WarszawaNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
3321SIEMIŃSKA(s. Petronela)19161939WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3322SIENKIEWICZMiron1944Warszawakapłan [Praw.]
3323SIEŃKIWSKIJoachim18861941Drohobycz (obwód Lwów, Ukraina)Rosjaniebazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3324SIEPRAWSKIKarol18531917WiedeńAustriacyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3325SIERADZKIMateusz19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3326SIERSETZKIAlfons19031945Jaryszów (pow. Strzelce Opolskie)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3327SIKORAJózef Paweł19121945Sokołowsko (pow. Wałbrzych)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3328SIKORAStanisław19111939salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
3329SIKOROWSKIWincenty18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3330SIKORSKAAleksandra19071942WarszawaRosjanieszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3331SIKORSKIWacław18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3332SIMOLEITHerbert19081944Halle (kraj Saksonia-Anhalt, Niemcy)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
3333SIMONAlojzy (o. Jerzy)18731945PrudnikRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3334SINKOWSKIStanisław18901942PerthNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3335SITARSKAHelena19191939LwówNiemcyfranciszkanka rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3336SITKIEWICZBronisław19101939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3337SITKORoman18801942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3338SIUDZIŃSKIAntoni18751939NiestronnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3339SIUTOWICZJózef18951942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3340SIUZDAKJan18981942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3341SIWAKGrzegorz19021944BukowaPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3342SIWECKARegina Stefania (s. Aniela)18921944KutnoNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
3343SIWEKFranciszka (s. Barbara)19201944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3344SIWEKWiktor18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3345SIWICKIKazimierz18841938SemipałatyńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3346SIWOWSKIMakary (br. Tadeusz)19071941(las Białucki)Niemcypasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
3347SKAŁECKAAnna (s. Teresa)18711945Niżniów (dek. Stanisławów)Ukraińcyjózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3348SKARŻYŃSKIBolesław18671941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3349SKAWRANAnna (s. Nympha)19121945UjazdRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
3350SKIBIŃSKAMaria Antonina18761944WarszawaNiemcyszarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3351SKIBNIEWSKIMariusz Dominik Marian18811939Przyłbice (pow. Mościska)Rosjanie / Ukraińcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3352SKIBOWSKIKlara Anna (s. Aniceta)18821945Lidzbark WarmińskiRosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3353SKIERKOWSKIWładysław18861941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3354SKLORZJadwiga (s. Augustyna)18971945WrocławRosjaniefranciszkanka krzyżanowicka (SFPS) [Rz.-Kat.]
3355SKOBLEWSKIMieczysław19081940KL SachsenhausenNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3356SKOCZYLASKazimierz19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3357SKOCZYLASWacław (br. Rafał)18761941KL AuschwitzNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
3358SKOKOWSKIJustyn18761943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3359SKOŁYSZEWSKAAlojza (s. Wiktoria)18921955AlwerniaRosjanie / Polacymniszka benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
3360SKORELJózef18931940Twer (Kalinin)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3361SKORKOAntoni18881942Borek (k. Berezwecza)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3362SKORUPKAIgnacy Jan18931920OssówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3363SKOWRONKazimierz19101940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3364SKOWRONEKMichał18671942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3365SKOWROŃSKIAlfred19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3366SKOWROŃSKIStanisław Marian18761940kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3367SKOWROŃSKIStefan18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3368SKÓRNICKIAntoni18981941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3369SKÓRNICKIWładysław18921942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3370SKRABALAKJózef19021946SanokUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3371SKRĘTNYIgnacy19081943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3372SKRĘTNYStanisław18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3373SKROBACKAWanda (s. Józefa od Najsłodszego Serca Jezusa)19111939OwińskaNiemcyurszulanka szara (USJK) [Rz.-Kat.]
3374SKROMANSAntoni19041947NowosybirskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3375SKRZYPCZAKMarian19091939PłonkowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3376SKRZYPIŃSKIFeliks18781939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3377SKRZYPKOWSKIJan18871914(Ardeny)Francuzi (Alianci) / Niemcy (państwa Osi)jezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3378SKUDRZYKEmil19071945StrumieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3379SKULIMOWSKIStanisław18751944Borów (pow. janowski)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3380SKUPIEŃSKIEdward18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3381SKWIRECKIWincenty18801937DnieprodzierżyńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
3382SLADEKIgnacy (br. Kandyd)19031944(Rosja)Niemcy / Rosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3383SLODOWSKA(s. Eusebia)19191945(Rosja)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3384SŁAWIŃSKIStanisław18891939Nowe Miasto LubawskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3385SŁOBODZIANBarbara (s. Arnolda)18831955Rosjanie / Polacysłużebniczka starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3386SŁODNIKEdmund Stanisław19131942KL SachsenhausenNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3387SŁOTWIŃSKIAdolf18831937SaratowRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3388SŁOWACKAZofia (s. Andrzeja)19051944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3389SŁOWIŃSKIStanisław18981938SaratowRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3390SŁUPINAJózef18801940KL AuschwitzNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3391SMACZNIAKJózef18951942StanisławówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3392SMOCZYŃSKIJózef19041939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3393SMOLEŃTadeusz (br. Ferdynand)19161941Rawa RuskaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
3394SMOLEŃSKIBronisław18871941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3395SMOLIŃSKIJózef Tomisław18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3396SMOLORZFranciszek19141945Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3397SMONIEWSKIArtur Stanisław18821942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3398SMOROŃSKIKazimierz18891942KL AuschwitzNiemcyredemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3399SOBAŃSKISerafin1872Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3400SOBASZEKAleksy18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3401SOBELBrunon Stanisław (o. Norbert)18931945Nowogrodziec (pow. Bolesławiec)Rosjaniebenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3402SOBIEPANEKTomasz18671941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3403SOBIERAJCZYKAlfons18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3404SOBIERAJCZYKSzczepanbrat Serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
3405SOBISZAntoni19081939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3406SOBOCIŃSKIJózef18911941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3407SOBOCIŃSKIStanisław18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3408SOBOLEWSKIFeliks Jan18731941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3409SOBOLEWSKIStefan (o. Pacyfik)19111939InduraBiałorusini / Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3410SOBOTAElżbieta (s. Apolinaria)18941945BraniceNiemcysiostra wspólnej pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
3411SOBOWSKIWalenty18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3412SOBÓTKAStanisław19091944JanowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3413SOCHACZEWSKIBronisław Piotr18861940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3414SOCHACZEWSKILeon18831945Nowaja Nogatka (Ural, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3415SOCHOŃJózef18851942(las Hajki)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3416SOHORLew Kazimierz19131945Kobylnica RuskaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3417SOJKAGertruda (s. Pryscylla)18911956StaniątkiRosjanie / Polacysłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3418SOKOŁOWSKIJózef19171943JawniunyNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3419SOKOŁOWSKIStanisław18961940(Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3420SOŁTYSIAKJan19091939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3421SOŁTYSIŃSKIRomuald18781940ŻyrardówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3422SOMMERMaksymilian19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3423SONGAJŁOKonstanty18751940(k. Siemiatycz)Niemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja pińska
3424SONSALLAAnna (s. Maria Herais)18921945Pokój (pow. Namysłów)Rosjaniefranciszkanka szpitalna (OSF) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3425SONSALLAAugustyn (o. Benno)18881945NysaRosjaniefranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3426SOPUCHStanisław18691941WarszawaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3427SOROKIEWICZJan18631945UjkowicePolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3428SORYSFranciszek18861942DżambułRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3429SOSINJózef18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3430SOSNAKarol19161943Mosty koło Jabłonkowa (Śląsk Cieszyński)Niemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3431SOSNOWSKIPiotr18991939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3432SOŚNICA(s. Andrea)18661945siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3433SOUĆEKJan (o. Paweł)18771943KL AuschwitzNiemcynorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
3434SOWA(br. Celestyn)19191940(obwód Perm)Rosjaniefranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3435SOWAStanisław18861944SzałtupieNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3436SOWIŃSKIEmil Bronisław18861939Mniszek / Górna GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3437SOWIŃSKIJan18851943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3438SOWIŃSKIJózef1873Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3439SPALWINI KRECZETOWWalenty18911937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
3440SPAŁEKFranciszka (s. Sylwina)19011945StrzeleczkiRosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3441SPAŁEKKarol19221942Rososzka (Białoruś)?Rosjanieoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
3442SPÁČILFranciszek (br. Gracjan)19021942KL StutthofNiemcybonifrater (OH) [Rz.-Kat.]
3443SPERAŃSKIStanisław18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3444SPERSKIBolesław18711951Wierchnieuralsk (obwód Czelabińsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3445SPITTLERJózef19081945Świdnica Polska (pow. Środa Śląska)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3446SPRZEŃSKIMieczysław (br. Wiarosław)19211944WilnoNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3447SPYRŁAKJan (o. Justyn)18951941Czortków (obwód Tarnopol, Ukraina)Rosjanie / Żydzidominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3448SROKALeon Florian18931940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3449STABRAWAJózef18811942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3450STACHOWIAKKazimierz18871942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3451STACHOWIAKWitold19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3452STACHOWSKIBrunon19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3453STANEKJózef19161944WarszawaNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3454STANIAElfryda (s. Leutbergis)19121945ŚwiebodzinRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
3455STANICZEKAgnieszka (s. Sekunda)18911945Friedentahl (Strachowice?)Rosjaniesłużebniczka śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3456STANISŁAWSKIStefan19081940KuropatyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3457STANISZStanisław18771942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3458STANISZEWSKIBolesław Stanisław18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3459STANKIEWICZAdam18921949(łagier OzierŁag, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3460STANKIEWICZKazimierz19081939Wola ŁąckaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3461STANKIEWICZZygmunt19151941Skorule/Janów (rej. Kowno, Litwa)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3462STANNEKAlfons18941943PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3463STAŃCZAKCzesław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3464STAŃCZAKWładysław (br. Beatus)19101942KL AuschwitzNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
3465STAŃCZUKApolonia (s. Alfonsa)18921943WarszawaNiemcypasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
3466STAŃCZYKMarian Franciszek19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3467STAŃKOFranciszek19031941RówneUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3468STARCZEWSKIJózef18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3469STARREKWalter19151944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3470STASEVIČIUSAdolf18891949WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
3471STASIKApolonia (s. Maria Salezja)18911945KrakówNiemcywizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
3472STASIKFranciszek19171941KL Gusen INiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3473STASZAŁEKFranciszek18691942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3474STASZELISStanisław18981941SurwiliszkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3475STASZEWSKAHelena (s. Maria Klemensa)18901943KL AuschwitzNiemcyurszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
3476STAŠKEVIČIUSJan19101955Pierszyno-Iwdel (łagier IwdelŁag, obwód Świerdłowsk, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
3477STAWARZZygmunt (br. Jan)19131940(las Bór)Niemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3478STAWICKIBolesław18921939Igły (Chojnice)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3479STAWICKIIgnacy18961939(las Szpęgawski)Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3480STAWICKILeonard18691942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3481STAWICKIMikołaj18671945KrzepczówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3482STEFANIAKStanisław19101942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3483STEFAŃCZYKFaustyn18971940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3484STEFFENDorota (s. Gunhilde)19181945Orneta (pow. Lidzbark Warmiński)Rosjaniekatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3485STEINEdyta (s. Teresa Benedykta od Krzyża)18911942KL AuschwitzNiemcykarmelitka bosa (OCD) [Rz.-Kat.]
3486STEINFELSEryk18931945Drołtowice (pow. Oleśnica)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3487STEINKEEryk18911945RzeczycaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3488STEINKEHerbert18971945(k. Gdańska)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3489STEINKIJózef18891945OlsztynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3490STEINKYWerner19121943Borysówka (Białoruś)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3491STEINMETZPaweł18761940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3492STELLAJózef19131939GrudziądzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3493STELMASZCZYKJerzy1944WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3494STEPCZYŃSKIKazimierz18811939(k. Bydgoszczy)Niemcyfilipin (COr) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3495STEPCZYŃSKIRoman18931940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3496STEPCZYŃSKIWładysław18981941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3497STERCZEWSKIAleksander19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3498STĘPIEŃKarol (o. Herman)19101943BorowikowszczyznaNiemcyfranciszkanin konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3499STĘPKOWSKIStanisław19031941KL SoldauNiemcysalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3500STĘPNIAKJózef (o. Florian)19121942HartheimNiemcykapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
3501STIEBERAntonina (s. Czesława)18811944Rypne (par. Rożniatów)Ukraińcyjózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3502STOCKJózef18711939KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3503STOKŁOSAJózef19091941LwówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3504STOLTMANNJan19201941KL DachauNiemcywerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3505STOPCZAKMarian19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3506STOPIŃSKIJózef18931944KL Groß-RosenNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3507STOSIOJan19041945Kozłów SzlacheckiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3508STRACKERudolf19111944Krypowice (pow. Sarny, Ukraina)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3509STRADOWSKIBolesław18961940CzastaryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3510STRASZEWSKIJózef18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3511STRAUCHEmil18761945Biała (pow. Czarnków)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3512STRĄKOWSKIAlojzy19061939SitaniecNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3513STREHLMieczysław18871941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3514STREICHStanisław Kostka19021938LubońRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3515STRIEGAN(s. Anicilla)1945StrzeleczkiRosjaniesiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3516STRIEGANKlara (s. Orlanda)19041945ŚwiebodzinRosjanieboromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
3517STRODSKazimierz19061941FejmanyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3518STROJNOWSKIJózef18721941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3519STRONCZYŃSKIWiktor18681938SyktywkarRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3520STROŃSKITadeusz18991943Skomorochy StareUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3521STRUGAŁAFranciszek19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3522STRUMIŁŁOAntoni18911942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3523STRUSIEWICZMikołaj18851938SyktywkarRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3524STRZELCZYKFranciszek19051939Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
3525STRZELCZYKWawrzyniec18781942KrakówNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3526STRZELECKIBolesław18961941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3527STRZEŚNIEWSKIWincenty19091943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3528STRZYBNYAugustyn18761921ModzurówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3529STRZYŻFranciszek18761942KatowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3530STUDZIŃSKIWincenty18991942Połonka (k. Baranowicz)Niemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3531STUGLIKStefan19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3532STULGINSKISWacław19081941Taboryszki (rej. Kowno, Litwa)Niemcy / Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
3533STYCZYŃSKITadeusz18701942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3534STYPUŁKOWSKILeon18891942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3535STYPUŁKOWSKIMieczysław19091943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3536STYRAFranciszek18821941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3537SUCHAŃSKIStanisław18761942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3538SUCHAROWSKIJustyn1920ZabłotówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
3539SUCHCICKIKazimierz18821940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3540SUCHOCKIJózef19141940Rosjaniejezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3541SUCHOŃWładysław18851942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3542SUCHOWOLECStanisław19581989BiałystokRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]administracja apostolska Białystok (archidiecezja wileńska)
3543SUCKTeodor18701942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3544SUDYKarol19081939PiaśnicaNiemcyjezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3545SUKIENNICKIStanisław18751942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3546SULEKBolesław18841942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3547SULIKJózef19171941SmoleńskRosjaniesalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3548SULIMA-PRZYBOROWSKIJan18991942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3549SUMIŃSKABogumiła (s. Kolumba)19101944WarszawaNiemcybenedyktynka sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3550SURDACKIZygmunt19051941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3551SUROWSKIDominik19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3552SUSZCZYŃSKIJózef19091944BobulińceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3553SUSZCZYŃSKIKarol18701942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3554SWĘDZIOŁJózef19141942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3555SWINARSKI-PORAJMikołaj18741940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3556SWIRTUNAlfred18951940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
3557SWORNOWSKIZygmunt (br. Eugeniusz)19151939PaterekNiemcymisjonarz ŚR (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3558SYKULSKIKazimierz Tomasz18821941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3559SYMONOWICZMarek18991942KopylNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3560SYNOWIECBolesław18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3561SYPERStanisław19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3562SYPNIEWSKITadeusz18811942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3563SZABELSKIEdward18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3564SZACIŁŁOAlbin18871937Sandarmoch (rep. Karelia, Rosja)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3565SZACKIJerzy18841945kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3566SZADKOStanisław18941943KL DachauNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3567SZADKOWSKIJózef18701942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3568SZADYJózef19141941LitiatynRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3569SZAFRANIECStanisław (o. Joachim)19101944FragaUkraińcyfranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3570SZAFRAŃSKIJan18551939WitowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3571SZAKOŁAStefan19121942KL DachauNiemcyjezuita (SI) [UGr.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3572SZAŁASZStefan18901943MyscowaPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
3573SZAŁKIEWICZAntoni18801942HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3574SZAŁKOWSKIWacław18891939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3575SZAMBELAŃCZYKJan19071941KL AuschwitzNiemcypallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3576SZAMOCKIJan19191940KL Gusen INiemcyoblat (OMI) [Rz.-Kat.]
3577SZARAFIŃSKIStanisław18981939WejherowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3578SZAREKPiotr19081939BydgoszczNiemcylazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska-poznańska
3579SZARZEWICZFranciszek18921944StojanówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3580SZAWDZINISMieczysław18951937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3581SZAWŁOWSKIBolesław19001943Poryck (dek. Włodzimierz Wołyński)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3582SZCZEPANIUKMikołaj18831937Jagodne (Magadan)Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
3583SZCZEPANKIEWICZStanisław19061944IhrowicaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3584SZCZEPANOWSKIStanisław Feliks19011940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3585SZCZEPAŃSKIEdmund18731941GorliceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3586SZCZEPAŃSKIJan19011941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3587SZCZEPAŃSKIJan18901948Przypisówka (pow. Lubartów)Rosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3588SZCZEPKOWSKIJózef19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3589SZCZERBA1945ChrusnoUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3590SZCZERBICKIFabian18881940KuropatyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3591SZCZERBICKIHieronim19101943Wołkowyje (pow. Dubno)Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3592SZCZERBIŃSKAAniela19101939Dębe WielkieNiemcysalezjanka (FMA) [Rz.-Kat.]
3593SZCZERBIŃSKIJan Władysław18621939RzeszówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3594SZCZĘSNOWICZStanisław18671944ŁomżaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3595SZCZĘSNYJan18991941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3596SZCZODROWSKIMarian18941940Groß-MischenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3597SZCZOTKAJan1922Niemcy[Rz.-Kat.]
3598SZCZOTKAMaria19081940JarogniewiceNiemcyoblatka (OCJ) [Rz.-Kat.]
3599SZCZUPIELPio