Rzymskokatolicka Parafia Św. Zygmunta w Słomczynie

 

Św. Zygmunt

 

 

 

 30 marca 2008

II Niedziela Wielkanocy - BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

 

 1. Dziękujemy mieszkańcom Łęgu za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy Czernidła.
   

 2. Wielkanocne spotkanie Rady Parafialnej dziś po sumie na plebanii.
   

 3. We wtorek 1.IV. rocznica rozpoczęcia posługi biskupiej w Archidiecezji Warszawskiej  przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego Kazimierza Nycza. Naszego Arcypasterza polecamy gorącym modlitwom wszystkich Państwa.
   

 4. W środę 2.IV. trzecia rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Podobnie jak w poprzednich latach chcemy i w tym roku być przy Nim i modlić się o jak najszybsze wyniesienie Go  na ołtarze. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 20.00 by wspólnie uczestniczyć we Mszy św. i modlitwach o beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II.
   

 5. W pierwszy czwartek miesiąca 3.IV. Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy
   

 6. W pierwszy piątek miesiąca 4.IV. uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa na Mszy św.  o godz. 18.00. Msza św. dla dzieci o 15.45. Spowiedź pierwszopiątkowa  pół godziny przed każdą Mszą św.
   

 7. W pierwszą sobotę miesiąca 5.IV. oddając hołd Niepokalanemu Sercu Maryi modlić się będziemy o trzeźwość naszej parafii na Mszy św. o godz. 18.00.
   

 8. W pierwszą niedzielę miesiąca 6.IV. po sumie comiesięczna adoracja Najświętszego sakramentu, a po niej spotkanie Kół Żywego Różańca.
   

 9. Na stoliku wyłożone są nowe numery czasopism katolickich dla dorosłych, młodzieży i   dzieci. Gazetka parafialna „Św. Zygmunt” znajduje się w pojemnikach przy wyjściach z kościoła.
   

powrót do ogłoszeń