Rzymskokatolicka Parafia Św. Zygmunta w Słomczynie

 

Św. Zygmunt

 

 

 

29 czerwca 2008r

 

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
 

1.     Dziękujemy mieszkańcom wsi Brześce  za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy Kawęczyn.

 

2.     Jutro ostatnie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.

 

3.     W przyszłą niedzielę 06.VII. comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu      po sumie, a po niej spotkanie Kół Żywego Różańca.

 

4.     W I czwartek miesiąca 03.VII. Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

 

5.     W I piątek miesiąca 04.VII. uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa na Mszy św.     o godz. 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed każdą Mszą św.

 

6.     W I sobotę miesiąca 05.VII. oddając hołd Niepokalanemu Sercu Maryi modlić się będziemy o trzeźwość naszej parafii w czasie Mszy św. o godz. 18.00.

 

7.     W dniach 19 i 20.VII. w czasie, gdy będą odbywały się Światowe Dni Młodzieży w Sydney, Archidiecezja Warszawska wraz z Diecezją Warszawski-Praską oraz Ordynariatem Polowym organizuje Spotkanie Młodych „Sydney w Warszawie”.
--> Wysłuchajmy listu <-- ks. Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Kazimierza Nycza na Dni  Młodych. W gablocie przed kościołem znajduje się program spotkania.

 

8.     Chrzty w lipcu – w 4 niedzielę miesiąca 27.VII. na sumie. Zgłoszenia chrztów       do 19.VII. w kancelarii. Przygotowanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych 20.VII. po sumie w kościele.
 

9.    Na stoliku wyłożone są nowe numery czasopism katolickich. Gazetka parafialna „Św. Zygmunt” znajduje się w pojemnikach przy wyjściach z kościoła.

 

powrót do ogłoszeń