Rzymskokatolicka Parafia Św. Zygmunta w Słomczynie

 

Św. Zygmunt

 

 

 

8 czerwca 2008r

 

X Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy mieszkańcom Dębówki za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy Podłęcze.

  2. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. W piątki z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i śpiewaną litanią do Serca Pana Jezusa. 

  3. Spotkanie pielgrzymów udających się do Lourdes i Fatimy dziś bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność wszystkich obowiązkowa. 

  4. Spotkanie kobiet z panią psycholog, ostatnie w tym roku, jutro o godz. 18.30 w domu rekolekcyjnym.

  5. Wypominki w sobotę 14.VI. o godz. 17.30 i o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych z wypominek.

  6. Spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz z Ks. Marcinem w sobotę 14.VI. po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa. 

  7. 22.VI. gościć będziemy nowowyświęconego księdza Adriana Zawadzkiego, który o godz. 12.00 odprawi Mszę św. prymicyjną i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Ks. Adrian w roku 2006 jeszcze jako kleryk odbywał w naszej parafii swoje praktyki duszpasterskie. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy,  a Ks. Adriana polecamy gorącym modlitwom wszystkich parafian. 

  8. Na stoliku wyłożone są nowe numery czasopism katolickich dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Gazetka parafialna „Św. Zygmunt” znajduje się w pojemnikach przy wyjściach z kościoła.

 

powrót do ogłoszeń