Rzymskokatolicka Parafia Św. Zygmunta w Słomczynie

 

Św. Zygmunt

 

 

 

20 kwietnia 2008r


V Niedziela Wielkanocy

 

  1. Dziękujemy mieszkańcom Obór za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy Parcelę.
     

  2. Jak już informowaliśmy w tym roku planujemy zorganizować dwa obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Pragniemy, aby wzięło w nich udział jak najwięcej dzieci z najuboższych rodzin, których nie stać na żaden inny wyjazd wakacyjny. Dlatego poszukujemy sponsorów, którzy mogliby częściowo lub w całości pokryć koszty wyjazdu tych dzieci. Dobroć serca na pewno nie zostanie bez odpłaty ze strony Pana Boga. Ofiary można składać bezpośrednio  u księży lub wpłacać na konto parafialne >kliknij< podane w gazetce parafialnej i na parafialnej stronie internetowej lub otrzymać bezpośrednio od księży, z dopiskiem WAKACJE 2008.
     

  3. Planując przyszłość już dziś informujemy, że doroczną Uroczystość Dziękczynienia za  Zbiory – DOŻYNKI, będziemy przeżywać w naszej parafii 24.VIII. na sumie o godz. 12.00 przy współudziale Ks. Biskupa Piotra Jareckiego.


     

  4. Na stoliku wyłożone są nowe numery czasopism katolickich dla dorosłych młodzieży i dzieci. Gazetka parafialna „Św. Zygmunt” jak zwykle znajduje się w pojemnikach przy wyjściach z kościoła.

powrót do ogłoszeń